Call of Duty: Vanguard – Tüm Operatörlerin Kilidini Açma

Call of Duty: Vanguard – Tüm Operatörlerin Kilidini Açma, call of duty: Vanguard operatör açma ; Call of Duty: Vanguard, lansman gününde her karakterin tamamlaması gereken benzersiz bir mücadeleye sahip olduğu 12 farklı Operatör içerir.

Call of Duty: Vanguard artık mevcut ve bazı oyuncular şimdiden kamuflaj yapmaya ve oyunun birçok zorluğunu tamamlamaya başladı. Bununla birlikte, Call of Duty: Vanguard hayranları, bu yıl Operatör seviyelerini de aşındırabilir ve her karakter için bol miktarda kozmetik öğenin kilidini açabilir.

Call of Duty: Vanguard oyuncuları askerlerinin seviyesini yükseltmeye başlamadan önce, onların kilidini açmaları gerekir. 12 Operatörün hepsinin kilidi, bazı görevlerin diğerlerinden biraz daha uzun sürmesi muhtemel olan bir meydan okumayı tamamlayarak açılır. İlgilenenler için, her Operatör için gereken çok oyunculu zorluklar burada.

Hellhounds And Shadow

Call of Duty: Vanguard - Tüm Operatörlerin Kilidini Açma
Call of Duty: Vanguard – Tüm Operatörlerin Kilidini Açma
 • Daniel: 200 nişancı tüfekle öldür.
 • Wade: 100 kafadan vuruş yapın.
 • Halima: 50 eğilimli öldürme alın.
 • Polina: 200 keskin nişancı öldür.
 • Solange: 10 çift öldürme elde edin.
 • Shigenori: 25 bitirme hareketi yapın.

Çoğunlukla, Call of Duty : Vanguard‘ın Operatörlerinin kilidi sadece doğal olarak oynanarak açılacaktır.

Örneğin, Wade’in 100 kafa vuruşu yapma zorluğu, oyuncuların birkaç gün oynadıktan sonra kazara başarabilecekleri bir şey. Aynı şey, Solange’ın 10 çift öldürmesi için de söylenebilir, oyuncuların birkaç oyun seansından sonra karakterin kilidini açması muhtemeldir. Halima’nın hedefi yeterince kolaydır, çünkü oyuncuların bir hedefe yakın eğilmeleri ve oyuncuların ateş hattına girmelerini beklemeleri yeterlidir.

Hem Daniel hem de Polina Petrova, belirli bir silah sınıfıyla 200 öldürme gerektiren ve her kişinin oyun tarzına bağlı olarak ya doğal olarak gelen ya da biraz çaba gerektiren zorluklar sunuyor. İlk altı Operatörden Shigenori’nin meydan okumasının tamamlanması için en fazla zaman gerekecek. 25 bitirme hamlesi elde etmek için oyuncular, düşman spawnına ulaşmak ve bir köşede veya binada saklanmak için sis bombası kullanmak isteyeceklerdir. Yeterince şanslılarsa, bir düşman yürüyecek ve daha sonra infaz için arkalarından gizlice girebilirler. Bununla birlikte, bu muhtemelen çekmek için birkaç maç alacaktır.

Barbarians And Sentinel

Call of Duty: Vanguard - Tüm Operatörlerin Kilidini Açma
Call of Duty: Vanguard – Tüm Operatörlerin Kilidini Açma
 • Roland: 300 saldırı tüfeği öldürün.
 • Lucas: 100 hipfire öldürmesi alın.
 • Beatrice: 10 kez ölmeden 5 kişiyi öldür.
 • Arthur: Öldürme serileriyle 10 kişi öldür.
 • Constanze: 300 LMG öldürmesi alın.
 • Padmavati: 200 av tüfeğiyle öldürün.

Roland, Constanze ve Padmavati, Call of Duty: Vanguard oyuncularının tamamlaması için silah odaklı zorluklar sunuyor. Neyse ki, çoğu oyuncu saldırı tüfeği kullandığı için Roland’ınki doğal olarak gelmesi gereken bir diğeridir. Padmavati’nin pompalı tüfek mücadelesi, oyuncular bir tane kuşanmayı unutmadıkları takdirde tamamlanacak kadar kolay olurken, Constanze’nin LMG elemeleri, Assault Rifle mücadelesi bittikten sonra oyuncular bu silahlardan birini kuşandığında yapmak kadar kolay olmalıdır.

Neyse ki, Arthur Kingsley ve Beatrice’in kilidini açmanın zorlukları da doğal olarak gelmelidir. Oyuncular Attack Dogs’tan War Machines’e kadar her şeyi kullanabileceklerinden, serilerle 10 öldürme elde etmek sorun olmamalı. 10 beş öldürme serisine devam etmek deneyimli oyuncular için sorun olmamalı ve yeni başlayanlar da bunu yeterli pratikle yapabilmelidir. Son olarak, Lucas’ın 100 hipfire öldürmesinin kolaylığı oyun tarzına bağlı olacaktır, ancak hipfire kullanmayan oyuncular bunu ortadan kaldırmak için genellikle buna odaklanmalıdır. Tüm bu zorluklar basit olduğundan, oyuncuların bunları tamamlamada sorun yaşamaması gerekir.

 

 

Call of Duty: Vanguard – Kaç Görev Var? | Vanguard Görevleri

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)