Loop Hero Kaç Bölüm?

Loop Hero Kaç Bölüm? ;Loop Hero’da eziyet sonsuz görünebilir, ancak oyuncuların her şeyin nasıl bittiğini öğrenmek için kaç bölümden geçmesi gerekecek.

Loop Hero, oyuncular eğlenceli RPG otomatik savaşçısına aşık olduklarından, Steam listelerini yırtıp atıyor ve rekor sürede önemli oyuncu kilometre taşlarına ulaşıyor. Strateji, deste inşası ve rastgele savaşların karışımı kalabalığı oldukça çekti ve birçok oyuncu oyunda kaç bölüm olduğunu merak ediyor.

Loop Hero’nun her biri son bir boss ile biten dört farklı bölümü vardır. Bölüm sayısı az olsa da, oyunun asıl amacı, oyuncular ilerlemek için gerekli kaynakları bulma girişimlerinde kendilerini kaderin insafına bırakırken döngüleri tekrar tekrar çalıştırmakta yatıyor. Rastgele düşmeler ve derlemeler, bazı koşuların diğerlerinden daha iyi gideceği ve oyuncuların döngüde ne olacağını asla bilemeyeceği anlamına gelir.

Loop Hero’daki birçok kaynağı toplamak için tekrar tekrar çalıştırılması gerekecek, çünkü bunlar kampta binalar yapmak ve daha fazla fayda için onları yükseltmek için kullanılabilir. Bu yükseltmeler ve kilidini açtıkları yeni mekanikler veya karakterler olmadan, oyuncuların oyunun sonuna kadar ulaşma şansı çok az olacak.

Loop Hero Kaç Bölüm?

Ayrıca, döngüyü çeşitli şekillerde manipüle eden ve potansiyel olarak oyuncuların, belirli kamp genişletmeleri için ihtiyaç duyulan nadir kaynakları taramak için bazı koşuları adamalarına izin veren düzinelerce farklı gizli mekanik ve karo kombinasyonu vardır. Sadece dört bölüm uzunluğunda olmasına rağmen, Loop Hero, kamplarını ve karakterlerini ilerletmek isteyenler için büyük miktarda tekrar oynanabilirliğe ve kapsamlı bir eziyete sahiptir.

Tabii ki, oyunun daha hızlı çalışmasına izin vermek için akıllı istismarlar üzerinde çalışan oyuncular var, ganimet için toplam sürelerini azaltırken aynı zamanda verimliliklerini de artırıyorlar. Loop Hero’daki gerçek eğlence, zekice bir şekilde kahramanın lehine olasılıkları istiflemekten, ardından eşyalar ve kaynaklar akarken ödülleri toplamaktan geliyor.

Her bölümün sonu ayrıca Lich gibi bir patron dövüşü şeklinde bir test içerir. Bunlar, kahramanın yapısını test edecek zorlu savaşlardır ve onları çok hızlı bir şekilde üstlenmek, döngüde toplanan değerli kaynakların çoğunu ölmek ve kaybetmek için kesin bir yoldur. Bu, oyuncuları patronu yeneceklerinden emin olmadan önce biraz daha fazla kaynak öğütmek için döngüye geri gönderebilir. Loop Hero, oyunculara kamp yapıları, taktikleri ve kahraman yapılarını denemek için bol miktarda içerik ve neden sağlayan derin, bağımlılık yaratan ve zorludur.

Daha Fazla Oku : Loop Hero Oyun İnceleme – Detaylar ve Oynanış