Genshin Impact Celestia | Celestia Nedir? – Celestia Nerede Bulunur?

Genshin Impact Celestia | Celestia Nedir? Genshin Impact birçok konumla dolu ve gizemli yerlerden biri Celestia. Oyuncular  Celestia’yı arıyor . bu yazımızda Celestia ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz…

Genshin Impact Celestia Nedir?

Celestia gizemli yerlerden biridir ve anlaşılması çok kolay değildir. Celestia’nın oyundaki yerini çok az oyuncu anlayabilirdi. Teyvat’ın üzerinde gökyüzünde görülen ve tanrıların ikametgahı olan yüzen bir adadır. Yalnızca büyük, kahramanca başarılar sergileyen ölümlüler Celestia’ya yükselebilir ve halkına yukarıdan göz kulak olacakları tanrılığa ulaşabilir. Gizli yerlerden biri ve tuhaf bir yüzen ada.

Genshin Impact Celestia Nedir?

Celestia Nerede Bulunur?

Celestia, Genshin Impact‘te garip bir konumdur. Çeşitli kahramanlık eylemleri gerçekleştiren ölümlüler, tanrılığa ulaşma potansiyeli ile Celestia’ya yükselebilirler. Teyvat’ın her yerinde gökyüzünde bulunan yüzen bir adadır. Güneş ve ay gibi hareket etmez. Bunun yerine, tamamen yerinde durur ve farklı yerlerde farklı açılardan görülebilir.

Stormterror’ın İni gibi, Celestia batıda görülüyor ve düz ve açık görünüyor. Bir dereceye kadar güneye doğru eğiliyor gibi görünüyor. Hem gece hem de gündüz görülebilir. Gündüz gökyüzünde onu fark etmek oldukça zor olabilir.

 

Celestia Nedir?

Celestia, çok az insanın anladığı gizemli bir yer. Teyvat’ın üzerindeki gökyüzünde görülebilen yüzen ada ve tanrıların ikametgahıdır.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)