Dying Light 2: Willow Windmill Nasıl Ele Geçirilir?

Dying Light 2: Willow Windmill Nasıl Ele Geçirilir ? , Söğüt Yel Değirmeni ; Oyuncular Dying Light 2’nin başlangıcını keşfetmeye başlarken Horseshoe bölgesinin sunabileceği çok şey var. Ancak oyuncular önce güvenli bir bölge isteyeceklerdir.

Oyuncular Dying Light 2′nin ilk aşamalarını ilk iki bölgede geçirecekler: Trinity ve Houndfield. Düşmanın zorluğu biraz değişir, ancak bölgeler, Aiden’ın yanlışlıkla birinden diğerine sürüklenmesini engelleyecek kadar belirgin değildir.

Kaşifler ciddileşmeye başladıkça tüm bunlar değişir. Oyuncular Horsehoe’ya vurduğunda, keşfedilmemiş sulara meşru bir saldırı yapıyorlar. Bu tür bir tutum teşvik edilmelidir, ancak Dying Light 2‘nin tehlikeli bir yer olduğunu unutmayın. Herhangi bir keşfin UV ışığı için bir yel değirmenine bağlanması gerekir ve Willow Windmill bu amaç için en uygun olanıdır.

Dying Light 2: Willow Windmill Konumu

Dying Light 2: Willow Windmill
Dying Light 2: Willow Windmill

Horseshoe bölgesi at nalı şeklinde değil ve bunun için çok şükür. Trinity Bölgesi’nin doğusundadır, bu yüzden oyuncular buraya gelmeden önce Houndfield bölgesindeki Alder Yel Değirmeni’nin kilidini açmayı düşünmek isteyeceklerdir.

Willow Windmill , ilçenin en batı noktasında olduğu için ilk keşfedilmeyi bekliyor. Metrodan kiliseye gidenler, yolda doğrudan Willow Windmill’in üzerinden geçtiklerini görecekler. Bulmacada ustalaşabilenler için dinlenmek için uygun bir yer.

En Üste Geçiş

Birçok yel değirmeni, yükselmek için oyundaki en iyi parkur becerilerinden bazılarını edinmeyi gerektirir, ancak Willow Windmill, seviyelerden çok aldatma ile ilgilidir. İki hareket mekanizması vardır, ancak bunlar senkronizedir ve ikincisi tırmanılabilir, bu nedenle dayanıklılık kaybı sorun olmaz.

Dying Light 2: Willow Windmill

Doğrudan dönün ve mekanizmanın yukarı çıkmasını bekleyin. Ulaşılabilecek başka bir düz platform daha var. Sağ tarafta, sürünerek geçebileceğiniz ve aşağıya bakmayacağınız kadar büyük bir delik var.

Bu büyük numara. Sağa giden ama hiçbir yere gitmeyen güzel ve güvenli bir tahta var. Solda, ipi germek için ince bir kiriş var ve bu doğru yön. Yapının arkasına kadar tüm yol boyunca döner.

Dying Light 2: Willow Windmill
Dying Light 2: Willow Windmill

Sonunda, atlamak için bir merdiven var. Bu, yolculuğun son adımıdır, üzerine atlayın, ayağa kalkın, ardından sigorta kutusunu tamir edin ve yeri talep edin! Sonunda, oyuncular bunu bir fraksiyona verebilir, ancak bir UV ışığının, dinlenecek bir yerin ve eşyaları düzenlemek için bir çantanın temel ödülleri şimdilik yeterince iyi. Horseshoe bölgesinde iyi eğlenceler!