Valorant Benzeri 10 Oyun

Valorant Benzeri 10 Oyun , Valorant’ı Seviyorsanız Oynayabileceğiniz Oyunlar , Valorant benzeri oyunlar ,En İyi FPS Oyunları ; Valorant’ta rekabetçi FPS iyiliğinden yeterince yararlanamıyorsanız, bu benzer oyunları seveceksiniz.

Ücretsiz oynanabilen çok oyunculu sahnenin çevrimiçi oyunlarla ne kadar patladığına şahit olmak inanılmazdı. Her şirket bu çılgınlığın bir parçasını almaya çalışıyor ve pek çok başlık birlikte akıp birbirlerinden türemiş gibi görünse de, bazı geliştiricileri türe gerçekten meydan okumaya ve eğlenceli ve farklı bir şey bulmaya itti.

Valorant, beta aşamasında izleyiciler üzerinde güçlü bir izlenim bıraktı, ancak kısa süre önce tam sürümünü yayınladı ve oyuncuların neyle ilgili olduğunu görmelerine izin verdi. Tatmin edici bir taktiksel birinci şahıs nişancı oyunu, ancak benzer bir his uyandıran birçok oyun var.Valorant’ı seviyorsanız oynayabileceğiniz 10 oyunu sizler için derledik…

Valorant Benzeri 10 Oyun

Overwatch

Valorant Benzeri 10 Oyun
Valorant Benzeri 10 Oyun

Takım tabanlı kahraman nişancı oyunlarına hiç ilgi duymayan oyuncular bile muhtemelen Overwatch’ı duymuşlardır. Bu, kısa sürede şirketin en kazançlı mülklerinden biri haline gelen Blizzard’dan bir hit.

Overwatch, video oyun endüstrisini ele geçiren ve ilk etapta türün bu kadar popüler olmasına yardımcı olan gerçek bir fenomendir. İzleyiciyle etkileşim kurmaya çalışan, kolay, eğlenceli ve unutulmaz karakterlerle dolu. Bir devam filmi yolda, ancak görünüşe göre orijinal Overwatch için desteğin kaybolma tehlikesi yok.

Fortnite: Save The World

Valorant Benzeri 10 Oyun
Valorant Benzeri 10 Oyun

Fortnite’ın Battle Royale versiyonu bir oyuncunun sanal silahındaki tüm mermileri emmeden önce, bu popüler FPS’yi oynamanın tek yolunun bu olmadığını unutmayın. Valorant’ı farklı kılan daha metodik, planlı yaklaşımın hayranları, Fortnite’deki bu oyun modunu takdir edecekler.

Dört kişilik ekipler, zombi benzeri yaratıklar olan “kabuklular” tarafından istila edilen kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalabilmek için işbirliği yapmak zorundadır. Zombilerle savaşmanın yanı sıra, oyuncular üslerini savunmak, hayatta kalanları kurtarmak ve kaynakları toplamak için birlikte çalışmak zorundadır.

Paladins

Valorant Benzeri 10 Oyun
Valorant Benzeri 10 Oyun

Paladins, süper güçlerin ve inanılmaz silahların norm olduğu fantastik bir ülkede geçen, oynaması ücretsiz bir nişancı oyunudur. Paladins’in oynanışı rakiplerinden çok da farklı değil, sağladığı çılgın karakterlerle gurur duyan bir kahraman nişancı oyunudur. Bu aşırı kişilikler ve sağladığı hızlı oynanış, Paladins’i bırakması zor, çok bağımlılık yapan bir deneyim haline getiriyor. Valorant’tan tam olarak farklı değil, ancak sıradan oyuncular ve daha genç bir nüfus için bolca cazibe sunan gösterişli bir başlık.

PlanetSide 2

Valorant Benzeri 10 Oyun
Valorant Benzeri 10 Oyun

PlanetSide 2’nin arena versiyonu erken erişime yalnızca üç ay sonra kapandı, ancak RPG devamı hala bir FPS ve güçlü bir takım oyunu unsuruna sahip. Aslında, PlanetSide serisindeki bu devam filmi, aynı aktif haritayı kullanan binlerce oyuncuyu barındırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Arka plan, üç savaşan grubu ve Auraxis gezegeninin nihai kontrolü için onların savaşını içerir. PlanetSide 2, 1200’den fazla oyuncuyla şimdiye kadarki en büyük çevrimiçi FPS savaşı için Guinness Dünya Rekorunu kırdı.

Apex Legends

Valorant Benzeri 10 Oyun
Valorant Benzeri 10 Oyun
Apex Legends, ortaya çıkacak en yeni ücretsiz birinci şahıs nişancı oyunlarından biridir ve temellerden çok uzaklaşmasa da, türdeki en popüler oyunlardan biri haline geldi. Oyun, çeşitli ve ilgi çekici karakterlerinin yanı sıra oyunculara aşamalı olarak yeni içerik besleyen mevsimsel yaklaşımı nedeniyle çalışıyor. Battle royale modası ölme tehlikesiyle karşı karşıya değil, ancak bazı başlıklar gündemden çıktıkça, Apex Legends büyük bir hayran kitlesiyle büyük bir rakip olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Escape From Tarkov

Valorant Benzeri 10 Oyun
Valorant Benzeri 10 Oyun

Escape from Tarkov’un sahnesi ve hikayesi kurgusaldır ancak gerçek hayatı taklit etmeyi amaçlamaktadır. İki özel paramiliter örgüt, Norvinsk’in kurgusal bölgesini savaş alanı olarak kullanıyor ve oyunun ana amacı başlıkta ortaya çıkıyor.

Geliştiriciler bu oyunun cesur, gerçekçi ve sert olmasını amaçladılar, bu nedenle ölüm, edinilen neredeyse her öğeyi kaybetmek anlamına geliyordu. Escape from Tarkov’un yalnızca Windows’ta mevcut olmasının ve 2017’den beri kapalı beta modunda olmasının nedenlerinden biri de budur. Bununla birlikte, özel bir takipçiye sahiptir ve daha sağlam bir FPS oynamaya kendini adamış olanlar için bir zorunluluktur.

Tom Clancy’s The Division 2

Valorant Benzeri 10 Oyun
En uzun süre, Rainbow Six gibi Tom Clancy oyunları, temelli casusluk ve taktik nişancı oyunlarına odaklandı. Oyun listesi büyük ölçüde genişledi ve daha yeni The Division serisi, bir pandeminin sancılarını çeken fütüristik bir ortam sunuyor.
Division 2, orijinali geliştirir ve güçlü hikayesi ile taktiksel oynanışının birlikte çalışmasını sağlar. The Division 2, nihilizminin işe yaradığı bir oyundur ve daha iç karartıcı ve cesur bir deneyim isteyenler için ideal seçimdir.

Battleborn

Valorant Benzeri 10 Oyun

Battleborn, benzer oyunların patlamasında kaçırılması kolay bir başka ücretsiz birinci şahıs nişancı oyunudur. Battleborn tam olarak yeni bir şey yapmıyor, ancak sahip olduğu abartılı düşmanlar ve mevcut yaratıcı silahlar, bu oyunu kazanan yapan şeydir.

Issız ve tahrip edilmiş çevreler aynı zamanda savaş için mükemmel alanlardır ve sadece ölçek olarak görkemli hissederler. Büyük toplar azalan getirilere neden olmaya başlar, bu nedenle Battleborn’un daha arkaik ama güçlü cephaneliği bir zevktir. Battleborn ince bir deneyim ama kolay, eğlenceli ve kaosu nasıl artıracağını biliyor.

Control

Valorant Benzeri 10 Oyun

Kontrol, üçüncü şahıs nişancı türünün olağanüstü bir dönüşüdür ve Star Wars Jedi: Fallen Order gibi oyunlarda görülen bir dizi fikri içerir, ancak onunla birlikte Star Wars serisinin yükünü getirmez.

Kontrol, psişik güçleri ve gerçeği bükme yeteneklerini kahramanın cephaneliğine getiriyor ve bu da birçok yorgun atıcı zımbasını yeniden canlandırılmış tasarımlara dönüştürüyor. Aynı zamanda harika bilim kurgu kavramlarıyla dolu fantastik bir evren yaratır. Kontrol hala çok yeni bir başlık ve eğer herhangi bir adalet varsa, sonunda bir devam filmi de yolda olacak.

Borderlands 3

Valorant Benzeri 10 Oyun

Borderlands serisi, dünyanın sonunu ve toplumun dağılmasını abartılı bir şekilde ele alıp insanların akıllarını uçurmaya devam ediyor. Borderlands 3, önceden oluşturulmuş formülüyle uğraşmaz, ancak güçlü temeline ve eksantrik karakterlerine dayanır.

Borderlands 3’te karakterlerin üzerinde çalışması gereken kıyamet öyküsünü ve karar verme sürecini tamamlayan kaotik bir enerji var. Borderlands 3, öncekilerle aynı cilalı sanat tarzına ve karanlık mizah anlayışına sahiptir ve Valorant’tan biraz daha saçma bir şey isteyen oyuncular için mükemmel bir başlıktır.