Fortnite Bölüm 3: Tavuklar Nerede Bulunur? | Fortnite Winterfest 2021

Fortnite Bölüm 3: Tavuklar Nerede Bulunur? ; Fortnite’ın Winterfest 2021 zorluklarından biri için Tavuklarla uçmaya çalışan hayranlar bu yazımızda bu tavukların yerlerini bulabilir.

Fortnite’ın Winterfest 2021 zorluklarından biri, oyunculara bir Tavukla uçma talimatı veriyor ve her şey söylenmeden önce kuşla toplam 200 metre seyahat etmeleri gerekecek. Bu görevi tamamlamanın ilk adımı bir Tavuk bulmaktır ve Fortnite Bölüm 3 Sezon 1 ‘de bunun yapılabileceği birkaç yer vardır. Oyuncular bu yazımızda bu konumların birkaçıyla ilgili ayrıntıları bulabilir, bu da bu görevi tamamlamalıdır..

Tavukların bulunabileceği belirli yerlere girmeden önce, Fortnite’ınSes Efektlerini Görselleştir” özelliğinin hayvanları takip ederken çok yardımcı olabileceğini belirtmekte fayda var. Gerçekten de, bu özelliği etkinleştirmek, yakında bir Tavuk olduğunda ekranda küçük bir simgenin görünmesine neden olacak ve oyuncuların konumlarını çok kolay bir şekilde sıfırlamalarına izin verecektir. Deneyimsiz olanlar için, Ses Efektlerini Görselleştir, Ayarlar’ın Ses bölümünde bulunabilir ve hayranların şimdi açmaları önerilir.

Fortnite Winterfest 2021: Tavuklar Nerede Bulunur?

Fortnite Bölüm 3: Tavuklar Nerede Bulunur?

Tavukları bulmak için iyi bir nokta, haritanın güney ucundaki konumlar olarak adlandırılan Rocky Reels, Condo Canyon ve Chonker’s Speedway tarafından çevrelenen alandır. Özellikle oyuncular, Rocky Reels’in hemen güneyindeki bir uçurumun kenarında Fortnite’s Spider-Man’s Web Shooters Mythic’i bulabilir ve bu öğenin sağladığı hareketlilik Tavuk avlarını hızlandırmalıdır. Yine de bu Mythic’i toplamak kesinlikle zorunlu değil ve bölgede biraz zaman harcayan hayranlar ilgi çeken kuşu bulmalıdır.

 

Alternatif olarak, oyuncular aramalarını Shifty Shafts’ın hemen güneyinde veya Fortnite haritasının merkezine yakın olan benzin istasyonunun batısında odaklayabilirler. Bu konumların her ikisi de yukarıdaki haritada işaretlenmiştir ve daha önce ayrıntıları verilen güney bölgesi Tavuklar için daha iyi bir kaynak olsa da, bunlar tamamen uygundur. Oyuncular ayrıca merkezi konumda bir dizi Kurt bulabilir, bu da ona biraz daha çekici gelebilir.

Fortnite Winterfest 2021: Tavuklarla Nasıl Uçulur?

Bir Tavuğu bulduktan sonra, oyuncular basitçe onu alıp “uçmak” için zıplamalıdır. Bu, herhangi bir düz konumdan, bir fan meydan okuma için gerekli olan 200 metreyi kat edene kadar tekrar tekrar yapılabilir veya yüksek bir yükseklikten atlayarak görevi tek seferde tamamlamaya çalışabilirler. Bir oyuncunun mücadeleye nasıl yaklaşmayı seçtiğine bakılmaksızın, bu Fortnite Winterfest 2021 görevini tamamlaması ve ilgili ödülü kazanması çok uzun sürmemelidir.