Dying Light 2: Garnizon Elektrik İstasyonu Bulmaca Çözümü

Dying Light 2: Garnizon Elektrik İstasyonu Bulmaca Çözümü ; Bu kılavuz, Dying Light 2 oyuncularının Garrison Elektrik İstasyonundaki bulmacayı çözmelerine ve trafo merkezini çalıştırmalarına yardımcı olacak.

 

Garrison Electrical Station, Dying Light 2’de oyuncuların Broadcast hikaye görevi sırasında ziyaret edecekleri bir konumdur. Bu binanın içinde bir dizi jeneratörü birbirine bağlayan bir bulmaca var ve trafo merkezini çalıştırmak için fanların bunu çözmesi gerekecek. Dying Light 2’deki Garrison Electrical Station bulmacasına takılmış olabilecek oyuncular için, bu kılavuzda çözümünün tam bir özetini bulabilirsiniz.

Dying Light 2: Garnizon Elektrik İstasyonu Bulmaca Çözümü

Dying Light 2: Trafo Merkezi Nasıl Çalıştırılır (Yayın)

Dying Light 2 oyuncuları Garrison Elektrik İstasyonuna girerken, üzerinde “A” ve “B” yazan yeşil bir jeneratörle karşılaşacaklar. Fanlar, kablosunu çekmek için bu jeneratörle etkileşime girmeli ve ardından bu kabloyu doğrudan odanın karşısındaki kırmızı “A” jeneratörüne takmalıdır. Bu jeneratör metal bir kapının yanındadır ve fanlar kapıyı açmak için o kapının diğer tarafındaki düğmeye basmalıdır.

Oyuncular şimdi yeni çalıştırdıkları “A” jeneratöründen kabloyu çıkarmalı, açık kapıdan taşımalı ve duvardaki kırmızı “B” jeneratörüne takmalıdır. Bu eylem, aksiyon RPG hayranlarının yakındaki “B” kapısının yanındaki düğmeyi kullanarak kapıyı açmasına izin verecek ve tam olarak yapmaları gereken de bu.

“B” kapısından geçtikten sonra, oyuncular bir duvara çarpana kadar ilerlemeli, sağa dönmeli ve ardından arka köşedeki sarı boruyu bulmalıdır. Zombi video oyunu hayranları şimdi ilk metal ızgaradaki açıklıktan geçer geçmez sola dönerek o boruya tırmanmalı. Bu konumdan birkaç adım ileride üzerinde “1” ve “C” yazan yeşil bir jeneratör var ve oyuncular yol boyunca devam etmeden ve sarı metal kapının kilidini açmadan önce kablosunu almalılar.

O sarı metal kapıdan geçtikten hemen sonra, oyuncular sola dönmeli, düşmeli ve daha önce açtıkları “B” kapısına doğru yürümelidir. Oyuncuların bu “B” kapısının üzerine tırmanabilecekleri bir dizi çıkıntı vardır ve Dying Light 2’de parkour becerilerini iki seviye yukarı çıkmak ve açık bir çift kapı bulmak için kullanmaları gerekir. Oyuncuların kablolarını takmaları gereken kırmızı “C” jeneratörü, bu çift kapıların hemen yanındadır.

Bu noktada, oyuncular çift kapıdan geri dönmeli ve artık açılabilen “C” kapısını bulmak için sola dönmelidir. O kapının diğer tarafında yeşil bir “2” terminali var ve fanlar kablosundan tutmalıdır. Ellerinde bu kablo ile oyuncular “C” kapısından geri geçmeli ve su basmış bir alana ulaşmak için merdivenlerden inerek mümkün olduğunca aşağı düşmeli. Kırmızı “2” jeneratör bu alandadır ve fanlar güç sağlamak için kablolarını kullanmalıdır.

Bu eylem bölgedeki suyu elektriklendirecek ve oyuncular duvardaki açık bir havalandırmaya güvenli bir şekilde atlamak için yüzen sandıklar kullanmalıdır. Bu havalandırma deliğinden tırmanmak, fanları elektrikli odanın diğer tarafına giden bir şaftın içine yerleştirecek ve daha önce indikleri merdivenlere minimum hasarla erişmelerini sağlayacak. Bu merdivenlerin tepesinde, hayranlar kırmızı bir “1” jeneratörüyle karşılaşacaklar ve daha önce kırmızı “C” jeneratörüne takılan kabloyu çıkarıp buna takmak, Dying Light 2’de bu bulmacanın sonunu işaretleyecek.

 

Daha Fazla Yazı için : REHBER