PUBG mobile 18 sezon ne zaman gelecek İşte Tarihi…

Pubg Mobıle 18. Sezon ne Zaman Başlayacak ? , pubg mobile 18 sezon ne zaman gelecek ,pubg mobile 18. sezon ne zaman gelecek ;İşte Tarihi… ; PUBG Mobile Sezon 18, 17 Mart itibarıyla açıldı. Bu kez oyuncular, yeni Royale Pass ile birlikte yeni bir kozmetik enjeksiyonu ile gelen Yüz Ritim temasını deneyimleyecekler.

PUBG Mobile, PlayerUnknown’s Battlegrounds hayatta kalma oyununun resmi yan ürünüdür ve birçok yönden PUBG’nin mobil versiyonu, özellikle gelir açısından  gölgede bırakmıştır.

Bu, Mayıs 2020’de en yüksek hasılat yapan mobil oyun oldu ve PUBG’nin ana şirketi Tencent için 226 milyon $ ‘lık muazzam bir para kazandı. Ancak oyun yakın zamanda Hindistan’da yasaklandığı için bu durum yakın gelecekte değişebilir.

O halde PUBG Mobile inanılmaz derecede popüler ve özel oyuncu tabanı için düzenli bir güncelleme dalgası, yeni sezonluk içerik ve oyun modları sunarak, oyun insanları çekmeye devam edecek. İşte PUBG Mobile Sezon 18 hakkında bilmeniz gerekenler.

PUBG mobile 18 sezon ne zaman gelecek

PUBG Mobile Sezon 18, 17 Mart’ta başlıyor ve Sezon 17, 15 Mart’ta sona eriyor.

Tüm yaygaraların neyle ilgili olduğunu görmek istiyorsanız, PUBG Mobile‘ı hem App Store‘dan hem de Google Play‘den indirebilirsiniz, ancak oyun şu anda ülke çapında bir yasaktan sonra Hindistan’da kullanılamıyor.

Android kullanıcıları ayrıca PUBG Mobile‘ın yeni Royale Pass Prime abonelik hizmetinden yararlanabilir ve Prime oyunculara özel avantajlardan ve ödüllerden yararlanabilir. Aboneler, her ay 300 veya 900 Royale Pass kuponunun yanı sıra Prime’a özel Uçak Sıralaması görüntüleme avantajlarına erişim sağlayabilir.

Prime aboneliği şimdilik yalnızca Android cihazlarda mevcut, ancak iOS kullanıcıları gelecekte Apple ile yapılacak bir işbirliğini dört gözle bekleyebilir.

PUBG Mobile Sezon 18 neler içeriyor?

PUBG mobile 18 sezon ne zaman gelecek

PUBG Mobile Season 18, 9 Mart’ta oyuna eklenen Yama 1.3’ün bir parçasıdır. Yeni yama, yeni haritaların, silahların, oyun mekaniğinin ve daha fazlasının tanıtımını görüyor.

PUBG Mobile Sezon 17, oyuncuların kendilerine ve silahlarına çeşitli yetenekler kazandırmak için gizemli, diğer dünyadan nesneler bulabildikleri benzersiz Runic Power temasını getirdi.

PUBG Mobile Sezon 18, onlarca yeni kozmetikle birlikte hayranların en sevdiği Erangel haritasına aynı adı taşıyan bir mod ekleyen Yüz Ritim temasını tanıtıyor. Mod, 1.3 Yaması güncellemesine uygun olarak 9 Mart’tan itibaren oynanabilecek.

PUBG Mobil Sürüm 1.3.0 güncellemesi neler içeriyor?

PUBG mobile 18 sezon ne zaman gelecek

PUBG Mobile Sezon 18‘de bulunan yeni modlara ve kozmetik ödüllere ek olarak, Yama 1.3.0’da çok daha fazla ekstra var. Bunlardan ilki, hızlı, agresif oynamayı teşvik eden daha küçük ölçekli 64 oyunculu bir Battle Royale haritası olan Karakin ve yakın ve orta menzilli çatışmalar için mükemmel yeni bir Arena haritası olan Code-C olan iki yeni harita.

Karakin, PUBG‘nin PC ve konsol versiyonlarına benzer şekilde, Panzerfaust silahını ve ölümcül Yıkım Bölgesini de beraberinde getiriyor; hem görünür hem de patlayıcı yıkımları haritaya bir dinamizm unsuru katıyor.

Motorlu Planör ayrıca PUBG Mobile Sezon 18’den 1.3.0 Yaması’na kadar kullanıma sunuldu. Bu uçan makinenin iki kişilik yeri vardır ve oynadığınız haritada daha hızlı geçiş sağlar. Motorlu Planör yalnızca Erangel ve Miramar Battle Royale haritalarında ortaya çıkacak.

PUBG Mobile Season 18 Royal Pass ne kadar?

PUBG Mobile Royale Pass, ücretsiz bir temel sürüm sunar, ancak ödülleri sınırlıdır ve genellikle o kadar da etkileyici değildir. Karakterinizi biraz daha şık bir şekilde süslemek istiyorsanız, o zaman biletin premium ödüllerini açmak için ödeme yapmanız gerekecek.

17. Sezonun ücretsiz geçişi 60. kademeden daha yüksek olamaz. Bu aynı zamanda PUBG Mobile Sezon 18 için de geçerlidir, bu yüzden 60. kademenin ötesindeki ödüllerin beğeninize göre olup olmadığını aklınızda tutun.

PUBG Mobile’ın 18. Sezonunun tam Royale Pass bileti 600 Unknown Cash’e 70tl gibi bir fiyata mal olacak ve oyuncuların tüm ödülleri kazanmasına ve Elit Görevler aracılığıyla ilerlemeyi hızlandırmasına olanak tanıyor.