Two Point Campus: Kırık Eşya Nasıl Tamir Edilir?

Two Point Campus: Kırık Eşya Nasıl Onarılır? | Two Point Campus: Kırık Eşya Nasıl Tamir Edilir? | Bazen, tüm bir okul yılı boyunca kırık bir ekipman parçası orada durur. Tuvaletleri, lavaboları ve kürsüleri tamir etmekten kimse sorumlu değil mi?

Bakım görevlilerinin Two Point Campus’teki bozuk ekipmanı eninde sonunda tamir edeceklerine inanmak yanlış değil. Ancak, bu iyi bir şekilde çalışıyor olsaydı, bu kılavuza gerek olmazdı. Hemen belli olmayan nedenlerden dolayı, hademeler çoğu zaman tüm okul yılı boyunca ciddi sorunları çözemezler.

Bu çok büyük bir sorun, özellikle bir kürsü veya yemek istasyonu ise. Two Point Campus’te öğrenmemek ve açlıktan ölmek iki büyük hayırdır. Anlaşma nedir? Ve oyuncular sorunla hemen ilgilenmek için bir bakım çalışmasını nasıl arayabilir?

Kırık Bir Nesneyi Onarmak

Bozuk bir nesneye rastladığınızda, bir bakım görevlisine ulaşmak sadece birkaç tık ötede! Sadece öğeye tıklayın ve bir İngiliz anahtarı şeklindeki simgeye saat koyun. Metinde “Hizmetçiyi Ara” yazıyor ve bir sonraki müsait hademeyi yakalayacak ve onlara acele etmelerini söyleyecek.

Bu, kokulu yataklar gibi geleneksel olmayan “kırık” nesneler için aynı işlemdir. Bu, genel kullanım oyunun birçok nesnesini yıprattığı için doğal olarak gerçekleşir. Bir öğrenci bunu bilerek yapıyorsa, sorumlu kişiyi okuldan atmayı düşünmenin zamanı gelmiş olabilir.

Onarımlar Nasıl Daha İyi Yönetilir?

Two Point Campus: Kırık Eşya
Two Point Campus: Kırık Eşya

Kırılan eşyaların tamir edildiği bir yere, kimsenin rutinlerini kesmeye gerek kalmadan ulaşmak oldukça mümkün. En basit yöntem, yeterli sayıda personele sahip bir hademe ekibine sahip olmaktır. Kırılan nesneler çok uzun süre oturduğunda, bunun nedeni personelin çöplük ve düşmanlarla savaşma gibi diğer sorunlarla ilgilenmesidir.

Sadece personel için bu kadar para kaybetmeyi sevmeyenler için, oyunu durdurun ve bazı bakım eğitimi için sıraya girin. Her hademe bakım yapma yeteneğine sahip olsa da, bir makine onlara nasıl yapılacağını öğrettiğinde çok daha hızlı olacaklardır.