Tower of Fantasy: Laver Nerede Bulunur?

Tower of Fantasy: Laver Nerede Bulunur? ; Tower of Fantasy’nin Foodie Girl görevinde çalışan oyuncular bu kılavuzda Patty için plajdan beş laver almayı öğrenebilirler.

Foodie Girl 1, Tower of Fantasy’de oyunculara Patty için plajdan beş laver seçmelerini söyleyen bir yan görevdir. Bu talimat bazı hayranların Patty’nin üzerinde durduğu plajda istenen eşyaları aramaları gerektiğine inanmasına neden olsa da, aslında durum böyle değil. Bunun yerine, Tower of Fantasy’de laver bulmayı umuyorlarsa oyuncuların kısa bir yürüyüş yapmaları gerekecek ve bu kılavuz onları doğru yöne yönlendirmek için burada.

Tower of Fantasy: Laver Nerede Bulunur?

Laver peşinde olan Tower of Fantasy oyuncuları, dikkatlerini Signal Station Harabeleri’nin güneyindeki plaja çevirmelidir. Tam netlik için, bu plaj Patty’nin konumunun yaklaşık 600 m kuzeybatısındadır ve sahil şeridini takip etmek ona ulaşmanın en kolay yoludur. Hayranlar, Foodie Girl 1’i tamamlamalarını çok kolaylaştıracaksa, aşağıdaki plajın kesin konumunu vurgulayan bir harita bulabilirler.

Signal Station Harabeleri’nin güneyindeki plaja vardıklarında, oyuncular kumdaki mor bitkileri aramaya başlamalıdır. Bunlar Patty’nin ilgilendiği laver ve gacha oyunu hayranlarının ihtiyaç duydukları beşi seçmeleri uzun sürmemeli. Bu yapıldıktan sonra, oyuncular Banges Dock’a iletebilir ve Foodie Girl 1’i çözmek için görev verenle konuşabilir ve deniz ürünleri çorbası için bir tarif kazanabilir.

Yine de bu, bir hayranın Patty ile etkileşimlerinin sonu değil, çünkü şimdi plajdan sekiz deniz tarağı seçmelerini isteyecek. Bu sefer, görev tanımında atıfta bulunulan plaj, NPC’nin bulunduğu yerdir ve oyuncular, etrafına dağılmış çok sayıda deniz tarağı bulmalıdır. Bu tarakları Patty’ye iade eden, oynaması ücretsiz MMORG hayranları, emekleri için bir miktar EXP ile birlikte Foodie Girl görev serisinin üçüncü ve son kısmı alacaklar.

Bu son bölümün ayrıntılarıyla ilgili olarak, Tower of Fantasy karakterleri artık Patty’nin kumsalında görünen yengeçleri öldürerek bir portonid toplamalıdır. Oyuncular daha sonra görevi tamamlamak ve ödüllerini almak için bu öğeyi NPC’ye vermelidir: üç Matrix Data Pack II ve iki Jetboard Shard. Bunlar en heyecan verici ödüller olmasa da, bazı hayranlar çok fazla çaba sarf etmeden onları kazanmaktan mutlu olacaklardır.