Sonsuz Uçurum(ARAM) LoL- Wild Rifte Geliyor!

LoL popüler oyun modlarından Sonsuz Uçurum (ARAM) Wild Rifte geliyor! LoL mobil dünyasında harika bir yenilik. Aksiyonun tavan yapacağı bu modu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sonsuz Uçurum ARAM Wild Rifte geliyor!

Peki ARAM nedir ? Sonsuz Uçurum, savaş alanındır. ARAM, “All Random All Mid”in kısaltmasıdır ve “Hepsi Rasgele, Herkes Ortada” anlamına gelir. 5 kişiden oluşan iki takımın tek bir koridordaki amansız mücadelesi olarak düşünebilirsiniz. Takım savaşı ağırlıklı bu hızlı modda herkese rasgele bir şampiyon verilir.

Rastgele gelen karakterler ile yeteneklerinizi göstereceğiniz, anında ve sürekli aksiyonun içinde olduğunuz ARAM modu şuanda Wild Rift için geliştiriliyor. Standart oyunlara göre daha kısa süren ARAM modu, kısıtlı vakitte oyun oynamak zorunda olan oyuncular için çok güzel bir seçenek olacak. Ortalama 15-20 dk süren standart oyunlar ARAM modunda 10dklara kadar düşüyor.

sonsuz-uçurum-wild-rift-lol

League of Legends Wild Rift / ARAM

Orijinal LoL dünyasına 2012 de katılan ARAM oyun modu, oyuna yeni bir soluk getirmişti. Kısa süresi, herkesin bir arada bulunması ve bunun yaratığı eğlenceli kaos ortamı oyuncular tarafından çok sevilmişti. Aynı duyguları mobil oyunculara da yaşatmak isteyen Riot Games, Wild Rift’in çıkışından kısa bir süre sonra ARAM oyun modunu bizler ile buluşturacak. Riot Games’in PC versiyonundaki yakaladığı dengeli oyun yapısını mobil ortamda da yakalayacağına inanıyoruz.

League of Legends Wild Rift google play store sayfasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.