Elden Ring: Lanya Nerede Bulunur? | Lanya Konumu

Elden Ring: Lanya Nerede Bulunur? | Lanya Konumu ;  Elden Ring’de Lanya’yı bulmak, Diallos olarak bilinen figürü içeren bir arayışın parçasıdır. 

Elden Ring’in ana görev serisi hariç, oyuncuların tamamlaması için yirmi saatten fazla görev ve diğer aktiviteler var. Ana hikayenin kendisi kırk saatten fazla sürüyor. Bu nedenle, Elden Ring’de bazı kafa karıştırıcı hedeflerin olması şaşırtıcı olmamalıdır. Bu, oyunculara Diallos adlı bir adamın yoldaşını bulmasına yardım etme görevini veren Lanya’yı bulma arayışında açıkça görülmektedir. Karmaşık olabilir, ancak oyuncular nereye bakacaklarını öğrendiklerinde çok daha kolay hale gelir.

Piyasaya sürüldüğünden beri Elden Ring, destansı manzarası ve ilgi çekici anlatımıyla oyunlara egemen oldu. Başlık genellikle inanılmaz (ve zor) oynanışı için övülür, ancak eşit derecede ilginç bir dizi görev sunar. Lanya’yı nerede bulacağını merak edenler için, bu yazı nereye bakılacağını ayrıntılarıyla anlatıyor.

Elden Ring: Lanya Nerede Bulunur?

Lanya’yı bulmak için oyuncuların Liurnia’ya, Dev Göl’e gitmeleri gerekecek. Orada, Academy Gate Town Site of Grace’i bulabilecekler. Oradan, onlara Lanya’yı bulma görevini veren Diallos’u, kadının cesedini kara kara düşünürken bulacakları kuzeybatıya doğru hareket etmelidirler. Bu alan batık çatılardır ve Diallos ile kısa bir konuşma Lanya’nın öldüğünü ortaya çıkarır. Yura Kanlı Parmak Avcısı görevinin aksine, Lanya’yı bulmak sadece nereye bakılacağını bilmek meselesidir.

Lanya’yı içeren arayış, onun ölümünü öğrendikten sonra devam eder. Diallos, ölümüne neden olan kişiyi yakalamaya söz verir ve bu da oyuncular için başka bir hedef ortaya çıkarır. Tabii ki, görev satırı gerekli değildir; Elden Ring’de neredeyse hiçbir şey yok. Oyuncular haritanın tamamını baştan keşfetmekte özgürler, bazı maceracılar Elden Ring’in Stormveil Kalesi’ni tamamen atlayacak kadar ileri gidiyor.

Gerçekten de Lanya görevini tamamlamanın yanı sıra Lands Between’de oyuncuların dikkatini çekebilecek onlarca eğlenceli şey daha var. Elden Ring’in Iron Fist Alexander’ı gibi akılda kalıcı karakterler ve Limgrave gibi güzel mekanlarla FromSoftware’in bir başka efsanevi oyunu daha tanıttığını söylemek yanlış olmaz. Yüz binlerce oyuncu Elden Ring’in tamamlanması için çalışırken, oyundaki görevlerin aynı anda zor, eğlenceli ve benzersiz olması şaşırtıcı değil, bu üç özellik FromSoftware’in tüm destansı bağımsız oyunları ve serileri tarafından paylaşılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir