Borderlands 3: Skrakk Nerede Bulunur? (Nasıl Yenilir?)

Borderlands 3: Skrakk Nerede Bulunur? (Nasıl Yenilir?),Borderlands 3 Skrakk Nasıl Öldürülür? Skrakk, her oyuncunun düşürdüğü inanılmaz derecede iyi ganimeti elde etmek için nasıl alt edileceğini bilmesi gereken bir mini patrondur.

Skrakk, Borderlands 3‘teki birçok mini patrondan biridir. Yaratık, Pandora‘daki Ascension Bluff’ta bulunabilir. Oyuncular, patronu da içeren bir Efsanevi Avı tamamlayabilirler. Skrakk, SkekSil efsanevi silahını düşürme şansına sahip olduğu için popüler bir mini patrondur. Çok fazla aşındırıcı hasar veren güçlü bir silahtır.

Nispeten Skrakk, Borderlands 3‘te bulunması ve yenmesi daha kolay mini patronlardan biri. Doğru stratejiyi kullanan oyuncular, patronu anında haritadan silebilecek ve efsanevi SkekSil‘i talep edebilecek.

Skrakk Nerede Bulunur?

Borderlands 3: Skrakk Nerede
Borderlands 3: Skrakk Nerede Bulunur?

Kasa avcıları önce Ascension Bluff hızlı seyahat noktasına gelmek isteyeceklerdir. Tam bu konumda, oldukça uygun olan araba garajı var. Oyuncular araçlarına atlayabilir ve doğuya giden yolda sürmeye başlayabilirler. Yolun sağ tarafında bulunan “Children of the Vault” tabelasından hemen önce sağa dönün.

Bunu doğru yaptıktan hemen sonra, sola doğru daha küçük bir yol var. İnsanlar o yoldan çıkarlarsa, çıkmaz sokağa dönecekler. Burası oyuncuların araçtan çıkmaları gerekecek. Tam karşıda bir uçurum yüzü olacak ve Skrakk’ın ortaya çıkacağı yer burası. Kasa avcıları aracın önündeki kayaları örttüğü anda ortaya çıkacaktır.

Skrakk ile Savaşmak

Borderlands 3: Skrakk Nerede
Borderlands 3: Skrakk Nasıl Yenilir?

Mini Boss hasar aldığında, oyuncuya doğru uçar. İyi teçhizata sahip herkes, yeterli cephanesi olduğu sürece patronu devirebilmelidir.

Skrakk hızlı hareket eder, bu nedenle yaklaşırken mesafeyi korumak önemlidir. Oyuncular hareket etmeye devam ettikleri sürece, mini patronun büyük bir sağlık havuzu olmadığı için Skrakk’ı oldukça hızlı bir şekilde yenebilecekler.

Fool-Proof Yöntemi

Silahlarla donatılmış bir aracı olan oyuncular daha da kolay bir strateji kullanabilirler. Bu, patronu avlamak ve araca geri dönmek için Skrakk’ı vurmayı içerir. Skrakk, araç içindeyken sürücüye zarar verebilecek herhangi bir menzilli saldırıya sahip değildir.

Oyuncular, patronu sorunsuz bir şekilde yenmek için sahip oldukları ateş gücünü kullanabilirler. Skrakk birkaç saniyeden fazla hayatta kalamayacak ve bu stratejiyi oyundaki en basit çiftliklerden biri haline getiriyor. Bu işlem, efsanevi SkekSil’in yanı sıra birkaç diğer güçlü öğeyi elde etmek için tekrarlanabilir.

Skrakk Loot ve Düşürme Şansı

Bulunur?

SkekSil ve Infiltrator sınıfı modu, en çok arzu edilen Skrakk damlalarıdır. Ne yazık ki, ikisi de oldukça nadirdir. SkekSil, mini-boss her öldürüldüğünde %2-5 arasında bir düşme şansına sahip görünüyor. Infiltrator moduna gelince, biraz daha sık düşüyor gibi görünüyor.

Gümüş astar, yukarıdaki stratejiyle, insanların saatte en az 60 çiftliğe girebilmesidir. En kötü şansa sahip oyuncular bile bu eşyalardan birini yaklaşık 30 dakika içinde bulacaklar. Borderlands 3’teki mini patronların çoğunun yumurtlama garantisi bile yok, bu yüzden maksimum 30 dakikalık bir çiftlik gerçekten o kadar da kötü değil.

SkekSil İstatistikleri ve Özellikleri

Oyuncular, SkekSil ile oyundaki bir başka güçlü efsanevi silah olan “The Killing Word” arasında pek çok benzerlik fark edecekler. SkekSil, patlama ateşi özelliğine sahip tam otomatik bir tabancadır. Silahın ana satış noktası, Ateş, Şok veya Aşındırıcı hasarın küçük üç yuvarlak patlamasıdır. Bu patlamaların her biri, tabanca mermilerinden gelen DPS ile birleştirildiğinde yıkıcı miktarda hasar verir.

Mart 2020’de geliştiriciler, temel patlamaların hasarını artırarak silahı daha da güçlü hale getirdi. Tabanca, zırhlı düşmanlara karşı harikadır ve genel olarak çok iyi istatistiklere sahiptir. Her damla, efsanevi için de dört faydalı güçlendirme sağlayacaktır.

Silahın açıklaması oldukça yanıltıcı. Silahın ısınacağını ve sonunda “kırılacağını” belirtir. Ancak, aslında kırılmaz. SkekSil’in sınırsız bir şarjörü vardır ve birçok sınırsız mag silahı gibi aşırı ısınabilir. Tabancanın altındaki küçük motor ayrılacak ve oyuncular ateş etmeye devam etmek için yeniden doldurabilecekler.

Yeniden doldurma animasyonuyla uğraşmaktansa silahı soğumaya bırakmak daha iyidir. Mahzen avcıları kırık bir silah için endişelenmek zorunda kalmayacaklar, ancak bekleme süresini yönetirlerse daha başarılı olacaklar.