PUBG Mobile Ölümsüzlük Hilesi 2024

PUBG Mobile 100 oyuncunun bulunduğu uçaktan harita üzerindeki diledikleri noktada sıçrayarak paraşütleri ile iniş yapmalarıyla başlayan bir yaşamda kalma oyunudur. Oyuncular indikleri bölgede loot’lanarak rakipleri ile kapışmalarını sağlayacak silahları ve donanımları ararlar. Ancak bu oyunun kazananı olmak için oyuncu harita üzerinde yaşamda kalan son oyuncu olmalıdır. Bunu başarmanın en iyi yolu oyunda ustalık kazanmaktan geçiyor ancak bu da çok zaman alan bir şeydir. Bu yüzden oyuncular hileler ile kendilerini destekleyerek oyundan daha fazla keyif almak isteyebilirler. Sizler için PUBG deki en güçlü hile hack olan PUBG ölümsüzlük hilesini bu yazımızda paylaşacağız. Ayrıca duvar arkası görme hilesine de aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBİLE DUVAR ARKASINI GÖRME HİLESİ İNDİR

PUBG Mobile Ölümsüzlük Hilesi Nedir? Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile Ölümsüzlük Hilesi oyuncular tarafından en çok aranan hilelerden biridir. PUBG gibi bir oyunda hayatta kalmak en önemli şeydir bundan dolayı bu hack oyundaki en güçlü hile olabilir. PUBG Mobile çok oyunculu bir yaşamda kalma oyunu olduğu için oyunu kazanmanın yolu en son yaşamda kalan şahıs olmaktan geçer. PUBG Mobile ölümsüzlük hilesi ile canınız hiç bir şekilde azalmaz ve oyunu rahatlıkla kazabilirsiniz. Ayrıca bu hile kullanarak silahlar üzerinde deneyimizi artırır ve sonrasında hilesiz moda geçerek gerçek manada bir zaferin tadını çıkartabilirsiniz.

PUBG Mobile Ölümsüzlük Hilesi Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile ölümsüzlük hilesi indirilip kurulduktan sonra kullanılmaya başlanabilir. Aşağıda verceğimiz linkten indirme sayfamıza gidebilir ve indir butonuna tıklayıp PUBG Mobile Ölümsüzlük Hilesi dosyasını hızlı ve güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz.

PUBG Mobile Ölümsüzlük Hilesi İle Neler Yapılabilir?

PUBG Mobile ölümsüzlük hilesi ile oyuncular yaralanmadıkları ya da ölmedikleri için oyunun sonuna kadar rakipleri ile mücadele etmeye devam ederler. Oyunu kazanıp genel performanslarını artırabilir ve oyun içinde çok daha hızlı bir şekilde ilerlemeye başlarlar.

PUBG Mobile Ölümsüzlük Hilesinin Avantajları Nelerdir?

PUBG Mobile ölümsüzlük hilesi kullanarak oyuncular ölümsüzlük elde ederler ve oyun içerisindeki mücadelelerine devam ederler. Ateş altında kalsalar dahi ölümsüz olmanın avantajlarından yararlanırlar.

PUBG MOBİLE DUVAR ARKASINI GÖRME HİLESİ İNDİR

Neden PUBG Mobile Ölümsüzlük Hilesi Kullanmalıyım?

Oyunu hayatta kalan en son kişi olarak tamamlamak, rakipleriniz karşısında avantajlı duruma geçmek ve oyunu galip tamamlamak için PUBG Mobile ölümsüzlük hilesinden yararlanabilirsiniz.

En son PUBG güncellemesi 17.1 numaralı düzeltmeydi. Bu düzeltme 13 Nisan 2023’de teslim edildi. Bu güncellemedeki en büyük değişiklik, yerel alan girişi ışığında Sanhok haritasına yapılan görsel yükseltmeydi. Güncelleme ayrıca ACE32 saldırı tüfeğini ekledi.

PUBG için en son güncelleme 16.1 güncellemesiydi ve bir dizi hata düzeltmesinin yanı sıra silah dengesi değişiklikleri içeriyordu. Mutlak en dikkat çekici denge değişiklikleri, bir süredir PUBG’deki belki de en etkileyici silahlar olan ve diğer Ar’dan ilgi odağının büyük bir bölümünü alan M416’ya hafif bir nerf ekledi.

PUBG Mobile Ölümsüzlük Hilesi PUBG’nin en son güncellemesi 15.2 Güncellemesiydi ve en göze çarpan değişiklik, oyunun ücretli bir modelden oynamasına izin verilen bir modele ilerlemesiydi. Aynı şekilde, düşmanlarınızı fark etmek için kullanabileceğiniz bir robot gibi şeylerin sunumunu da gördük. Tasarımcılar oyuna bir atış mesafesi bile eklediler.

PUBG için en son güncelleme 15.2 Güncellemesiydi ve bu dikkate değer güncelleme, PUBG’nin ücretliden izinli oyuna geçtiği yeri gösteriyordu. 15.2’deki farklı güncellemeler, Drone ve EMT Gear gibi stratejik öğelerin genişletilmesini içeriyordu. Oynamaya izin verilen ilerleme ile, yeni oyuncuları ayarlamak için oyunla eğitici alıştırmaların tanıdık olduğunu da gördük.

PUBG’ye yapılan en son güncelleme 14.2 güncellemesiydi ve Taego’daki harcı sundu ve oyuncuların dolambaçlı bir şekilde sağanak yağışı birbirlerinin üzerine düşmesine izin verdi. Güncelleme ayrıca duman mermileriyle donatılmış M79’u da ekledi, böylece yere serilmiş iş arkadaşlarınızı korumanıza ve onları diriltmenize ya da katılmaya hazır olmadığınız bir savaştan geri çekilmenize izin verdi.

PUBG’ye yapılan en son güncelleme Yama 14.1’di ve bu noktada dövüş royasında görmediğimiz birkaç yeni unsur sundu. Örneğin PUBG Mobile Ölümsüzlük Hilesi , artık ortak hayatta kalanları alabilir ve ikinizi de düşüren bir düşman için acı çekmeden onları kurtarmaya hazır olduğunuz daha güvenli bir noktaya taşıyabilirsiniz.

PUBG için 14.1 Düzeltmesi ortaya çıktı ve oyunun işleyişinde büyük bir grup değişikliği beraberinde getirdi. En taze unsur, hayatta kalanları yaralı bir durumdayken iletme kapasitesidir. Aynı şekilde, birkaç yeni koruma parçası ve manzaranın nasıl gösterildiğine ilişkin geliştirmeler de dahil olmak üzere Taego’da birkaç güncelleme yapıldı.

PUBG’nin en son güncellemesi Yama 13.2 idi ve süperstar, hafif makineli tüfek eklendiğinden beri birincil SMG olan P90 to mind paketlerinin seçeneğidir. Bir diğer genişleme de, araçlarınızda teçhizat depolamanıza izin veren akıllı bagaj çerçevesini içeren Hyundai Porter kamyonetin dahil edilmesidir.

PUBG’nin 12.2 Güncellemesi burada ve ağır bir Güney Kore konusu var. Örneğin, yeni rehber Taego, küçük bir Güney Kore kasabasında geçiyor. Bu düzeltmenin gönderilmesiyle birlikte, mühendisler aynı şekilde, ana Mavi Bölge aşamasını geçmeniz durumunda oyuna geri dönmenize izin veren Comeback BR ​​modunu da teslim ettiler.

PUBG için yeni Taego haritasının gelişi hızla yaklaşıyor ve en son fragmanda birkaç yeni öğenin tanıtıldığını gördük. Muhtemelen karavanda bulduğumuz en seçkin şeyler, düştüğünüzde kendinizi ele geçirme kapasitesini, Hyundai Pony aracının sunumunu ve birkaç yeni ateşli silahın genişletilmesini içeriyordu.

PUBG’nin 12.1 Güncellemesi geç teslim edildi ve aydınlatma ve kılavuzun görünümü üzerinde çalışarak Miramar haritasını yeniledi. Güncelleme aynı şekilde, teslim edilen ilk .50 tipi uzman tüfekli tüfek olan Lynx AMR’yi de sundu. Bu tüfekçi araçlara çarpmayı başarır ve aslında BRDM gibi korumalı araçları yok edebilir.

PUBG Mobile Ölümsüzlük Hilesi kılavuz boyunca tam otomatik olarak ekledik ve birçok vesikalık fotoğraf çektik, o zaman bu öğe sizin için doğru seçimdir. Tam oyuncu ve yağma esp ve Amaç Tahmini ile. Sadece 10 dolardan başlayarak bugün deneyin!

PUBG’nin en son güncellemesi, düzeltme 11.2, oyunun yeni Survivor Pass’ını sundu! Bu sefer oyunun Survivor Pass’ı bir pijama partisi konusuna odaklanmış durumda. Güncelleme aynı şekilde Erangel haritasındaki değişiklikleri, daha açık bir şekilde Askeri Ada Köprülerini içeriyor.

PUBG hileleri gerçekten var mı?

Kesinlikle! PUBG hilelerimiz tamamen tespit edilmiyor, bu nedenle rekorunuz üzerinde kumar oynanması söz konusu değil. Şu anda hile ve benzeri şeylerle tanışmışsanız, bu sizin için çok büyük bir şaşkınlık olmayacaktır. Landmarks, nişancı oyunlarının düşünülmesi gereken en yeni yorumudur ve ilk gruptan açıkça üstündür (bazıları bunu tartışır, ancak daha güncel!). Bu ücretsiz bir oyundur ve birçok kişinin oynaması amaçlanır; kişiliğinizi değiştirebilir ve dayanıklılık içgörülerinizi izleyebilirsiniz. Devam eden etkileşimin kendisi muhteşemdir ve kişiliğiniz aracılığıyla hayata devam etmenize izin verir. Tek bir noktada birçok kişiye karşı koyduğunuz noktada, kan gölü oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir