New World : Isabella Kimdir? | Isabella Nerede?

New World : Isabella Kimdir? ; Isabella Nerede? , Isabella’yı bulmak,  Isabella, New World’de  tuhaf ve gizemli bir karakterdir. İşte tüm oyuncuların onlar hakkında bilmesi gereken şeyler…

New World, onu diğer MMORPG’lerden ayıran bazı ilginç özelliklere sahiptir. Oyun, Keşif Çağı sırasında gizemli Aeternum adasında geçiyor ve bu kıyılara ulaşmak için birçok kaşif, delilik, açlık, ölümsüzlük veya diğer birçok acımasız kader tarafından tüketildi. Oyunun çeşitli noktalarında tekrarlandıkça oyuncuların fark edeceği bir isim olan Isabella, bu yolsuz gezginlerden biri gibi görünüyor.

Oyunun ilerleyen bölümlerinde irfan veya daha zorlu mücadelelere daha aşina olan oyuncular, Isabella’yı gelişmiş Keşiflerden birinde ana kötü adamlardan biri ve bir patronla bağlayacak. Bu korkunç kadere nasıl geldiğini bulmak başlı başına başka bir macera. Bilgisinde ciddi boşluklar bulunan bir oyunda Isabella, New World’deki en ayrıntılı karakterlerden biridir.

New World : Isabella Kimdir?

Şimdiye kadar toplayabildiğimiz kadarıyla Isabella, Aeternum’a seyahat eden, zenginlik, şöhret ve sonsuz yaşam arayan birçok cesur kaşiften biriydi. Oyuncu, Aeternum’un uçsuz bucaksız alanını keşfederken, dergilerden, günlüklerden ve ondan ve yönettiği keşif gezisinden bahseden rastgele mektuplar ve notlardan çeşitli kayıp sayfalarla karşılaşacaklar.

Bunlardan birkaçı bağımsızdır veya oyuncuya ipuçları vermek veya bir görevi tamamlamak için kullanılır, ancak diğerleri çok daha büyük bir hikayenin parçalarıdır. Oyuncu, konuyla ilgili kendi araştırmasını yapıyormuş gibi onları bir araya getirmelidir. Bu sayfalar Günlük sekmesi altında tutulur, bu nedenle oyuncu karakteri, onlarla etkileşime girdikten sonra ellerinde olur ve aslında hiçbir şey alması gerekmez.

Bir karakter, Ebonscale Reach’in en uzak uçlarına seyahat etmek için yeterince yüksek bir seviyeye geldiğinde, doğru yerlere bakmaları koşuluyla Tales of Aeternum adlı daha büyük bir derlemenin uygun bir bölümünü bulmuş olacaklardı.

Aeternum Öyküleri ve Isabella’nın Öyküsü

new world isabella

  • Kaptanın Günlüğü. Bu, Isabella’nın bakış açısından yazılan irfanın tek kısmı. İlk iki sayfa, Isabella’nın yalnızca Heretic olarak bilinen temel karakteri nasıl ve nerede bulduğunu anlatıyor. Son altı sayfa, hikayenin birkaç ay sonraki sonucu ve klasik üçlü nokta ile bitiyor. Bu her zaman kötüdür.
  • Frederico’nun Mektupları. Bu hikayenin toplam 18 sayfası var ve Isabella’nın trajik arka planının çoğunu ve ayrıca Kırmızı İşaret ile Sefere olan bağlantı da dahil olmak üzere Aeternum’a yapılan seferin ayrıntılarını dolduruyor. Bu sayfalar yolculuğun olaylarını kaydeder ve Isabella onları bulup Frederico’yu ihanetle suçladığında aniden sona erer.
  • Álvaro’nun Notları. Burada sadece üç sayfa var ve bunlar, Isabella’nın bir isyan girişiminde bulunduktan sonra hayatta kalan mürettebatı üzerinde yaptığı deneyin tüyler ürpertici bir anlatımını içeriyor. İnsanların öldükten sonra dirildiğine dair söylentiler doğru çıktı.
  • Ruiz Velazquez’in Chronicle’ı. Bu tarihçi Frederico’nun yerini alıyor ve yazdığı ilk giriş, selefinin cezasını anlatıyor. Anlatımı 14 sayfa sürer ve Isabella ve onun Heretik tarafından yönetilen ve giderek azalan grubu, önceden sezilen bir dağın eteğine ulaştığında sona erer.
  • Pilot Keyes Dergisi. Isabella’nın seferi üç gemiden oluşuyordu ve San Cristóbal’ın Baş Pilotu Keyes idi. Teselli yerleşimini kurduktan sonra Isabella ve kalan ekibiyle tanışmasını anlatıyor. Heretic’in birçoklarını dağa çektiği sonucuna varıyor ve burada kalmaya ve bu kıyılara gelenleri uyarmaya söz veriyor.

New World Isabella Nedir?

Yozlaşmış, karşılaşacağı Aeternum’da düşman ırklardan biridir. Bakışından henüz tam olarak değildi.

Efsaneler, adanın gerçekte ne olduğuna dair Aeternum yerleşimlerinin etrafında dolaşıyor ve bunun 18. yüzyılda sunulduğu göz önüne alındığında, çoğu Cennet, Cehennem, Cennet ve diğer İncil veya mitolojik kavramlar hakkında konuşuyor. Heretic, zayıf ruhları cezbeden bir iblis olabilir veya belki de açgözlü veya aptalları sonsuz cehennem ateşine çeken şeytanın kendisi olabilir. Isabella’nın hikayesinin sonucu, irfan bu bölümündeki boşlukları doldurabilir.

New World Isabella Nerede?

isabella nerede

Kimliğine ve geçmişine dair ipuçları gizli olsa da, bugünlerde Isabella’yı bulmak çok kolay. Dynasty Tersanesi, Ebonscale Reach’te 55. seviye bir Keşif Gezisidir, ancak 53. seviyeye kadar düşük karakterler ilgili görevleri alabilir. Üç patronu var ve Isabella ikincisi.

Dövüşü iki aşamadan oluşuyor, ikincisi aynı zamanda iki evcil hayvanını da içeriyor. Birden fazla hedefi etkileyen Corrupted Cleave’e sahiptir, bu nedenle Muhafız veya Tank, grubun geri kalanından uzağa bakmalı. İkinci aşamada, evcil hayvan kaplanları Oro ve Joven devralır ve o ayrılır, böylece oyuncu aslında onu değil köleleri öldürür.

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)