Genshin Impact Odun Yerleri | Odun Nerede Bulunur?

Genshin Impact Odun Yerleri | Odun Nerede Bulunur? , Genshin Impact ahşap ; Odun, Genshin Impact‘te bina yapmak için kesinlikle çok önemlidir, ancak her bir ahşap türü, çeşitli konumlardaki farklı ağaçlardan gelir.

Genshin Impact‘in en yeni güncellemesinde, oyuncular kendi evlerini inşa edebilir ve bunları el yapımı mobilyalarla doldurabilir. Serenitea Pot’taki Tubby’nin yardımıyla oyuncular inşa edebilir, dekore edebilir ve tasarlayabilir. Ancak muhteşem bir ev inşa etmek için oyuncuların haritanın her yerinden her tür ahşaba ve oduna ihtiyacı olacak.

Köknar Odunu (Fir Wood)

Oyuncuların Genshin Impact muhafazasının kilidini açtıktan sonra toplayabilecekleri ilk ağaç türü Köknar’dır. Köknar ağaçları yaprak dökmeyen, iğne yapraklı, Noel ağacı tipi ağaçlardır.

Oyuncular ağaç başına üç parça odun alabilir ve bunlar birkaç günde bir yeniden doğar. Bu ağaçların yerleri çoğunlukla Mondstadt yakınlarında yüksek rakımlardadır; Faber’s Firs için Stormbearer Dağları ve Starsnatch Cliff bölgelerine bakın. Oyuncular bu odundan olabildiğince fazlasını elde etmeye çalışmalıdır; birçok farklı taslakta kullanılıyor.

Kokulu Sedir Odunu (Fragrant Cedar Wood)

Kokulu sedir ağacı şu anda yalnızca üç bina tarifinde kullanılırken, oyuncular büyük olasılıkla Genshin Impact’teki gelecekteki işçilik planları için onu toplamak isteyeceklerdir.

Oyuncular şu anda onu, her biri bulunması zor olan 12 parçaya ihtiyaç duyan bir Red Cedar Curio Standı, Red Cedar Scroll Shelf ve Shopkeeper’s Cedar Shelf inşa etmek için kullanabilirler.

Oyuncuların yolun yakınındaki Dadaulpa Gorge‘da Sedir ağaçlarını aramaları gerekir. Bu ağaçlar incedir ve küçük yapraklıdır. Burada köknar ve Cuihuas dahil birkaç başka ağaç türü de olacak, ancak sayıları daha az olacak.

Bambu Segmentleri

Bambu parçaları, pişirme malzemesi olan bambu filizleriyle karıştırılmamalıdır. Çok uzun boylu, yeşil gövdeli çok ince ağaçlar olan bambu ağaçlarının kesilmesiyle elde edilen ahşap parçalar. Genshin Impact’in bambu parçaları, Qingce Köyü‘nden uzağa giden yollarda ve patikalarda bulunabilir.

Kum Taşıyıcı Odun (Sandbearer Wood)

Sandbearer ağaçları, Genshin Impact’in Minlin ve Lisha çevresindeki haritasının her yerinde bulunabilir, ancak onları yetiştirmek için en iyi yer burası, Liman ve Lingju Geçidi arasındadır. Sandbearer ağaçlarının soluk kahverengi gövdeleri ve kalp şeklinde yaprakları vardır.

Çam Ağacı (Pine Wood)

Çam ağaçları Wuwang Tepesi‘nin her yerinde bulunur ve oyuncular onları bu alanda kolayca yetiştirebilmelidir.

Genshin Impact’te Tubby ile Güven seviyelerini yükseltmek için yapılması gereken tüm bu özel mobilyalar için hala daha fazla çam ağacına ihtiyaç duyuyorlarsa, bu uzun, yaprak dökmeyen iğneli ağaçlardan daha fazlasını bulmak için Dragonspine’ın çevresine de bakabilirler. ince yapraklar.

Cuihua Odun (Cuihua Wood)

Genshin Impact Odun Yerleri

Cuihua ağaçları, oyunculara elma ve Sunsetta meyveleri sağlayan meyve veren ağaçlardır. Oyuncular bu ağaçları Mondstadt’ı çevreleyen her yerde bulabilirler, ancak çoğunlukla çok odunsu Dadaupa Gorge bölgesinde bulunurlar.

Huş ağacı (Birch Wood)

Huş ağaçlarının üzerinde koyu gri kaplan çizgili beyaz gövdeleri vardır. Bu eşsiz görünümlü ağaçlar, Dadaupa Gorge‘den geçen yol boyunca, diğer ağaç türlerinin önemli bir kısmı ile birlikte bulunacaktır.