Call of Duty Modern Warfare 2: Biohazard Kostüm Kilidini Açma

Call of Duty Modern Warfare 2: Biohazard Kostüm Kilidini Açma ; Biohazard Görünümü, Modern Warfare 2’deki benzersiz bir ödüldür. Oyuncuların bunu nasıl elde edebilecekleri aşağıdaki yazımızda açıklanmıştır.

Hayran kitlesinden sert eleştiriler almasına rağmen, DMZ, birkaç aynı oyun mekaniğini paylaştığı için Warzone 2’nin temellerini öğrenmek isteyen oyuncular arasında çok popülerlik kazandı. Bununla birlikte, DMZ’nin, Escape from Tarkov ve The Division’dan öğeler sunan, önceki COD oyunlarından benzersiz bir deneyim olması amaçlanmıştır. Ve tıpkı Warzone 2’nin oyuncuların kilidini açabileceği pek çok benzersiz ödülü olduğu gibi, DMZ de öyle; örneğin, M13B Saldırı Tüfeği.

Ayrıca belirli görevler (Silah Kasası Etkinlikleri), oyunculara Call of Duty Modern Warfare 2 çok oyunculu modunda kullanılabilecek benzersiz ödüller verir. Bunlardan biri Konig için Biohazard kostümü . Ancak Biohazard kostümünü elde etmek kolay iş değildir ve oyuncuların ağır zırhlı birimlerle savaşırken diğer mangalardan kaçmasını gerektirecektir.

Weapon Case Etkinliği

Prestijli Biohazard görünümünü elde etmek için oyuncuların Silah Kasası ile başarılı bir şekilde çıkararak yedi Silah Kasası Etkinliğini tamamlaması gerekecek. Bu olaylar genellikle Gözlemevi, Al Sharim Geçidi veya Zarqa Hidroelektrik yakınında ortaya çıkar, ancak bir evrak çantasıyla birlikte büyük sarı bir alan aranarak mini haritada bulunabilir.

Her Silah Kasası Etkinliğini tamamlamanın ödülleri şunlardır:

  • Dikkat Bandı: RPK Silah Planı
  • Biyolojik Tehlike: Silah Etiketi
  • Gizli Orman: Araç Görünümü
  • Gas Gas Gas: Silah Büyüsü
  • Silah Sandığı: Arama Kartı
  • Silah Sandığı: Amblem
  • Biohazard: Konig Operatör Kostümü

Oyuncular sarı bölgeye girdikten sonra, ağır zırhlı bir düşman biriminin (Juggernaut) bölgeye girdiğine dair bir duyuru duyana kadar düşman yapay zekalarını ortadan kaldırmaya başlamalıdır. Oyuncuların artık Silah Kasasını elde etmek için, tercihen Call of Duty Modern Warfare 2’de kullanılabilecek birçok üst düzey LMG’den biriyle onu yenmesi gerekecek. Bir oyuncu Silah Kasasını donattığı anda, üzerinde işaretlenecek. harita ve tüm oyuncular, Warzone’dan Most Wanted Sözleşmesine benzer olduklarını tam olarak nerede görebilecekler.

Silah Kasasını Başarılı Bir Şekilde Çıkarmak İçin İpuçları

Artık oyuncuların sırtlarında büyük bir hedef olduğuna göre, hızlı bir şekilde bir Exfil Helikopterine ulaşmaları gerekecek. Ancak işaretli Exfil Chopper’lardan birini kullanmamak en iyisidir çünkü diğer ekipler tam olarak nerede pusu kuracaklarını bilirler. Sınır dışı etmenin en iyi yolu, bir Rehine Kurtarma sözleşmesi yapmaktır, çünkü bu, işaretlenmemiş bir Extract Chopper’ı çağıracaktır. Ancak, elbette, diğer oyuncular Silah Kasasını çalmak için yola çıkacakları için oyuncuların hızlı olduklarından emin olmaları gerekecek.

Oyuncular ayrıca 3-Plate Armor Vest kuşanarak ve Self-Revive’lara (hatta yeni Revive Pistol’a) sahip olarak önceden hazırlanabilirler. Ek olarak, oyuncular bölgeyi taramak ve diğer oyuncularla karşılaşmamak için bir İHA satın alabilir (veya İHA görevini tamamlayabilir). Çıkarıldıktan sonra, tüm ekip Silah Kasası ödülünü alacak. Yedinciyi tamamladıktan sonra, Konig için Biohazard operatör kostümünün kilidi açılacak. (Call of Duty Modern Warfare 2: Biohazard)

 

 

Daha Fazla Call of Duty içeriği için TIKLAYIN