Football Manager 2021 Mobile V12.2.0 MOD APK – Paketler Açık

Football Manager 2021 Mobile V12.2.0 MOD APK – Paketler Açık , futbol, strateji ve takım yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını SEGA firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.Football Manager 2021 Mobile v12.2.0 HİLELİ APK linkini yazımızda bulabilrsiniz.

Football Manager 2021 Mobile V12.2.0 MOD APK – Paketler Açık

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Football Manager 2021 Mobile
Yayıncı: SEGA
Tür : Simülasyon
Boyut : 590M
En Son Sürüm : 12.2.0
MOD Bilgisi : Ücretli / Ücretsiz Alışveriş
İndirme : Google Play
Güncelleme : 23 Şubat 2021

Football Manager 2021 Mobile Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız menajer karakteri ile başında bulunduğunuz takım ile maçlara çıkmak, tüm teknik – mali işlerle ilgilenmek ve başarılı transferler yapmaktır. Football Manager 2021 Mobile içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani, gerçek parayla satılan paketlerin kilidi açık şekilde sunuyorum. Bu sayede editör, para babası, altın antrenörlük, kurula katıl, meydan okuma paketi, süper yıldız özelliklerini kullanabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Detaylı simülasyon sistemi, tamamı gerçek isimlerde binlerce futbolcu, kulübünüze ait farklı işler ve dahası sizleri bekliyor. Football Manager 2021 Mobile v12.2.0 sürümünde uzun zamandır beklenen transfer güncellemesi sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Football Manager 2021 Mobile Play Store’da 79.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

FUTBOL KULÜBÜNÜZÜ OLUŞTURUN VE GELİŞTİRİN

Tüm oyuncuların ikinci evi olarak görülen bir kulüp, favori ülkenizle yepyeni bir kulüp yaratacaktır. Sırada maçlar için minimum koşulları karşılayacak oyuncuları işe almak var ve yönetim sistemi size oyunun temel adımlarını tanıtacak. Gelecekte, maç yerleştirme, üyeleri işe alma ve yönetme, üyeleri eğitme ve yükseltme, daha iyi bir çevre için kulübü geliştirme ve iyileştirme gibi her şeyle ilgilenmeniz gerekecek. Oyunun oynanışı sonsuz görünüyor ve takımları yönetirken gerçek bir his sağlamak için eğlencesi sürekli artacak.

Football Manager 2021 Mobile V12.2.0 MOD APK

FUTBOL DÜNYASININ SÜPERSTARLARINI İŞE ALIN

Kulüp için üye işe almak basittir ve adayın istatistiklerini toplamak için görüşmelerden geçeceksiniz. Futbol oyuncuları farklı derecelere ayrılacak, fiyatlar, maaşlar ve antrenörlük maliyetleri değişecektir. Futbol dünyasının süper yıldızları, şans veya elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken etkinlikler veya ganimet kutuları aracılığıyla işe alınabilir. Tabii ki, kulübünüz ne kadar büyür ve gelişirse, oyuncular o kadar iyi antrenman performansına sahip olur ve size maçlarda daha fazla gelir veya şöhret vaat eder.

Football Manager 2021 Mobile V12.2.0 MOD APK

ORGANİZE MAÇLARI VE FORMASYONLARI

Tüm futbolcuların her zaman, hatta hayatları boyunca bir kez bile oynamaları gerekir, böylece kulüp için en potansiyel maçları düzenleme ve seçme hakkına sahip olacaksınız. Sonraki adım, oyuncuların en yüksek kazanma oranı için ana başlangıç dizilişini seçmelerine olanak tanıyan taktikler ve diziliş oluşturma sürecidir. Oyunun simülasyon mekaniği birçok şans unsurunu uygulayacak, ancak birkaçı maç sırasında komuta etme yeteneğinize bağlı olacak. Ayrıca, oyuncular yarı sırasında oyuncuları değiştirmek için oyunu durdurabilir çünkü bazı sakatlıklar olabilir veya sonraki yarıda dayanıklılık tasarrufu sağlayabilir. Oyunun futbol sporuyla simülasyonu, öğrencilerinin dövüşünü izlerken size gerçek duyguları yaşatmak için mutlaktır.

YATIRIM YAPIN VE ZAFERE BAKIN

Oyuncular için ana koleksiyon kaynağı maçlardan değil, dünyanın sponsorlarıdır, bu nedenle oyuncular kulübü güçlü bir şekilde koruyabilir ve geliştirebilir. Finansman kaynakları birçok farklı kademede sınıflandırılır ve itibarınız ne kadar yüksekse, finansman kaynağı o kadar büyük olur. Mevcut finansmanla, her oyunda en iyi performansı elde etmek için her üyenin yaşam kalitesini yükseltebilir, iyileştirebilir, eğitebilir ve iyileştirebilirsiniz. Elbette, maçı kazanmayı başarırsanız, fonunuz birçok kez çoğalacak ve birçok servet getirecektir.

HEYECAN VERİCİ TURNUVA VE ETKİNLİKLER

Futbol dünyasında her zaman turnuvalar, ligler ve hatta dünya kupaları gibi büyük etkinlikler düzenlenir ve profesyonel futbol maçlarının tüm özünün tadını çıkarır. Etkinlikler ve görevler, koçluk becerilerinizi geliştirdiği ve birçok değerli kulüp ödülü içerdiği için oyunun öne çıkan etkinlikleridir. Hatta kulübün ana kadrosunu güçlendiren prestijli ve tanınmış oyuncuları alma şansı bile var. Turnuva yerleri size çok parlak bir gelecek sağlayabilir, ancak zorlukları ve zorlukları çok büyük, hatta kampanya boyunca daha büyük kulüplerle karşılaşsanız bile. Bir oyuncu herhangi bir turnuvayı başarıyla kazanırsa, kulüp önemli ölçüde gelişecek ve yükselecektir.

Football Manager 2021 Mobile V12.2.0 MOD APK

FM2021 Mobile’ın oynanışı akıcı ve çeşitlidir, bir yöneticiye çok fazla gerçekçilik ve profesyonellik veren rafine bir arayüzle birlikte gelir. Oyun, turnuvalar, etkinlikler ve zorluklar gibi oyuncuların keyif alması için yeni içeriklerle sürekli güncellenmektedir. Yönetim mekanizması aynı zamanda profesyonelliği de gösterir ve oyuncular, arcade sistemi aracılığıyla karakteri kontrol etmeden bile oyunu doğrudan kontrol edebilir.

FM2021 Mobile, orijinal PC oyununa benzeyecek şekilde geliştirilmiş ve üretilmiştir, ancak tüm mobil oyunculara uyacak şekilde optimize edilmiş bir arayüz ve oyun motoru ile. Spor veya futbol tutkunuysanız veya ünlü oyuncuları manuel olarak yönetmek istiyorsanız, FM2021 size menajerin en iyi hissini vermeye hazır.

Football Manager 2021 Mobile V12.2.0 MOD APK – Paketler Açık Son Sürümü

Football Manager 2021 Mobile V12.2.0 MOD APK – Paketler Açık İndir

Football Manager 2021 Mobile V12.2.0 İndir

YEDEK LİNK