World War Heroes MOD APK- v1.25.2 – Mermi Hileli

World War Heroes MOD APK- v1.25.2 – Mermi Hileli , FPS, yoğun aksiyon ve silahlı çatışma oyunlarını seviyorsanız düşündüğünüz yapımcılığını Azur Interactive Games Limited firmasının popüler oyunlarından birisidir.World War Heroes v1.25.2 MERMİ HİLELİ APK  linkini yazımızın aşağısında bulabilirsiniz.World War Heroes en güncel hali nasıl indirilir, World War Heroes nedir,World War Heroes APK indime linki sizlerle.

World War Heroes MOD APK- v1.25.2 – Mermi Hileli

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : World War Heroes: WW2 FPS
Yayıncı: Azur Interactive Games Limited
Tür : Savaş
Boyut : 510MB
En Son Sürüm : 1.25.2
MOD Bilgisi : Sınırsız Para / Elmas Sınırsız Cephane
İndirme : Google Play

World War Heroes Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız asker karakteri ile bağlantıunuz 2.Dünya Savaşı cephelerinde rakiplerinizle mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. World War Heroes içinde genel zorluklardan itibaren MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu oyunun oyununun içinde bulunabilir kadar çıkar, rakiplerinizi mermi yağmurunda boğabilirsiniz. Farklı silahlar, dünyanın dört bir yanından, zorlu haritalar ve dahası sizleri bekliyor. World War Heroes v1.25.2 sürümünde yeni silah eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. World War Heroes Play Store’da 2.260.000’den fazla indirilmiştir.

World War Heroes MOD APK- v1.25.2 - Mermi Hileli
World War Heroes MOD APK- v1.25.2 – Mermi Hileli

 

OYNANIŞ

World War Heroes ‘daki oyuncular, FPS oyunlarının tanıdık kontrolleriyle savaşçılarını kontrol edebilecekler. Karakterde gezinmek ve ekranın sağ tarafında eylemler yapmak için ekranı kaydıracaksınız. Ateş etme, gizleme, mermi değiştirme, bomba gibi işlemler yapacaksınız… Oyuncular duruma göre manipülasyonlarını buna göre kullanacaklar. Ekranın sol üst köşesinde küçük dairesel bir harita görüntülenecektir. Oyuncunun etrafında oldukça geniş bir alan görecek, ancak tamamen elektrikli bir plan olmayacak. Rakibinizin durumunu düzenli ve kesin bir şekilde takip etmek istiyorsanız, haritayı her 10 saniyede bir kontrol etmeyi unutmayın.

World War Heroes: WW2 FPS (MOD, Unlimited Ammo)

Oyun, oyuncuların katılması ve zevklerini değiştirmesi için 7’ye kadar moda sahiptir. Çeşitlendirilmiş oyun, farklı ilgi alanlarına sahip birçok oyuncuyu tatmin ettiğinde de mükemmeldir. Ayrıca, birçok farklı arazide taktik çeşitliliğini uygulayabilirsiniz. Her mod farklı bir amaca hizmet eder. Birkaç stille, gerçek bir savaşın tüm şiddeti tamamen simüle edilmiştir; bu tür modlar zordur. Bombalama ve bomba kaldırmada çeşitli konsantrasyon ve uygulama biçimleri vardır. Genel olarak, her oyunda, asker kendi isteğiyle zafere ulaşmak için mümkün olduğunca konsantre olmalıdır.

World War Heroes: WW2 FPS (MOD, Unlimited Ammo)

World War Heroes, bu savaş için askeri teçhizatı çeşitlendirdiği için çok iyi tasarlanmış. Oyuncular 4 farklı ülkenin silahlarını ve araçlarını kullanabilirler: Amerika, Rusya, Japonya ve Almanya! Bu olanaklarla rahat oyuncular, oyunlarını çok daha çeşitli hale getiriyor. Bu sayede oyuncuların gücü çok sınırlı olmayacak. Almanya’dan tanklarla, ABD’den silahlarla ve hatta Rus savaş gemileriyle bir araya gelebilirsiniz … Bir savaş için ihtiyacınız olan her şey sizin için mevcut.

UYARI : oyunu ilk defa oynuyorsanız, eğitim modunda karşınıza karakteri nasıl yönlendireceğinize dair bilgiler veren bir uyarı ekranı çıkacaktır, onu gördüğünüzde oyunu tamamen kapatın ve tekrar açın. Eğitim modu atlanmış olacak, sorunsuz çalışacaktır.

World War Heroes MOD APK- v1.25.2  Son Sürümü

Android için World War Heroes MOD APK- v1.25.2  İndir

World War Heroes v1.25.2 MERMİ HİLELİ APK İNDİR

YEDEK LİNK