PUBG Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır ?

PUBG Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır ? ; Battle Royale oyun türünün öncülerinden olan PUBG, mobil versiyonu ile birlikte bütün dünyada tanınan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan popüler bir oyun haline gelmiştir. Oyun içerisinde Battle Pass ya da rastgele kozmetik eşyaların çıkacağı sandıklar oldukça popülerdir ve oyuncular tarafından sıklıkla satın alınan bu ürünler, PUBG’nin ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. PUBG premium sandık kuponu nasıl kullanılır bugün birlikte inceleyeceğiz.

PUBG Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?

Pubg Mobile Premium sandık kuponları nasıl kullanılır? PUBG envanterinde bazı hurda olan oyuncular için. PUBG, Premium kasalar, Klasik kasalar, İkmal kasaları ve Özel kasalar gibi farklı kasa türlerine sahiptir. Her sandık türü için o sandık için kuponlar vardır. Kasalar kupon kullanılarak veya UC kullanılarak açılabilir, PUBG oyun içi para birimi. Hurdalar daha sonra kupon kazanmak için kullanılan malzemelerdir. PUBG oyuncuları bunları etkinlikler veya sandıklar açıp içeride bulabilirler.

Premium sandık kuponlarını kullanmak için envanterinizdeki artıkları bulun ve bunları birleştirerek premium kuponlar yapın. Notları gezdirirken ekranınızda büyük bir “birleştir” düğmesi olacaktır. Kupon yapmak için bir avuç hurdaya ihtiyacınız olacak. Oradan bir sandık açmak için kuponu kullanabilirsiniz.

Premium sandık kuponunu kullanabilmek için lobideyken envanter bölümünü açarak sahip olduğunuz sandık ve benzeri ürünlerin yanında Premium sandık kuponlarınızı görebilirsiniz. Seçildiğinde gelen pencereden kullan seçeneğine dokunarak sandıklar bölümüne yönlendirilirsiniz. Ardından Premium sandığınızı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir süreliğine gelen özel sandık etkinliği ile birlikte oyunculara içerisinde farklı kozmetik seçeneklerin sunulduğu sandık oyuncuların beğenisine sunuldu.

Premium kasalar genellikle en iyi ödüllerin kilidini açar. Bu ödüller kostümler, silahlar ve giysiler gibi efsanevi öğeler olabilir. Yeni sezonların ve mücadelelerin yayınlanmasında olduğu gibi, premium kasalardan gelen yeni ödüller bulacaksınız. PUBG’deki her kostümü ve silahı toplama arayışınızda size bol şans diliyorum.

Oyun içinde belirli durumlarda verilen Premium sandık kuponu, ücretli sandık açılımlarında kozmetik eşyaların yanında tekrar ücretsiz sandık açılımı için de verilebilmekte, ayrıca oyun içinde belirli bir kozmetik ürüne sahip olduğunuzda ya da oyun içindeki başarımların bir kısmını tamamladığınızda başarımlar bölümünden alınabilir ve alındığında envanterinize otomatik olarak gelmektedir.

PUBG Özel sandık Etkinliği

PUBG’de bulunan özel sandıklar bir ücret karşılığında açılabiliyor fakat çıkacak olan eşya tamamen şansa bağlı olarak rastgele bir şekilde size veriliyor. Premium sandık kuponu bir süre boyunca kullanılamayacak. Özel sandık etkinliğinin gelmesi ile birlikte kullanıma geçici olarak kapatılan Premium sandık kuponu, 21 Haziran itibarı ile tekrardan kullanıma açılacaktır. Sadece etkinlik süresince devre dışı bırakıldığı belirtilmektedir.

 

PUBG ile ilgili İpuçları,Güncellemeler,Haberler ve Bilgiler için  PUBG  Kategorisine gidebilirsiniz.

Daha Fazla Oku : Pubg Mobile Premium Sandık ne zaman gelecek ?

Daha Fazla Oku :PUBG: New State – PUBG: Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak?

Daha Fazla Oku : PUBG Mobile İpuçları ve Püf Noktaları

PUBG APK