Among Us: Elektrik Odasındaki Görevler Nasıl Tamamlanır?

Among Us: Elektrik Odasındaki Görevler Nasıl Tamamlanır? , Veri İndirme ve Yükleme görevleri , Kabloları Onar Görevi ; Elektrik Odası, Among us’daki çoğu haritada bulunur ve ekip arkadaşlarının tamamlaması için çeşitli potansiyel görevler sunar.

Among us, tüm zamanların en popüler aldatma oyunlarından biridir ve 2020’de popülaritesi zirveye ulaştığında dünyayı kasıp kavurur. O zamandan beri oyun, oyuncuların kurcalaması ve oyunu sürdürmesi için yeni haritalar ve yeni roller içerecek şekilde gelişti. taze.

Ancak, iyi bir taklitçi olmanın ne kadar önemli olduğu gibi, iyi bir ekip arkadaşı olmak daha da önemlidir. Bunu yapmak için, oyuncuların her haritadaki çeşitli odalarda belirli görevleri nasıl yapacaklarını bilmeleri gerekir. Among us görünen bir oda, haritadan bağımsız olarak her zaman içinde birkaç görev olacak olan Elektrik odasıdır.

1-Kesicileri Sıfırla

Among Us: Elektrik Odasındaki Görevler

Oyundaki en uzun üçüncü görev olan Reset Breakers’ın yedi aşaması vardır ve The Airship‘e özgüdür. Yolu kapatan birden fazla kapı olmasına rağmen Elektrik odasında gezinmeye çalışmayı içerir. Odalar arasında manevra yapmaya çalışmak her seferinde rastgele olduğundan ve bir toplantı için geri çekilmek oyuncuları geri çekebileceğinden, bu sinir bozucu bir görev olabilir.

Bununla birlikte, görevin kendisi oldukça basittir. Odanın etrafında, her birinin üzerinde bir numara bulunan yedi kaldıraç vardır.

Oyuncular her kolu doğru sırayla aşağı çekmelidir. Yanlış kolu çekmek, görevin sıfırlanmasına neden olur. Tüm kollar doğru sırayla çekildiğinde iş tamamlanır.

2-Verileri İndir

verileri yükleme
Among Us: Elektrik Odasındaki Görevler

Among us bir başka unutulmaz görev, Veri İndirme ve Yükleme görevleridir. Elektrik odası , bir oyuncudan veri indirmesinin istenebileceği birçok odadan biridir, ancak veri yükleme her zaman harita başına aynı konum olur. Spesifik olarak, Elektrik odası bu görevi The Skeld veya Polus’ta yapabilir.

Odadaki ekrana doğru yürürken, oyunculardan indirmeyi başlatmaları istenecektir. Bu, indirme ilerleme çubuğu yavaşça dolduğundan sabır ister.

En iyi ihtimalle, bu sekiz saniye sürebilir. Ardından, oyuncular aynı yönergeleri izleyerek verileri yüklemek için Yönetici odasına (The Skeld) veya İletişim odasına (Polus) gitmelidir.

3-Yönlendirme Gücü

yönlendrime
Among Us: Elektrik Odasındaki Görevler

Diğer bir kısa görev olan Yönlendirme Gücü görevi, hem The Skeld hem de Airship haritalarında Elektrik Odasında mevcuttur. İlk aşama her zaman Elektrik Odasında gerçekleşecek, sonraki aşama haritanın diğer bölümlerinde rastgele gerçekleşecek.

İlk aşamada oyuncular, elektrik enerjisi trafiğini gösteren bir dizi anahtar ve bir monitöre sahip bir panel görecekler. Oyuncular, kaydırıcılardan birinin yandığını fark edeceklerdir. Bunu yukarı itin ve ardından elektriğin gönderildiği odaya gidin (her kaydırıcının üzerindeki sembollerle belirtin).

Bir sonraki odada, oyuncuların görevi tamamlamak için sigortaya tıklamaları gerekecek.

4-Distribütörü Kalibre Et

Among Us: Elektrik Odasındaki Görevler
Among Us: Elektrik Odasındaki Görevler

Biraz sabır gerektirse de, Calibrate Distributor, tamamlanması en basit görevlerden biridir. Hem Skeld’deki hem de Zeplin’deki Elektrik Odası bu görevi üstlenebilir. Bu listede birden fazla aşama içermeyen tek görevdir.

Distribütörü açmak üç düğümü ortaya çıkaracaktır. Her düğümün bir göstergesi ve bağlı bir kablosu vardır. Amaç, oyuncuların doğru zamanda çubuğun altındaki düğmeye basarak her bir göstergeyi tel ile hizalamaktır. Bu, her seferinde bir düğüm yapılır ve oyuncu hata yaparsa, görevin başından başlamalıdır.

5-Kabloları Onar

among us kablolar
Among Us: Elektrik Odasındaki Görevler

İkonik sayılabilecek bir görev varsa, o da oyunda en yaygın olanlardan biri olan “Kabloları Onargörevidir. Elektrik odası hem Skeld hem de Polus haritalarında bu görev için kullanılır. Oyuncuların kabloları onarmak için Elektrik odasına gitmeleri gerekiyorsa, görevi yapmak zorunda oldukları her zaman birkaç odanın ilk odası olacaktır.

Oyuncular, kablo paneline tıkladıklarında ekranın her iki tarafında dört kablo göreceklerdir. Oyuncular, diğer taraftaki renk ve/veya sembolle eşleşen bu kabloları sürüklemelidir. Tamamlandığında, oyuncuların harita boyunca kablo görevine devam edecek diğer odaları ziyaret etmesi gerekecek.