Borderlands 3 Örümcekler Nerede Bulunur ve Nasıl Yenilir?

Borderlands 3 Örümcekler Nerede Bulunur ve Nasıl Yenilir? , Borderlands 3 Spiderants  ; Borderlands 3 oyuncuları, örümcek arayan Pandora’da birkaç farklı yeri arayabilir ve bulunduktan sonra onları öldürmek basit olacaktır.

Borderlands 3 , oyunun gezegenleri boyunca yaratıkları, insanları ve uzaylıları alt edebilen oyuncularla etkileyici miktarda düşman çeşidine sahiptir. Özellikle örümcek arayan Borderlands 3 oyuncuları için Pandora olması gereken yer.

İster oyun içi bir meydan okuma, ister günlük bir Vault Card mücadelesi için, ava çıkan oyuncular için iyi sonuç vermesi gereken iki nokta vardır. Aramaya başlamadan önce, tabanca veya av tüfeği gibi güçlü bir silahı yanlarında getirmek harika bir şey olurdu. Ayrıca, bu silahlardan biri yangın çıkarıcı bir temel etkiyle donatılmışsa, örümcekleri indiren oyuncular bir pasta yürüyüşü olduğunu kanıtlamalıdır.

Borderlands 3 Örümcekleri Bulmak

Oyuncuların örümcekleri (Spiderants) aramaları gereken ilk spot The Splinterlands‘de. Oyuncular doğdukları yerden sola doğru giderse, Phoenix’in mini patron arenasını çabucak bulacaklar. Bu girişten dümdüz gitmeliler ve umarım yanlarında bir tür araç olacak. Değil, uzun bir yürüyüş olacak. Oyuncular haritanın tam soluna gittiklerinde, iki girişi olan büyük bir mağara görmelidirler. Bu mağara, yaratıkları öldürmeye çalışanlar için harika bir haber olması gereken bir ton örümcek ağına ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda “Just Desserts” yan görevinde de yer aldı, bu yüzden oyuncuların nereye bakacakları konusunda bir fikirleri olmalı.

Borderlands 3 Örümcekler Nerede Bulunur
Borderlands 3 Örümcekler Nerede Bulunur

Oyuncuların aramak isteyeceği ikinci yer Devil’s Razor. Tiny Tina’nın B Ekibinin ana üssü olması ve eski Vault Hunter Roland’ın büyük bir heykeline sahip olmasıyla tanınan bölge, Pandora’nın en önemli özelliklerinden biridir.

Oyuncular, Roland’s Rest’teki heykelden daha fazla örümcek bulmak için doğrudan kuzeye gidebilirler. Haritanın ortasında bir köprü görülebilir ve aşağıda birkaç yuva bulunabilir (yukarıdaki haritada parantez içinde görülmektedir). Burada bir Hammerlock Hunt da bulunur, eğer ele alınırsa öldürme listesine bir tane daha örümcek ekler.

Oyuncuların hala daha fazla örümcek öldürmesi gerekiyorsa, Devil’s Razor’daki B Takımı’nın operasyon üssünün yakınındaki mağarada birkaç tane bulabilirler.

Borderlands 3 Örümcekleri Öldürmek

Borderlands 3 Örümcekler Nerede Bulunur

Neyse ki, örümcekleri öldürmek onları bulmaktan biraz daha kolay. Borderlands 3’ün yeni efsanevi silahları yaratıkları delip geçerken, normal strateji onların karınlarını hedeflemektir. Bu büyük etli keseler, örümceğin ön cepheleri gibi zırhlı değildir ve sırayla onları vurmak inanılmaz hasar verir. Söylemesi yapmaktan daha kolay olsa da, zırhlı kafalarına yeterince hasar verilirse, örümcekler sersemletilebilir – burada bir av tüfeği, keskin nişancı veya tabanca oldukça etkili hale gelir.

Oyuncular sersemletmek ve daha büyük örümceklerden birinin arkasına geçmek için mücadele ediyorlarsa, bunun yerine elemental hasara güvenmeleri gerekir. Örümcekler ete dayalı olduğundan, yangın çıkaran silahlar harikalar yaratır ve yaratıklar kısa sürede yanmalıdır. Örümcekler çoğu temel düşmandan daha sert olsa da, Red Jabber gibi mini patronlar veya Troy Calypso gibi uygun patronlar kadar güçlü değiller. Bu nedenle, yukarıdaki ipuçları akılda tutulduğu sürece, dövüşlerini fazla düşünmeye gerek yoktur.