Fortnite Bölüm 2 Sezon 7 Bitiş Tarihi

Fortnite Bölüm 2 Sezon 7 Bitiş Tarihi ; Sezon 8 hakkında bilgi sızdırılmış ve Sezon 7 bitiş tarihi hızla yaklaşırken, Fortnite oyuncularının savaş geçişlerini tamamladıklarından emin olmaları gerekiyor.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 7 tüm hızıyla devam ediyor ve İstila teması, Süpermen ve Rick Sanchez’i Fortnite severlere tanıttı. Popüler battle royale ayrıca bu sezon uzay gemileri, yeni silahlar ve eşyalar, uzaylı parazitler ve çok daha fazlasını ekleyerek Fortnite hayranlarına yapacak çok şey verdi.

Bu yeni özellikler ve temalar, oyunu uzun süredir hayranlar için alakalı tutmaya yardımcı oluyor, ancak oyuncuların Fortnite’ın bir sonraki sezonunun onlar için neler hazırladığını merak edecekleri sezonun o zamanına denk geliyor. Diğerleri için, Sezon 7 Battle Pass’ı ne kadar sürede tamamlamaları gerektiğini merak ediyor olabilirler.

Fortnite Sezon 7 Ne Zaman Bitiyor?

Fortnite Bölüm 2 Sezon 7 Bitiş Tarihi

Fortnite Bölüm 2 Sezon 7 Bitiş Tarihi
Fortnite Bölüm 2 Sezon 7 Bitiş Tarihi

Fortnite’ın 7. Sezonu 12 Eylül‘de sona eriyor. Bu, oyuncuların Rick Sanchez kostümü gibi özel ödülleri kaçırmak istemiyorlarsa, bu tarihten önce mevcut Savaş Bileti için Savaş Yıldızlarını kazanmaları ve nakit olarak almaları gerektiği anlamına geliyor. her zaman popüler olan yetişkin çizgi film, Rick and Morty. Oyuncular ayrıca ödülleri gerçekten kaçırmak istemiyorlarsa Battle Pass’ta seviye satın alabilirler, ancak bu onları çok fazla V-Bucks’a götürecektir.

Sezon 8 elbette Fortnite’ın 7. Sezonu sona erdikten kısa bir süre sonra başlayacak ve yeni sezonun neler içereceğine dair resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, Sezon 8 ve Bölüm 3 ayrıntılarını içeren yakın zamanda güvenilir bir sızıntı oldu.

Fortnite Sezon 8 ve Bölüm 3 Sızıntıları

Fortnite Sezon 8
Fortnite Sezon 8

FortniteLeaks alt dizinindeki modlar, Fortnite Sezon 8 ve Bölüm 3 hakkında güvenilir bir kaynaktan bazı bilgiler yayınladı. Herhangi bir içeriden bilgide olduğu gibi, ayrıntılar şu anda doğru olsa bile, Sezon 8 veya Bölüm 3 yayınlandığında işler değişebilir. Ayrıntılarla ilgili umut verici olan şey, sızıntı yapan kişinin daha önce Sezon 6 özelliklerinin birçoğunu öngörmüş olması. Buna Lara Croft, Raven, işçiliği ve vahşi kurtlar ve tavuklar dahildir.

8. Sezonla ilgili en büyük sızıntılardan biri, bir Arianda Grande kostümünün ve konserinin geleceği. Sanal konser görünüşe göre zaten bir test lansmanı yaptı. Bildirilen diğer kostümler arasında Naruto ve Justice League ve Suicide Squad üyeleri de yer alıyor. Naruto, Battle Pass sahiplerine özel olacak ve kilidi açılabilir bir patlayıcı kunai silahı eşlik edecek.

Oynanış ve Fortnite’ın gelişen hikayesi ile ilgili olarak sızıntı yapan kişi, Sezon 8’in canavarları haritaya bırakacak olan ‘The Sideways’ adlı bir şey içereceğini söyledi. The Cube’un 7. Sezonun sonunda geri döneceği bildiriliyor ve şu anda Fortnite Bölüm 3’te rol alacak olan ‘bilinmeyen bir Kraliçe’ tarafından kontrol ediliyor. gelecekte bir noktada tanıtılacak.

Belki de en heyecan verici bilgi, Bölüm 3’ün ‘haritayı tamamen yeniden tasarlayacağı’ bildiriliyor. Bu, sürekli değişen haritanın neye dönüştürülebileceği konusunda pek çok olasılık açar ve oyuncuların buna uyum sağlamak için iniş noktalarını ve stratejilerini ayarlaması gerekebilir.

Bölüm 3 hala Fortnite’ın geleceğinde değil, bu yüzden Epic’in o zamana kadar oyunu sürekli güncellemesi güzel. Bunun örnekleri arasında Fortnite’a tercih edilen eşya yuvaları ekleyecek olan yaklaşan özelliğin yanı sıra oyunu sarsmak için Inflate-A-Bulls’u tanıtan geçmiş güncellemeler sayılabilir. Oyuncular Bölüm 3’e ulaşmadan önce hala epeyce güncelleme ve daha da önemlisi, Sezon 7 Savaş Biletini tamamlamak için birçok fırsat olmalı.