Destiny 2: Fynch Hızlı Nasıl Seviye Atlama? | Fynch Seviyesini Yükseltmek

Destiny 2: Fynch Hızlı Nasıl Seviye Atlama? | Fynch Seviyesini Yükseltmek ; Fynch, Destiny 2’nin Witch Queen genişlemesindeki Throne World satıcısıdır ve oyuncular, rütbeleri yükseldikçe sahip olmaları gereken birkaç ödülün kilidini açabilir.

Destiny 2’nin The Witch Queen genişlemesi, yepyeni bir konum sunarak oyuncuları Savathun’un zihninin derinliklerine götürüyor: Savathun’s Throne World. Bir sürü yeni aktiviteye sahip bu akıldan çıkmayan yeni devriye alanı, oyuncuların Fynch adında, kampanya hikayesinde de tanıtılan yeni bir satıcı bulabilecekleri yerdir.

Fynch, Destiny 2‘deki The Witch Queen genişlemesinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen oyuncular için birkaç faydalı rütbe yükseltme ödülü sağlıyor. Onun aracılığıyla, oyuncular Veritas zırh setinin ve birkaç silahın kilidini açabilir ve ayrıca daha yüksek Deepsight düğümlerine erişim elde edebilir. Taht Dünyasının etrafına dağılmış durumda. Bununla birlikte, oyuncuların onun aracılığıyla erişebilecekleri en önemli özellikler şunlardır:

  • Aktivite: Daha yüksek zorluklarda Tekrar Oynanabilir Kampanya Görevleri. Bunlar, zanaatkarlık için gerekli olan Yükselen Alaşım ve Pinnacle ödülleri gibi harika ödüller sağlar. Her hafta görev farklıdır.
  • Aktivite: The Wellspring daha yüksek zorluklar. Ayrıca Ascendant Alloy, Pinnacle ödülleri ve yüksek istatistikli Veritas zırhı gibi harika ödüller de sağlar. Bu Wellspring versiyonu 1580’de, bu yüzden oyuncuların bir meydan okuma için yeterince hazırlanması gerekiyor.

Fynch’in Rütbesini Yükselten Tüm Faaliyetler

Throne World’de Fynch’in seviyesini yükseltmek söz konusu olduğunda oyuncuların bir sürü farklı seçeneği var. Çoğu aktivite, rütbe yükseltme paketleri için ilerleme sağlayacaktır, bu nedenle Taht Dünyasındaki çeşitli aktiviteleri yapmak için çok fazla zaman harcamak, oyuncuların iyi bir hızda sıralamasına yardımcı olacaktır.

Destiny 2: Fynch ile seviye ilerleme elde etmek için oyuncuların odaklanabilecekleri şeyler şunlardır:

  • Taht Dünyasında sandıkları açın. Daha yüksek seviye Deepsight sandıkları daha fazla ilerleme sağlar, bu nedenle Fynch ile 15. seviyeden sonra erişilebilen 3. seviye Deepsight düğümlerine öncelik verin.
  • Taht Dünyasında ve/veya Wellspring’de Fynch’in ödüllerini tamamlayın. Her iki konum da ödülleri için geçerlidir, herhangi bir sıralama ödülü alırken düzenli olarak tekrarlanabilir olanlar için geri döndüğünüzden emin olun. Biraz XP kazanmak ve bu sezonluk geçişi yükseltmek için de harika. XP takviyesi için bir ateş takımında ödül talep ettiğinizden emin olun.
  • Halka açık etkinlikleri, devriyeleri ve kayıp sektörleri tamamlayın. Yüksek değerli hedefleri avlayın. Oyuncular sürekli olarak yüksek değerli hedefleri bulmak için Quagmire’ın kale alanı ile Florescent Canal’ın merkezi arasında gidip gelebilirler.
  • Temel Osmiyum toplayın. Bu sadece biraz ilerleme sağlar, ancak başka şeyler yaparken almak kolaydır.
  • Deepsight düğümlerini etkinleştirin ve Deepsight bulmacalarını tamamlayın. Daha yüksek seviyeli bulmacalar daha fazla ilerleme sağlar, ancak oyuncuların seviye 3 için en az seviye 15 olması gerekir.
  • Wellspring koşularını tamamlayın. Ödüller olmasa bile, Wellspring biraz rütbe atlama ilerlemesi sağlar.

Destiny 2: Fynch Seviyesini Yükseltmek İçin En İyi Strateji

Genişletmenin piyasaya sürülmesinden bu yana, iki yakın seviye 3 Deepsight sandığından diğerine koşarak Fynch’in nasıl hızla yükseltileceğine dair sayısız strateji ortaya çıktı. Bununla birlikte, bunlar Bungie tarafından agresif bir şekilde yamalandığından ve büyük olasılıkla gelecekte olacağından, bu kılavuz bunun nasıl yapılacağına odaklanmayacaktır. Acelesi olan oyuncular isterlerse bunları yapmaya çalışabilirler, ancak bu yöntemlerin uzun vadede mevcut olmayabileceğini akıllarında tutmaları gerekir.

Destiny 2’de taşlama içeren her şeyde olduğu gibi, oyuncuların çoklu görevlere odaklanması gerekecek. Fynch’in tüm ödüllerini toplayarak sürece başlayın ve onun tekrarlanabilir ödülleri için düzenli olarak geri gelin. Oyuncu ayrıca kaynakları ve önbellekleri çok uzaklardan tespit etmelerini sağlayan bir Ghost modunu da kullanmalıdır. Bundan sonra, haritada Herkese Açık Etkinlik bulunan ilk alana gitmeleri gerekir. Bu etkinlikleri tamamlarken, bir devriye aldığınızdan ve yakındaki tüm dünya sandıklarını ve Temel Osmium’u aldığınızdan emin olun.

Hiçbir etkinlik aktif değilse, bir süre devriyelere bağlı kalın ve yüksek değerli hedefler ve Deepsight bulmaca düğümleri arayın. Bir sonrakine geçmeden önce bir alanda bulunan her Deepsight düğümünü tamamlayın ve hatta bölgenin yerel kayıp sektörünü tamamlayın. Bir Kahramanlık devriyesini gören oyuncular onu da kesinlikle almalı. Bunlar altın bir yıldıza sahip devriye sembolleridir ve sonunda daha zorlu bir düşman içerir.

En Çok Rütbe Atlama İlerlemesi Olan Faaliyetler

Devriyeler ve benzerlerini anında yapmak kolay olacak, ancak Fynch ile belirli bir seviyeyi aşan önemli ilerleme isteyen oyuncular, yaklaşık 200 ilerleme puanı verecek olan 3. seviye Deepsight düğüm bulmacalarından sandıkları açmaya odaklanmalıdır.

Wellspring de harika bir aktivitedir, ancak yalnızca ödüllerle eşleştirildiğinde. Oyuncular sadece aktivite için yaklaşık 125 ilerleme elde edebilirler, ancak her biri 20 ilerleme puanı için paraya çevrilebilen ödüller, aktiviteyi hızlı bir şekilde değerli kılabilir. Aynı zamanda, Wellspring silah modelleri için hala öğütmesi gereken çok görevli oyuncular veya diğer iki Egzotik Glaive modelini elde etmek isteyen oyuncular için harika.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir