Skyrim: Gümüş Zırh Nasıl Elde Edilir?

Skyrim: Gümüş Zırh Nasıl Elde Edilir? Skyrim Anniversary Edition sahipleri, bu kısa kılavuzda ayrıntıları verilen süreci izleyerek dört parça Gümüş zırh elde edebilirler.

Çoğunluğu mobil Elder Scrolls sunan Blades’ten getirilen Skyrim Anniversary Edition’da oyunculardan toplanacak birkaç özel zırh seti var. Bu setler arasında dört parça Gümüş zırh vardır ve birçok oyuncu şüphesiz hepsini elde etmekle ilgilenecektir. Gerçekten de, Skyrim’deki Gümüş zırha bakmak oldukça etkileyici ve bu yazımız, tam olarak nereden geldiğine dair tüm ayrıntıları içeriyor.

Skyrim’de Gümüş Zırh Nereden Alınır?

Skyrim: Gümüş Zırh Nasıl Elde Edilir?

Başlamak için, bazı Gümüş zırh parçalarına sahip olmak isteyen oyuncular, ilgili Creation Club içeriğini yüklemelidir. Daha spesifik olarak, İlgi Yaratılışına Alternatif ZırhlarGümüş denir ve daha önce belirtildiği gibi Skyrim Yıldönümü Sürümü’ne dahil edilmiştir. Bunu kurmak için, açık dünya RPG hayranları oyunun ana menüsünden Yaratılış Kulübüne gitmeli, Alternatif Zırhlar – Gümüş’ü bulmalı ve ekranda görünen girişe basmalıdır.

Creation yüklendikten sonra, oyuncular Whiterun’daki Bannered Mare’ye gitmeli ve M’Sharra’s Diary’i bulmalıdır. Bu günlük, üzerlerinde mum ve peynir bulunan bazı tabakların ortasında bir masanın üzerinde oturan bir not olarak kendini gösterir ve onu okumak When the Cat’s Away arayışını başlatır. Bu görevin başlangıcı, oyuncuları Dragonsreach Dungeon’ı araştırmaya gönderiyor ve M’Sharra’nın İtirafını, hücrelerinin birinin köşesinde yerde bulacaklar.

İtirafı okuduktan sonra hayranlara M’Sharra’nın Anahtarı verilecek ve “zırhı Kulübeden almaları” söylenecek. Gerçekten de, bu görev hedefi tarafından atıfta bulunulan Skyrim zırhı, Gümüş parçalardan başkası değildir ve kulübe, Rorikstead’in hemen kuzeybatısındadır. Oyuncuların bu yapının içine ve çevresine birkaç Skeever göndermesi gerekecek olsa da, içindeki sandığa ulaşmada, kilidini açmada ve Gümüş Zırh, Gümüş Miğfer, Gümüş Çizme ve Gümüş Eldivenleri alırken çok az sorun yaşamaları gerekir.

Oyuncular, elde edilen bu dört Gümüş zırh parçasıyla bunları donatmakta ve çabalarını Skyrim Yıldönümü Sürümü’ndeki diğer özel zırh setlerinden bazılarını toplamaya odaklamakta özgürdürler. Alternatif olarak, hayranlar, Bloodchill Manor veya Nchuanthumz Dwarven Home gibi bu sürümde yer alan bazı yeni oyuncu konutlarının kilidini açmak için çalışabilirler. Ve eğer bir oyuncu tüm bu Creation Club içeriğiyle zaten meşgulse, bunun yerine Bow of Shadows ve Goldbrand ateş katanası da dahil olmak üzere bazı yeni silahların izini sürebilir.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)