Among Us : Acil Durum Toplantısı Nasıl Çağrılır? | Nasıl Harekete Geçilir?

Among Us : Acil Durum Toplantısı Nasıl Çağrılır? | Nasıl Harekete Geçilir?  , Among Us: How To Call An Emergency Meeting ; Among Us Acil Durum Toplantısı yapmak stresli olabilir. İşte bunu nasıl yapacağınız (ve içinde hareket edeceğiniz).

Among Us bazen biraz bunaltıcı olabilir. Sosyal kesinti oyunu, sahtekarları bulmak için bir harita üzerinde birlikte çalışan yaklaşık 10 oyuncu etrafında dönerken, bunlardan birkaçı tüm masum bireyleri öldürmeye çalışan sahtekarlardır. Turun büyük bir kısmı, görevleri tamamlarken bilgi toplamayı içerir.

Oyuncular, normalde biri bir ceset bulduğunda çağrılan toplantılarda birbirleriyle bilgi paylaşabilir. Ancak, bazı bilgiler çok uzun süre bekleyemez. Bu nedenle, herhangi biri ölmeden ve tur sona ermeden önce herkesi bir araya getirdiği için Among Us acil durum toplantıları vardır. Ancak acil durum toplantıları tam olarak nasıl çalışır?

Among Us : Acil Durum Toplantısı Nasıl Çağrılır? | Nasıl Harekete Geçilir?

1-Imposter Acil Durumlarda Nasıl Davranmalı?

Masumken acil durum toplantılarına katılmak daha kolaydır. imposter olduğunuzda ise daha streslidir. Bir acil durum toplantısı çağrıldığında, bir oyuncunun bir şey yapmak için imposterı aramak üzere olması iyi bir şanstır. İnkar etmeye, saptırmaya veya suçlayanın oylanmasıyla sona eren bir hikaye bulmaya hazır olun.

Bir suçlayıcı, bir sahtekarın peşine düşüyorsa, yapılacak iyi bir savunma olmadıkça sessiz kalmak en iyisi olabilir. imposter , masum bir ekip arkadaşının peşine düşerse, onlardan kurtulma fırsatını yakalayın.

2-Mürettebat Arkadaşları Acil Durumlarda Nasıl Davranmalı?

Acil toplantıların normal toplantılardan biraz farklı enerjisi vardır. Çoğu zaman, düzenli toplantılar sadece bir cesedin nerede bulunduğunu keşfetmek ve ardından herkesin o turda nerede olduğunu bulmak etrafında döner. Acil durum toplantılarında, genellikle bir oyuncu onları başka bir oyuncu hakkında bilgi vermek istediği için arar.

Masum bir ekip arkadaşının yapabileceği en iyi şey, oyuncunun söyleyeceklerini dinlemektir. Kolayca kanıtlanabilecek bir şey hakkında yalan söylemiyorlarsa, arkanıza yaslanıp başka biriyle çözmelerine izin vermek en iyisidir. Bununla birlikte, bir oyuncu yapmadığı bir şeyle suçlanıyorsa, durumun böyle olmadığına dair mantıklı bir kanıt sunmaya çalışın.

3-Acil Durum Toplantısı Nasıl Başlatılır?

Bir raund başlamadan önce, her raundun düzenlenmesinden sorumlu kişi, oyunculara belirli bir sayıda acil toplantı çağrısında bulunabilecekleri bir yeteneğe sahiptir. Varsayılan, bir veya iki kez olma eğilimindedir, ancak bu, lobinin oynamayı sevdiği şekilde ayarlanabilir. Oyun içindeyken, normal ve acil durum toplantıları aynı yerde yapılır.

Bu nedenle, acil bir toplantı başlatmak için düğmeyi ararken, oyuncular uygun yere gitmelidir:

  • Skeld-Toplantıları, haritanın üst-orta bölümü olan Kafeterya’da yapılmaktadır. Orta masada, oyuncular söz konusu masanın ortasındaki düğmeyi seçebilirler.
  • MİRA HQ– Toplantılar, haritanın sağ alt bölümü olan Kafeterya’da yapılır. Oyuncular, alttan kolayca erişilebilen sol alt masadaki düğmeyi bulabilirler.
  • Polus– Toplantılar, doğrudan haritanın merkezi olan Ofiste yapılır. Düğme konferans masasında bulunur.
  • Hava Gemisi Toplantıları, en kuzeydeki odada bulunan Toplantı Odasında yapılır. Acil durum butonu, toplantı masasının bulunduğu odanın ikinci bölümündedir.

 

 

Among Us Oyun Ayarları Nasıl Değiştirilir?