Dying Light 2: Bağışıklık Nasıl Yenilenir?

Dying Light 2: Bağışıklık Nasıl Yenilenir? Dying Light 2: Bağışıklık ; Dying Light 2’de ölmenin trajik yollarından biri, kahramanın bir zombi olduğunu görüyor. Oyuncular, Aiden’ın kötü adam olmasını durdurmak zorunda.

Nighttime in Dying Light 2, oyunun en korkulan bölümlerinden biridir. Güneş batar batmaz zombiler dışarı çıkar ve sokakları sular altında bırakır. Aiden tek bir yanlış hareketle haritadaki her zombiyi uyaracak ve güvenli hale gelene kadar ona doğru koşmaya başlayacaklar. Yine de, bir şekilde, bu en büyük tehdit değil.

“İnsan Kal” sloganının önereceği gibi, Aiden’ın savaştığı akılsız yaratıklardan birine dönüşmesini engellemek için bağışıklığa ihtiyacı var. Bunun olmasını engellemenin birkaç yolu vardır ve bu bağışıklığı geliştirmenin bir yolu olmadığı sürece hiçbir oyuncu Dying Light 2’yi yenemez.

Dying Light 2: Bağışıklık Nasıl Yenilenir?

Güvenli Bölgeye Dön

Silahları değiştirmeyi öğrenmek, dışarıdaki kabuslara yardımcı olabilir. İçindeki kabus için, her şey korunmak için güvenli bir bölge bulmakla ilgilidir. Bağışıklıklar azalırsa ve zamanlar o sarı/turuncu/kırmızı bölgeye girmeye başlarsa, eve gitme zamanıdır.

Geceleri, bu yerlerde Aiden’ı neredeyse anında tam bağışıklığa kavuşturan UV ışıkları var. Hiçbir maliyeti yoktur, bu yüzden bağışıklığı geliştirmenin en etkili yolu budur. Uyarı kelimesi; gri güvenli bölgelerin bazen önce açılması gerekir, bu da zaman alabilir. Kilidi açılmış olan yeşillere sadık kalın.

İnhibitörleri Bul

İdeal olarak, bağışıklığı artırmanın en iyi yolu, onu hiç artırmak zorunda kalmamaktır. Sonunda, oyuncular neredeyse denemek ve uzun bir süre dışarıda kalmak zorunda kalacakları yeterince yüksek bir seviyeye ulaşabilirler. Bunu yapmak, oyundaki ana seviyeleme mekanizması olan engelleyicileri bulmayı gerektirir.

Oyun zaten geçmesi gereken birçok düzeltmeye sahip, bu nedenle yakın zamanda daha fazla inhibitör gelmeyecek. Bu GRE Önbellekleri, hızla fark edilen sağlığı ve dayanıklılığı artırır, ancak bağışıklığa yönelik doğal destek de çok takdir edilmektedir.

Bağışıklık Güçlendiriciler Alın

Bağışıklık Güçlendiriciler farklı çeşitlerde gelir ve Aiden’ın bağışıklığının %35 ila %80’ini yeniler. Sonunda, planlar bulunabilir, böylece Aiden onları bulmak zorunda kalmaz, onları kendi başına yapabilir. Buradaki iyi haber, malzemelerin o kadar da nadir olmaması.

Özel bir uyarı olarak, UV Shroomz ile bağışıklığı artırmak mümkündür ancak tavsiye edilmez. Ham UV Shroomz ile bağışıklık sadece 35 saniye sürer ve Bağışıklık Güçlendirici‘nin bir bileşenidir ve çok daha uzun süre dayanır (özellikle oyuncular yeterli inhibitöre sahip olduğunda).

 

Daha Fazla Yazı için : REHBER

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)