Dying Light 2: UV El Feneri Nasıl Elde Edilir?

Dying Light 2: UV El Feneri Nasıl Elde Edilir? ; UV Flaş ışığı, Dying Light 2’deki en kullanışlı araçlardan biridir; işte bunu nasıl ve ne zaman elde edeceğinizin detayları yazımızda…

Dying Light 2 Stay Human’da dönüş yapmak, UV El Feneri adı verilen bir Nightrunner aracıdır. Bu, oyundaki en iyi savunma ekipmanlarından biri olarak kabul edilir. Dying Light serisindeki en tehlikeli düşmanlardan birine Uçucu denir. Bu yaratıklar, sırasıyla Guillermo Del Toro’nun Blade 2 ve The Strain’in ekranlarından fırlamış gibi, Reapers ve Strigoi gibi görünüyor ve davranıyorlar.

Uçucular, Dying Light 2’de oyunun selefinden daha tehlikelidir. Aiden’ı tek vuruşta öldürebilirler ve son derece hızlıdırlar, bu nedenle en iyi Parkour becerileri bile onu her zaman kesemez. Bunlardan kaçınmanın ve bunlara karşı savaşmanın en iyi yolu, UV El Feneri en iyisi olan ultraviyole ışık kaynaklarını kullanmaktır. Ancak UV El Feneri , biraz zaman alabilen “Gemiye Hoş Geldiniz” hikaye görevine kadar kullanılamayacak.

UV El Feneri Almak

Dying Light 2: UV El Feneri
Dying Light 2: UV El Feneri

“Gemiye Hoş Geldiniz” hikaye görevi, oyuna 12-15 saat arasında gerçekleşir. UV El Feneri elde etmek, Dying Light 2’nin ana hikayesinin bir parçasıdır, bu nedenle kaçırılmayacak bir öğedir. Gemiye Hoş Geldiniz, The Wharf bölgesinde bulunan The Missy adlı bir gemi olan Peacekeeper HQ’ya atıfta bulunur.

Gemide Aiden, Binbaşı Jack’e yardım etmeyi kabul edecek ve planların ne olduğunu öğrenmek için Meyer adlı bir karakterle konuşması talimatı verilecek. Sonuç olarak, Aiden, görev kahramanın Uçucularla dolu bir yuvayı keşfetmesini gerektirdiğinden, faydalı olmaktan daha fazlasını kanıtlayacak UV El Feneri alacak.

UV El Fenerini Yükseltme / Güncelleme

Görevden sonra UV El Feneri, Aiden’ın cephaneliğinde kalıcı bir demirbaş olacak. Bununla birlikte, kullanmanın en büyük dezavantajı, kullanımının pilleri ne kadar çabuk tükettiğidir. Flashlight’ın şarjı boşaldığında bir viral veya Uçucu tarafından yakalanmak, Aiden için ölüm kalım anlamına gelebilir ve oyuncuyu en yakın Dying Light 2 kontrol noktasına veya üssüne geri gönderir.

Bu nedenle Nightrunner’ların UV El Fenerini mümkün olan en kısa sürede yükseltmesi çok önemlidir ve bu yükseltmeler bir Craftmaster’dan satın alınabilir. El fenerinin kilidini açmak için maliyetli olabilecek iki yükseltme vardır, bu nedenle Dying Light 2’de hızlı nakit elde etmeye çalışmak faydalı olabilir. İki yükseltme aşağıdaki gibidir:

  • Koni boyutu ve pil – 1000 Old World Money ve 2x Military Tech karşılığında satın alındı.
  • Artan koni boyutu ve flaş efekti – 2000 Eski Dünya Parası ve 2x Askeri teknoloji için satın alındı.

UV El Feneri için artan koni boyutu, silaha daha fazla menzil sağlayacak ve artan pil ömrü, yeniden şarj edilmeden önce daha uzun süre dayanacağı anlamına gelecektir.

 

Daha Fazla Yazı için : REHBER