BitLife Mischief Managed Challenge nasıl tamamlanır?

BitLife’ta başınız çok belaya girebilir, ancak buna sebep olmak için kendi yolunuzdan çekilmeniz gerekecek. Sonuçlarına katlanmaya istekliysen, birçok beladan başarıyla kurtulabilirsin. Mischief Managed Challenge’da sorun çıkarma becerilerinizi test etmeniz gerekecek. Bu kılavuz, BitLife’ta Mischief Managed Challenge’ın nasıl tamamlanacağını kapsar.

Bunlar, Mischief Managed Challenge’ı tamamlamak için yapmanız gereken tüm görevlerdir.

  • Okul müdürünüze veya müdürünüze hakaret edin
  • 12 yaşından önce korsan 10+ veranda
  • 5+ sınıf arkadaşıyla karışıklık
  • 5+ kez yaramazlık yap
  • Juvie’den ayrılmak

İlk görev, okul müdürünüze veya müdürünüze hakaret etmenizdir. Bunu okula ilk başladığınızda yapabilirsiniz. İşgal altındaki Okul sekmesine gittiğinizde hangi karakterin müdürünüz olduğunu bulabilir ve onlara hakaret etmeyi seçebilirsiniz. Onlarla puan kazanamazsınız, ancak bunu yalnızca bir kez yapmanız gerekir.

Ardından, 10’dan fazla sundurma korsanlığı yapmanız gerekecek. Bunu Suç sekmesinde, etkinliklerde bulabilirsiniz. Oradan, eşya onlara teslim edilmeden önce insanların verandalarının önündeki eşyaları çalma şansınız olacak. Altı seçenekten birini seçmeniz gerekecek.

Üçüncü görev, beş sınıf arkadaşıyla uğraşmaktır. Müdürünüze hakaret etmek gibi, Okul sekmesinden uğraşmak istediğiniz okul arkadaşını seçmeniz ve ardından o karakterle etkileşime geçmeniz gerekir. Yine, onlarla puan kazanamazsınız ve kavga etmeniz mümkündür.

Dördüncü vazifesi, beş defa fesat çıkarmaktır. Bu seçeneği, bir sundurma korsanına benzer şekilde Suçlar sekmesinde bulabilirsiniz. Rastgele insanlarla uğraşmak için mevcut seçeneklerden birini seçerek bunu beş kez yapmanız gerekecek.

Son görev Juvie’den kaçmak. Önce Juvie’ye girmelisin. Bunu yapmak için bir sundurma korsanı olmaya devam edebilir veya Suçlar sekmesi altında daha kötü bir şey yapabilirsiniz. Sonunda polisler olaya karışacak ve seni tutuklayacaklar. Hapishaneden firar ettiyseniz, kaçmak için gardiyanı geçmeniz gereken aktivitedir.

Bu görevlerin her birini tamamladıktan sonra, Mischief Managed Challenge’ı tamamlamış olacaksınız. Ardından, BitLife hesabınıza eklemek için dört rastgele görünüm öğesi arasından seçim yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)