Fortnite Hasarlı Teleskop Konumları | Hasarlı Teleskop Onarımı

Fortnite Hasarlı Teleskop Konumları | Hasarlı Teleskop Onarımı , Fortnite Sezon 6’da Hasarlı Teleskoplar Nasıl Onarılır? ; Sezon 6 için bu haftanın Fortnite görevlerinden biri, adanın etrafında birkaç teleskop bulmayı ve biraz XP almak için onları tamir etmeyi içeriyor…

Haftalık görevler ve zorluklar Fortnite‘da çok uzun zamandır bir şeydi ve bu haftanın görevlerinden biri, toplamda beş tane bulunan yeni Fortnite haritasının etrafındaki hasarlı teleskopları tamir eden oyuncular. Oyuncular, bu yazıyı okuyarak, battle pass için biraz XP kazanmak için kırık beş teleskopun hepsinin yerlerini öğrenecekler.

Fortnite Sezon 6’da Hasarlı Teleskoplar Nasıl Onarılır?

Teleskop 1

İlk hasarlı teleskobu kullanmaya başlamak için oyuncular, haritanın kuzey kenarında, Stealthy Stronghold’un hemen kuzeybatısındaki bir deniz feneriyle adaya gitmelidir. Teleskop bir çıkıntının üzerinde açıkta olacak. Düzeltmek ve yeni gibi yapmak için onunla etkileşim kurun.

Teleskop 2

Aşağıdaki teleskop konumu, yeni Fortnite haritasının kuzeydoğu köşesinde, Craggy Cliffs ilgi noktasının hemen yakınındadır. Oyuncu Craggy Cliffs’teyse, yola ulaşana kadar doğrudan doğuya gitmelidir. Yolun karşısına geçin ve teleskop bir soğutucunun ve bazı ahşap taburelerin ve kayaların yanındaki bir çıkıntıda olacak.

Teleskop 3

Bu teleskopu bulmak biraz daha zor olabilir çünkü ilgi çekici bir noktaya çok yakın değil, ancak aşağıdaki harita Fortnite oyuncularına yardımcı olmalı. Sweaty Sands’in hemen batısında, haritanın batı tarafına gidin. Oyuncular, sudaki üç kayalık bir setin yakınında okyanusun köşesine gitmek isteyecekler. Aşağıdaki haritada mavi işaretin olduğu nokta olacak.

Teleskop 4

Bir sonraki teleskop için, oyuncuların Retail Row’un biraz güneydoğusuna, yakındaki karla kaplı dağlardan birine gitmeleri gerekiyor. Teleskop bunlardan birinin üstünde oturacak.

Teleskop 5

Son olarak, oyuncular nihayet tamir edilmesi gereken son kırık teleskopa ulaştılar. Bu, Catty Corner’ın güneyinde olduğu için dördüncü olandan çok uzak değil. POI’nin güneyi karla kaplı büyük bir dağdır ve oyuncular bunu geçip güneye suya doğru ilerlemeye devam ederse, son teleskopu bulacaklardır. Yerini bulmakta güçlük çeken oyuncular için, aşağıdaki resimde beyaz işaretçinin olduğu noktada olacaktır: