VAMPİRES FALL ORİGİNS V1.10.111 Para Hileli APK Son Sürüm

VAMPIRES FALL ORIGINS V1.10.111 Para Hileli APK Son Sürüm macera, açık dünya ve RPG oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Early Morning stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından biridir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz karanlık çağ içinde karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek, görevleri tamamlamak ve insanlara yardımcı olmaktır. Vampires Fall Origins içinde yaşanan maddi problemlerden ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede arzu ettiğiniz eşyaları satın alabilir, karakterinizi rahatça geliştirebilirsiniz. Tehlikeli görevler, farklı yetenekleriniz, zorlu düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Vampires Fall Origins v1.10.111 sürümünde yeni zırhlar – kanatlar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Vampires Fall Origins Play Store’da 375.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

VAMPIRES FALL ORIGINS V1.10.111 Para Hileli APK Son Sürüm

Vampire’s Fall: Origins – Vampirlerin yaşayan en eski yaratıklar olduğu biliniyor, ancak kökenleri cevapsız kalıyor. Binlerce yıl sonra, canavarın bir sırrı olan Delphi’nin bir incili ortaya çıkar. Belki de hepimiz sadece vampirlerin kan ısırıp emerek başka bir vampir yaratabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, bu yaratığın tarihinde bir vampir prensesi olmalı ve adı, güneş tanrısı Apollon tarafından lanetlenen Ambrogio’dur. Bu yaratığın gizemlerini keşfetmek ister misiniz? Vampire’s Fall: Origins size binlerce yıl önce bir yolculuk verecek, bu kesinlikle unutulmaz deneyimlerle dolu bir yolculuk olacak.

Vampirin Düşüşü: Kökenler (MOD, Sınırsız Para)

Arsa

Eskiden Ambrogio bir İtalyan macerasıdır. Olayları tecrübe ettikten sonra güneş tanrısı Apollon tarafından lanetlenir ve vampir olur. Fakat Apollon’un kız kardeşi, av tanrıçası Artemis’in merhametiyle ona bir avcının ölümsüzlüğünü ve gücünü verdi. O zamandan beri, üç dünyada bir şeytan oldu. Onu öldürebilecek tek şey gümüş ve ışıktır. Vamp’Ire köyünüzden geçti ve karanlık büyüyü ve diğer vampirleri bıraktı. Sen bir Angmar savaşçısın, Vamp’Ire köyünün koruyucusun. Köyünüzü korumak için tehlikeli yaratıklarla uğraşmanız gerekecek.

Vampirin Düşüşü: Kökenler (MOD, Sınırsız Para)

Sıra tabanlı, açık dünya RPG’si

Vampire’s Fall: Origins klasik rol yapma tarzını takip eder, zindanı keşfedebilir, harita yapabilir ve sistem NPC’si üzerinden görev yapabilirsiniz. Nosferatu, Ranjeni, Magistrav veya Equides gibi farklı savaşçı kanı olan karakterinizi seçebilirsiniz. Her soyun özel yetenekleri ve farklı savaş becerileri vardır. Savaş sırasında ve görevde, ayrıca karakterinizi yükseltmeniz ve kendinizi güçlendirmek için diğer ekipmanları toplamanız gerekir. Savaşlar sıra tabanlı bir tarzda gerçekleşir ve sonuçlardan biri yok edildiğinde belirlenir. Bu nedenle, kullandığınız şeyler savaşın sonucunun büyük bir bölümünü etkileyecektir.

Vampirin Düşüşü: Kökenler (MOD, Sınırsız Para)

Özellikleri vurgulayın

– Parsel: gibi adam veya vampir , Vampirin sonbahar: Origins heyecan verici bir hikayesi vardır, oyuncular arsa göre oynayabilir, bir ağ bağlantısı üzerinden arkadaşlarınızla verilen görevleri veya oyun gerçekleştirin.

– Açık dünya: Oyundaki dünya son derece büyük, ilk günlerde oyundaki tüm haritalara gidemezsiniz. Sabırlı olun ve işleri kolaydan zora doğru yapın, karanlığın derinliklerinde saklı olan her şeyi keşfedeceksiniz.

– Karakterler: Karakterinizi birçok farklı stilde özelleştirebilirsiniz. Mağazada satın alabileceğiniz sayısız eşya, grafiksel olarak benzersiz 150’den fazla silah ve zırh var

– PvP: Arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilir, hatta diğer oyuncularla kanlı savaşlar düzenleyebilirsiniz. Ancak mevcut görevinize dikkat etmeniz gerekiyor

Özet

Vampire’s Fall: Origins’teki grafikler sadece 2D teknolojisini kullanıyor olsa da, bu oyun size keşfedilecek gizemli bir dünya sunuyor. Klasik ve karanlık bir ortamda yer alan gizemleri keşfedin ve köyünüzü korumak için karanlık güçlerle savaşın. Oyunda birçok NPC görevi var; farklı seçeneklerle kendi senaryolarınızı oluşturabilirsiniz. İndirin ve hemen deneyimlemeye başlayın.

VAMPIRES FALL ORIGINS V1.10.111 Para Hileli APK Son Sürüm

VAMPİRES FALL ORİGİNS V1.10.111 MOD APK