En İyi Genshin Impact Artifact (Yapılar) Rehberi

En İyi Genshin Impact Artifact (Yapılar) Rehberi ,Genshin Impact Artifact rehberi ; Yapıların nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, işte yapınızı optimize etme kılavuzumuz…

En iyi Genshin Impact Artifact (Yapılar) nelerdir? Genshins Impact’te eserleri keşfetmeniz çok uzun sürmez, ancak onlarla ne yapacağınızı ve yapınız için en iyi eserlerin ne olduğunu bulmak tamamen başka bir konudur. MiHoYo’nun yeni açık dünya aksiyon oyununda öğrenilecek çok şey var, ama neyse ki Paimon size uyandığınız yeni dünyanın iplerini gösterecek.

Yapılar kuşanılabilir öğelerdir ve her karakterin istatistiklerini artıracak ve onlara özel bonuslar verecek beş adede kadar tılsımı olabilir. Ana istatistiklerin üç, dört veya beş yıldızla sıralandığı, alt istatistiklerin bir ila beş yıldız arasında sıralandığı farklı artefakt katmanları vardır. Genel bir kural olarak, sıralama ne kadar yüksekse, eser o kadar iyi olur. Ancak, bu sadece en iyi esere sahip olma durumu değildir – karakter yapınızı da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Yapılar, iyileştirme bonusları, hasar çıkışı gibi birçok karakter istatistiğini etkiler. HP ve kritik vuruşlar – bu nedenle hangi eseri akıllıca donatacağınızı seçmek istersiniz. Ayrıca setlere düşen beş farklı türden tılsım vardır, bu da size aynı sette eserleri donatmaktan daha da iyi avantajlar sağlar.

Genshin Impact En İyi̇ Yapılar

30 farklı eser seti vardır ve her sette bir çiçek, kulaklık, kadeh, tüy ve zamanlayıcı bulunur. Aynı setten iki eseriniz varsa, özel bir bonus alırsınız; aynı setten dört eser için de aynı şey geçerli. Elbette, onları doğrudan satın almak istemiyorsanız, eserleri bulmak kolay değildir, ancak kesinlikle göz önünde bulundurmaya değer eserler vardır. Saldırı hasarı ve kritik vuruş oranının herhangi bir karakter için en iyi artefaktları oluşturduğunu görüyoruz, ancak yapınızı gerçekten optimize etmek için, burada karakter yapılarının ve en iyi eserlerin bir dökümü var.

Şifacı

Maiden Beloved

 • İki set parçası: Karakter İyileştirme Etkinliği +% 15
 • Dört set parçası: Elemental Beceri veya Elemental Patlama kullanmak, tüm parti üyeleri tarafından alınan iyileştirmeyi 10 saniye boyunca% 20 artırır.

Travelling Doctor

 • İki set parça: Gelen iyileştirmeyi% 20 artırır.
 • Dört set parçası: Elemental Burst’u kullanmak% 20 HP yeniler.

DPS

Gladiator’s Finale

 • İki set parça: SDR +% 18
 • Dört set parçası: Bu eser setinin kullanıcısı Kılıç, Claymore veya Polearm kullanırsa, Normal Saldırı HSR’sını% 35 arttırır.

Berserker

 • İki set parçası: KRİT Oranı +% 12
 • Dört set parçası: HP% 70’in altına düştüğünde, KRIT Oranı ek% 24 artar.

Destek

Eği̇tmen

 • İki set parçası: Elemental Ustalığı 80 artırır.
 • Dört set parçası: Elemental bir tepkiye neden olduktan sonra, tüm parti üyelerinin Elemental Ustalıklarını 8 saniye boyunca 120 artırır

Noblesse Oblige

 • İki parçalı: Elemental Seri Hasar +% 20
 • Dört set parçası: Bir Elemental Patlama kullanmak tüm parti üyelerinin SDR’sini 12sn boyunca% 20 artırır. Bu efekt istiflenemez.

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)