Angry Birds Go V2.9.2 MOD APK – Para / Elmas Hileli

Angry Birds Go V2.9.2 MOD APK – Para / Elmas Hileli ; yarış ve sinirli kuşların oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Rovio Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.Angry Birds Go v2.9.2 PARA HİLELİ APK linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Angry Birds Go V2.9.2 MOD APK – Para / Elmas Hileli

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Angry Birds Go!
Yayıncı: Rovio Entertainment Corporation
Tür : Yarış
Boyut : 83MB
En Son Sürüm : 2.9.2
MOD Bilgisi : Paralar / Değerli Taşlar / Kartlar
İndirme : Google Play
Güncelleme : 23 Şubat 2021

Angry Birds Go Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yollar üstünde rakiplerinizle yarışma ve bitiş çizgisine varmaktır. Angry Birds Go içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm arabaları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizi kolayca geride bırakabilirsiniz. Zorlu rakipler, farklı modellerde araçlar, onlarca yarış ve dahası sizleri bekliyor. Angry Birds Go v2.9.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Angry Birds Go Play Store’dan artık kaldırılmıştır.

BİLGİLENDİRME : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, azalmaz daima artar.

Hikaye

Birçok başarısız yumurta çalma girişiminden sonra mavi domuzlar, kuşlarla pazarlık yapmak için toprağı göndermeye karar verdi. Piggy Adası’nda kendilerinin belirlediği bazı kurallara göre gerçekleşen bir yarış yarışması açmak istiyorlar. Sürü oyunu kazanırsa, çalışkan çiftçi olmaya söz verirler, yumurta çalmak yerine adayı terk ederler. Kuşlar kaybederse, onlara değerli yumurtalar vermeleri gerekir. Meydan okumalar kuşlar tarafından kabul edilecek mi? Ve zafer kimin adı olacak?

Kart yarışı, Kızgın tarzı!

Angry Birds Go’ya katılın; kuş tarafına ait yetenekli bir yarışçı olacaksın. Göreviniz, adadan domuzları kovalamak için yarışı kazanmak için yarışa katılmak. Siz ve takım arkadaşlarınız ev yapımı, motorsuz araçları kontrol edecek ve yokuş aşağı yarışacaksınız. Bu nedenle, kontrol kısmı oldukça basittir, sadece gezinin ve önce bitişi döndürün. Bununla birlikte, her yarışta belirli gereksinimleri yerine getirmelisiniz, örneğin biraz meyve veya biraz altın toplamalısınız. Yarış pistinin yalnızca belirli bir uzunluğu vardır; Yolda görünen çok fazla öğeyi görmezden gelirseniz, ekranı geçemezsiniz. Dahası, bazı görevler daha zordur; önce bitirmek zorundasın. Bu yüzden kendinizi sadece mükemmel sürüş becerileriyle donatmakla kalmamalı, aynı zamanda rakiplerinizi geride bırakacak kadar güçlü bir araca sahip olmalısınız.

Angry Birds Go V2.9.2 MOD APK – Para / Elmas Hileli

Sistem, aracınızı özelleştirmenize, aracın hızlanmasını, yol tutuşunu ve gücünü yükseltmenize olanak tanır. Dahası, garajda güzel şekillere sahip ve keşfetmeniz için kaliteli parçalarla bir araya getirilmiş başka birçok ev yapımı araba var. Ancak, onları almak için büyük miktarda altın almalısınız. Yarışta çok çalışın, bonuslar kazanmak için kazanın ve bunların kilidini açın. Ek olarak, binicilerinizi Chuck, Terence, King Pig, Moustache Pig ve daha fazlası gibi diğer bazı karakterlerle de değiştirebilirsiniz. Bazılarınızın kilidi açmak için ödeme yapması gerekiyor ve bazılarınız belirli görevleri tamamladığınızda açılacak.

Angry Birds Go! Size paralel olarak iki oyun modu sunar. İlk mod, yukarıda bahsettiğim gibi olay örgüsünü takip ediyor. İkinci mod çok oyunculu ve aynı sistemdeki diğer oyuncularla oynayabilir veya internet bağlantısı üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Angry Birds Go V2.9.2 MOD APK – Para / Elmas Hileli

Grafikler

Angry Birds Go! Canlı renklerle tasarlanmış güzel 3D grafiklerle bize deneyim yaşatır. Karakterler eğlenceli bir tarzda geliştirildi, Angry Birds’e benzer şekilde çok sevimli görünüyorlar. Sırada, yeni ve benzersiz olan fikirlerinizi takip etmek için yaratılan ev yapımı arabalar var. İlk olarak, kimse hareket edebileceklerini düşünmedi ve sadece dekorasyon için yapıldı. Ancak Angry Birds Go’da bunlar, birçok insanın elde etmeyi arzuladığı hızlı hayaletlerdir – nihayet pistin etrafındaki manzara. Vadiler, karlı dağlar, ormanlar, tepeler gibi pek çok güzel sahneye seyahat edebileceksiniz… Bu sahneler çok geniş ve oyuncuların kendilerini daha rahat hissetmeleri için havadar bir his yaratıyor. Kısacası Angry Birds Go grafikleri beni çok ilgilendiriyor ve bununla ilgili binlerce olumlu yorum var. Angry Birds Go gibi heyecan verici bir oyunu kaçırmayın. Hemen indirin ve deneyimleyin!

Angry Birds Go V2.9.2 MOD APK – Para / Elmas Hileli Son Sürümü

Angry Birds Go V2.9.2 MOD APK – Para / Elmas Hileli İndir

Angry Birds Go V2.9.2 MOD APK İNDİR
Angry Birds Go V2.9.2 MOD APK İNDİR YEDEK LİNK
Angry Birds Go V2.9.2 MOD APK İNDİR YEDEK LİNK