Tiny Tina’s Wonderlands: Tüm Shift Kodları

Tiny Tina’s Wonderlands: Tüm Shift Kodları ; SHiFT Kodları Gearbox Software tarafından düzenli olarak dağıtılır ve Tiny Tina’s Wonderlands oyuncularına oyun içi özel ödüllere erişim sağlar…

Tiny Tina’s Wonderlands, Gearbox Software’in en yeni birinci şahıs nişancı oyunudur ve oyuncuların Dragonlord’u yenmek için yolculuklarında kullanmaları için çok çeşitli ganimetlere sahiptir. Ganimet elde etmenin sayısız yolu olsa da, bazen Gearbox, özel ödüller kazanmak için oyuna girilebilen “SHiFT Kodları” aracılığıyla faydalı öğeler verir.

Bu makale, Tiny Tina’s Wonderlands  için şimdiye kadar yayınlanan tüm SHiFT Kodlarını listeleyecek ve bunları oyun içinde nasıl kullanacağınızı açıklayacaktır. Kodların çoğu oyunculara, Brighthoof’ta altın sandığı açmak ve seviyeye uygun rastgele ganimetler elde etmek için kullanılabilecek “İskelet Anahtarları” verir.

Serinin uzun süredir hayranlarının bileceği gibi, SHiFT Kodları Borderlands 2’den beri Borderlands oyunlarının düzenli bir özelliğidir ve Borderlands 2, Borderlands the Pre-Sequel, Borderlands: Game of the Year Edition ve daha yakın zamanda Borderlands 3’te boy gösterir. Bunu akılda tutarak, Tiny Tina’s Wonderlands’te geri döndüklerini görmek belki de şaşırtıcı değil.

Genellikle “Altın Anahtarları” dağıtmanın bir aracı olarak kullanılsa da, bazen belirli kilometre taşları veya etkinlikler için çeşitli kozmetik öğeleri dağıtmak için de kullanılırlar. Örneğin, 2013’te Borderlands 2 için yayınlanan birkaç SHiFT Kodu, karakter özelleştirmesinde kullanılmak üzere “Tiny Tina’s Assault on Dragon’s Keep” temalı kafalar sağladı. Shift Kodları ayrıca Cadılar Bayramı gibi mevsimsel etkinlikler için düzenli olarak dağıtılmıştır (Bazen oyunculara ürkütücü yeni karakter görünümleri sağlar).

Shift Kodları Nasıl Kullanılır?

Tiny Tina’s Wonderlands‘ta bir SHIFT Kodu kullanmak için, oyuncular daha önce yapmadıysa, önce bir SHIFT Hesabı oluşturmalıdır. Bu, oyun içinde duraklatma menüsündeki Sosyal sekmesinden yapılabilir. Oyuncuların her şeyi halletmek için o menüdeki “SHiFT” sekmesine gitmeleri yeterli.

SHIFT hesabı oluşturduktan veya mevcut bir hesabı oyuna bağladıktan sonra, oyuncular Sosyal Menü’nün “SHIFT” sekmesine dönerek SHIFT Kodlarını girebilirler. Ardından, kodları gerçekten yazabilecekleri “SHIFT Kodları” sekmesini açmaları gerekecek.

Tiny Tina’s Wonderlands Aktif Shift Kodlar

şu anda etkin olan Shift kodlarının bir listesi;

  • JJRJB-CS3WZ-WWTW5-33BJT-JZ9RJ (1 Skeleton Key, Expires April 18th 2022)
  • B3F3J-3S3KZ-CWBWC-BTT3T-SHF5F (1 Skeleton Key, Expires April 18th 2022)

Süresi Dolmuş Kodlar

  • Apology for Network Problems: B36T3-KSZ6F-K5TKK-JJ3B3-B6B3J (Grants 1 Skeleton Key, Expired March 27, 2022)
  • Tiny Tina’s Wonderlands Launch Celebration: JBRTT-BZH6F-CC3W5-3TTTB-XB9HH (Grants 1 Skeleton Key, Expired March 31, 2022)
  • TB6BT-SWJCS-WKTK5-3B3B3-5BJW9 (Free Skeleton Key, Expired April 7, 2022)
  • BTFTB-RSJKZ-WWB5C-T3JJT-BS36S (Free Skeleton Key, Expired April 7, 2022)
  • BTX3T-6RTWZ-K5BW5-3BBB3-3TFCZ (Free Skeleton Key, Expired April 8, 2022)
  • TBX3T-96TCZ-K53WC-BBTBB-THXJT (Free Skeleton Key, Expired April 14, 2022)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir