Wild Rift Yeni Şampiyon Sion: Yetenekler ve Çıkış Tarihi

Wild Rift Yeni Şampiyon Sion: Yetenekler ve Çıkış Tarihi | Wild Rift yeni şampiyonu Sion ne zaman çıkış yapacak?

Wild Rift 3.3b yaması ile oyuncular yeni şampiyon Sion ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorlar. Sion, onu alt etmeyi seven bir tank. Ancak Yasuo gibi şampiyonların aksine, bunun için ödüllendiriliyor. Öldüğünde ise, zombi sağlığı bitene kadar inanılmaz hızlarda otomatik olarak saldırabileceği gerçek bir zombiye dönüşüyor. Yazımızda Wild Rift yeni şampiyon Sion yetenekleri neler? Ne zaman gelecek? gibi yeni yamayla ortaya çıkan şampiyondan bahsedeceğiz.

Wild Rift Sion Kimdir?

Sion; yoluna çıkan herkesi katletmesiyle ün kazanmış, geleneksel bir çağın Noxuslu savaşçısı. Savaşta asla geri adım atmamak ve zamanı geldiğinde gururlu bir savaşçının ölümüyle ölmek için atalarına yemin etti. Ölümü, Demacia’nın kralı Jarvan’ın eline geçti. Noxus’un Büyük Generali Boram Darkwill, yıllar sonra Sion’un mezarını açtı ve Sion, eskisinden daha fazla kana susamış bir şekilde döndü. Önüne çıkan herkesi ve her şeyi ölümle tehdit etti. Öfkeyle dolu olan şampiyon, kısa sürede durdurulamaz hale geldi.

Wild Rift Sion Yetenekleri Neler?

  • Pasif (Glory in Death): Öldükten sonra Sion bir anlığına hayata döner, sağlığı hızla düşer. Hızlı saldırıları onu iyileştirir ve hedefinin maksimum sağlığına bağlı olarak fazladan hasar verir.
  • Decimating Smash: Güçlü bir savurma yükleyerek önünde hasar verir. Düşmanları havaya uçurur ve sersemletir.
  • Soul Furnace: Kendi etrafında üç saniye sonra patlayan ve etrafındaki düşmanlara hasar veren bir kalkan oluşturur. Düşmanları öldürerek, maksimum sağlığını biriktirir.
  • Roar of the Slayer: Vurulanları yavaşlatırken hasar veren kısa menzilli bir şok dalgası gönderir. Bu, isabet alan ilk düşmanın zırhını azaltır. Şok dalgası bir minyona çarparsa, geriye doğru fırlatılır, hasar verir, yavaşlatır ve vurulanların zırhını azaltır.
  • Unstoppable Onslaught: Tek bir yöne hücum eder ve zamanla hız kazanır. Düşmanları havaya savurarak ve şarj ettiği mesafeye bağlı olarak hasar vererek hafifçe yön verebilir.

Wild Rift Sion Ne Zaman Gelecek?

Wild Rift’in yeni şampiyonunun çok yakında, Samira ile birlikte çıkış yapması bekleniyor. Her şampiyon sürümüne genellikle bir şampiyon etkinliği eşlik ediyor; oyuncular, görevleri tamamlayarak şampiyonun kilidini ücretsiz olarak açabiliyorlar.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)