Stardew Valley En İyi Eş Rehberi – Kiminle Evlenmeli

Stardew Valley En İyi Eş Rehberi – Kiminle Evlenmeli ; Arkadaşlıklar kurmak ve bir eş bulmak, Stardew Valley’deki en değerli uzun vadeli hedeflerden bazılarıdır. Bir seferde yalnızca bir koca veya karınız olabilir (orada sürprizler yoktur), ancak tüm köylülerle arkadaşlık kalpleri kazanmanın başka yararları da vardır.

Bu Stardew Valley eş ve evlilik rehberi, Stardew Valley En İyi Eş ve evlilik için uygun olan bekar ve bekar köylülere odaklanmıştır. Karakterinizin cinsiyetinden bağımsız olarak, tüm bekarlar ve bekarlar uygun adaylardır, ancak bir kez evlendiğinizde diğerleri normal köylüler gibi davranırlar.

Maru

Stardew Valley En İyi Eş

Olgunluk:Olgun

Yetkinlik: Yüksek

Karakter: Orta

Size Verir: Bombalar, Yengeç Pastaları ve nadiren bir Warp Totem: Çiftlik

Maru, Stardew Valley‘de yerleşik bir tamirci, hemşire ve her yönden sevgilidir, bu da yerel marangoz ve botanikçinin çocuğu için mantıklıdır. Megwatt gülümsemesi ve Çiftçinin hayatına ilgi duyma eğilimiyle, aslında bu listede 1 numaraya başvurmamdı.

Maru En İyi Kız, En İyi Eş değil. Bunun arkasındaki ana gerekçemiz, Maru’nun evlendikten sonra sevdiği hiçbir şeyi YAPMAZ gibi görünmesi ve nadir durumlarda, bir aksaklık (veya belki de olmaması), birkaç günlük evlilikten sonra yatakta tepkisiz kalmasına neden olmasıdır. Maru’nun çok fazla potansiyeli var ve izole çiftlik hayatından daha iyisini hak ediyor.

Emily

stardew valley en iyi eş
Stardew Valley En İyi Eş

Olgunluk:Genç

Yetkinlik: Orta

Karakter: Düşük

Size verir: yün ve ördek tüyleri.

Emily, kalp olayları ve dans sahneleri biraz bayat olsa bile, arkadaş canlısı mavi saçlı bir güneş ışınıdır.

Emily, zanaatkar mallar, özellikle de giysiler üretiyor.Emily ile çıkmanın ve evlenmenin önündeki en büyük engel Clint’in ona olan hisleridir, ancak demirci Emily’nin sevgisine sahip değildir ve kendi ilişkilerinizi üçüncü bir tarafın isteklerine dayandıramazsınız.

Emily zeki ve yardımsever ama romantik bir seçenek olarak yaratılmadı, bu yüzden romantizmin bir kısmı ayakkabı boyacısı gibi hissediyor. Yine de, şehirdeki rüya projeksiyonu yapabilen tek kişiyi tanıyabilirsin!

Abigail

stardew valley en iyi eş
Stardew Valley En İyi Eş

Olgunluk: Genç

Yetkinlik: Orta

Karakter: Yüksek

Size Verir: Bombalar ve Canavar Parçaları

Abigail, kasabadaki en tuhaf insan olabilir. Yağmurda flüt çalıyor, mezarlıkta takılıyor ve oyundaki en komik aksaklığın kaynağı. Stardew Valley beta sürümünün başlarında bir hata, Abigail’in Minerals’e yiyecek olarak yanıt vermesine neden oldu ve oyunun yaratıcısı, bunun piyasaya sürülen oyunda bırakacak kadar komik olduğunu düşündü. Şakalar bir yana, Abigail oyunun başında büyüleyici bir karakter, ancak çok fazla karakter geliştirmiyor ve açıkçası, evlenme yaşında olması garip olacak kadar genç. Ne olursa olsun, Abby hala sevimli ve muhtemelen Stardew Valley oynayan gerçek insanlara diğer seçeneklerden daha çok benziyor.

Benzer Yazılar: Stardew Valley Abigail Rehberi

Penny

stardew valley en iyi eş
Stardew Valley En İyi Eş

Olgunluk: Orta Yaş

Yetkinlik: Düşük

Karakter: Orta

Size Verir: Kahvaltı yemeği ve bazen Geodes veya Karışık Tohumlar

Penny, annesinin arkasını temizleyen ve Vincent ve Jas’a ders veren doğal bir bakıcıdır ve birçok oyuncu kendisini ona bakmak isterken bulur. Penny utangaç ve naziktir ve ConcernedApe’nin en sevdiği karakter olarak onaylanmıştır. Çiftçi ona yaklaştıkça, çocukları eğitmesine ve alkolik annesiyle ilgilenmesine yardım edecekler.

Penny hiç iyi yemek pişiremiyor ve Çiftçiye daha basit yemekler veriyordu. Oyuncu, Penny ile evlenmekten en düşük maddi faydayı elde eder, ancak Penny’yi bir karavanda yaşamaktan kurtarırlar ve yeni hayatından son derece mutlu görünür.

Leah

Stardew Valley En İyi Eş

Olgunluk: Orta

Yetkinlik: Orta

Karakter: Orta

Size Verir: Yem Ürünleri ve Kahve

Leah bir çiftlikte yaşamaya çok uygundur, çünkü bir Bekarlığa veda olarak hayatı zaten zordu; kendi yemeğini ormandan atmanın gerçek bir neşesini buldu. Yerden büyüyen ve bir sanatçı olarak tanınmak isteyen her şeyi sever. Ona yaklaştıkça ona bol miktarda bitki verecek ve ya sanatını internette satması için cesaretlendireceksin ya da Pelican Town’da bir sanat şovu açacaksın.

Ne kadar sevimli olduğuna veya ormanda yaşayan sanatçı fikrini kişisel olarak ne kadar sevdiğime rağmen, Leah ve Çiftçi arasında hiçbir zaman bir kimya anlayışı bulamadım. Son etkinliğe ulaştığımda, gerçekten samimi bir etkinlikle ilgili bir güncelleme olacağını ummuştum.

Haley

stardew valley en iyi eş
Stardew Valley En İyi Eş

Olgunluk: Genç-orta

Yetkinlik: Yüksek

Karakter: Yüksek

Size Verir: (Kahvaltı) Yabanmersinli Turta, Hashbrowns, (Akşam Yemeği) Patlıcan Parm, Chowder

Çoğu oyuncu, başlangıçta Haley‘i sevmeyi düşünmez çünkü o bir züppe olarak ortaya çıkıyor. Shane gibi, Haley de Çiftçi ile arkadaş olmakta yavaştır. Farklı ilgi alanlarına sahip insanlarla nasıl ilişki kuracağını öğrendiğinde, kendi ufkunu genişlettiğinde ve gerçekten sıcak ve sevgi dolu bir insan haline geldiğinde açılır.

Haley’e iyi davranırsanız, kıyafetlerini hayır kurumlarına bağışlamaya ve toplulukla olumlu bir şekilde etkileşime girmeye başlayacak ve onu görmezden gelirseniz, diğerlerini görmezden gelmeye devam edecektir.

Evlendikten sonra, şaşırtıcı derecede ustaca yemek pişirme yoluyla sevgisini gösterir ve yağmurlu akşamlarda yemekler, hatta oyun istatistiklerine fayda sağlar. Haley, açık arayla oyun boyunca en fazla gelişmeyi gösteren karakter ve bunu görmek inanılmaz derecede tatmin edici. Haley’i tanıdığınızda, onu daha iyi bir insan yaparsınız ve bunu başkası hakkında söyleyemezsiniz.

Benzer Yazılar: Stardew Valley Haley Rehberi

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar: