Outriders Titanyum Nasıl Yetiştirilir?

Outriders Titanyum Nasıl Yetiştirilir? , Outriders titanium ; Outriders, oyunculara ganimet toplamak için bir sürü arena veren bir nişancı oyunudur ve en çok ihtiyaç duyulanlardan biri, belirli şekillerde bulunabilen titanyumdur.

Outriders, koleksiyon parçaları ve bulunacak kaynaklarla dolu yeni bir yağmacı-nişancı oyunudur. Oyuncular oyuna girip tam olarak nereye gideceklerini bilinceye kadar, bu oyunda toplanacak şeylerin sayısı ilk başta biraz zorlayıcı olabilir. Outriders‘da en çok kullanılan kaynaklardan biri titanyum olacak ve oyuncular her zaman biraz ihtiyaç duyacak. Bu oyunda arenalardaki ağır çatışmalar kafa karıştırıcı olabilir ve birçok koleksiyon parçası kaybolabilir. Bu nedenle, zaman kaybını ve sonsuz öğütmeyi önlemek için bir formül oluşturmak ve titanyum yetiştirmek çok daha kolaydır.

Outriders Titanyum, bu oyunda bulunabilecek en nadir unsurlardan biridir ve silah geliştirmeleri ve çeşitli karakter yapıları için kullanılabilir. Oyuncular dünyayı keşfedebilir ve biraz şans kullanarak biraz titanyum bulabilirse de, bazı teçhizat ve silahları sökerek de elde edilebilir.

Oyun ilerledikçe, oyuncular kendilerini epik ve Efsanevi ekipman koleksiyonunu toplarken bulacaklar. Sonunda, oyuncular özel bir üst seviye ekipman parçası için titanyuma ihtiyaç duyacaklar ve envanterdeki Epic ve Legendary teçhizatlarından bazılarını sökmek, biraz titanyum bulmak için güzel bir kısayoldur.

Bununla birlikte, oyuncular bunu yapacak konumda değilse, alternatif bazı görevler sırasında en üst düzey düşmanların peşine düşmektir. Genellikle, yenildiklerinde biraz titanyum düşürürler.

Bunun da ötesinde, Cevher damarları bu şeylerle dolu olma eğilimindedir ve daha yüksek seviyeli dünyaları keşfederken gördüğünüz her birini madencilik yapmanız önerilir. Ayrıca, bir oyuncu yeni bir Dünya Seviyesine (Geçiş Seviyesi 9) her ulaştığında, oyunun oyuncuya bir miktar kaynak ödülü vereceğini belirtmekte fayda var. Bazen bu, diğer cevherlerin yanı sıra titanyum formunda olabilir.

Outriders Titanyum
Outriders Titanyum

Parti, miktar olarak en büyük değil, ancak oyunculara titanyum yetiştirmeye çalışırken biraz destek vermeye yardımcı oluyor. Elbette, oyuncular 9. Dünya Seviyesine (veya üstüne) ulaştığında titanyum yetiştirmenin en iyi yolu yan görevler oynamaktır. Bu görevleri yenmek için ter dökmediğinizden emin olun çünkü titanyum yetiştirmek için defalarca oynanmaları gerekecek. Neyse ki Outriders, oyuncuların farklı teçhizatlar üretmek için ihtiyaç duydukları gerekli cevherleri toplamak istedikleri kadar yan görevleri yeniden oynamalarına izin veriyor.

İşin püf noktası, oyuncuların birkaç seçkin düşman türünü ortaya çıkaran bir yan görev bulması gerektiğidir. Outriders‘da denenecek çeşitli yan görevler var ve oyuncuların kendi takdirlerine bağlı olarak rahat ettiklerini bulmaları gerekecek. Daha önce de belirtildiği gibi, elit düşmanlar düzenli bir oranda titanyum düşürme eğilimindedir. Bu nedenle, bu görevler, oyuncuların toplayıp parçalarına ayırabilecekleri fazladan teçhizat yığınlarına sahip olma eğilimindedir. Bu taktik, oyuncuların oyunu daha yüksek Seviye seviyelerinde oynarken daha sonra kullanmaları için hem titanyum hem de ekstra ganimet bulmanın en iyi yoludur.