Call of Duty: Vanguard Steiner Nasıl Yenilir?

Call of Duty: Vanguard Steiner Nasıl Yenilir? ; Call of Duty: Vanguard oyuncuları bu yazımızı okuyarak Steiner’ı nasıl alt edeceklerini ve nasıl yeneceklerini öğrenebilirler.

Call of Duty: Vanguard, oyunculara yeni bir savaş deneyimi sunan bir oyundur. Çok oyunculu oyunun ötesinde, Call of Duty: Vanguard birçok zorlu ve merak uyandıran anı içeren bir kampanya üretti. Bu, oyuncular onun zayıf yönlerinden nasıl yararlanacaklarını bilmiyorlarsa ürkütücü ve zor olabilecek Steiner’ı yenme mücadelesini içerir.

Call of Duty: Vanguard Steiner’ı yenme mücadelesinin birkaç farklı aşaması vardır ve COD oyuncularının herhangi bir silah kullanmasına izin vermez: sadece bir bıçak. Oyuncular, sonunda onu yenmek için çevreyi kullanmalı ve Steiner’ın hareketlerine dikkat etmelidir. Dövüş, ağırlıklı olarak gizlice girmenin yanı sıra Steiner’ı çekmek için nesneleri kullanmaya dayanıyor. Steiner‘ın da bir silahı var ve ateş etmekten korkmuyor. Bu nedenle oyuncular kendilerini kolayca kaçabilecekleri noktalara yerleştirmelidir.

Steiner Nasıl Yenilir?

Call of Duty: Vanguard Steiner
Call of Duty: Vanguard Steiner

Dövüşün başında Steiner’ı bulmak kolay olacak. Silah olmadan, Call of Duty çok oyunculu karşılaşmalarının aksine, oyuncuların ona yaklaşması ve bir yayından kaldırma yapması gerekecek. İşte burada sinsilik devreye giriyor. İlk indirmeden sonra Steiner’ı bulmak zorlaşacak. Toplamda, sonunda mağlup edilmeden önce oyuncuların onu üç kez bıçaklaması gerekecek.

Steiner yaralanıp ortadan kaybolduğunda, oyuncular onu tekrar savaşa çekmelidir. Bunu yapmak için müziğin kapatılması gerekir. Kavganın yaşandığı odada bir gramofonda müzik çalmaktadır. Gramofon bulunduğunda ve durdurulduğunda, Call of Duty: Vanguard Steiner acele edecek ve oyuncuların ona saldırmak için başka bir fırsatı olacak. İkinci yayından kaldırma işleminden sonra oyuncuları takip edebilir. Üçüncü kez yaralanana kadar gizlice kaçmak önemlidir.

Oyuncular üçüncü alt etme işlemini tamamladıktan sonra, Steiner kaçacak. Ölüme yakın olduğu kırık bir odaya kadar kan izini takip ederek bulunabilir. Sonunda, oyuncular onu bir kez ve herkes için öldürebilirler. Bu, Call of Duty: Vanguard kampanyasını kesin olarak sonlandırıyor. Steiner‘ın birkaç son sözü var, ölümünün hiçbir şeyi bitirmeyeceğini söylüyor, ama bu onu kurtarmaz. Tüm karşılaşma yaklaşık beş dakika sürmelidir.

 

Daha Fazla Oyun Rehber Yazıları İçin : REHBER