Asphalt 8 : Airborne MOD APK Hileli 2021 – V5.6.0İ

Asphalt 8 : Airborne MOD APK Hileli 2021 – V5.6.0İ Hız aşığı mısınız ve daha cesur deneyimler mi bulmak istiyorsunuz? Asphalt 8: Airborne, kendinizi ifade edebileceğiniz bir oyun olacak. Bu, ünlü yayıncı Gloft’tan bir yarış oyunudur. Elbette, bu oyun sizi ilk başladığınız andan itibaren etkileyecek.Yarış ve araba sürme oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemeniz gerek. Asphalt 8: Airborne MOD APK linkini yazımızın aşağısında bulabilirsiniz. Bedava Alışveriş hileli Asphalt 8 en güncel hali nasıl indirilir, Asphalt 8 nedir, Asphalt 8 APK indime linki sizlerle.

Asphalt 8: Airborne MOD APK Hileli 2021-V5.6.0İ

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Asphalt 8: Airborne
Yayıncı: Yarış
Tür : Arcade
Boyut : 85M
En Son Sürüm : 2.0.3
MOD Bilgisi : Bedava Alışveriş
İndirme : Google Play
Güncelleme : 5 Şubat 2021

Asphalt 8: Airborne Hakkında

Asphalt 8: Airborne (MOD, Free Shopping)

Hızlı Online Arcade Yarış Oyunu

Asphalt 8: Airborne’a katılın, bir kariyer oluşturma sürecinde profesyonel sürücülerden biri olma ve dünyaya isimlerini gösterme fırsatına sahipsiniz. Oyun, Lamborghini Veneno, Bugatti 16.4 Grand Sports Vitesse, Ferrari LaFerrari, McLaren P1, Porsche 911 GT3 RS, Ducati Monster 1200 gibi büyük ve tanınmış markaların yaklaşık 190 modelini ve spor yarış arabalarını sunuyor. Efsanevi McLaren. Ancak, bunlar mevcut olmayacak ve yeterli paranız olduğunda bunların kilidini açabilirsiniz. Asphalt 8 : Airborne MOD APK Hileli 2021 – V5.6.0İ linki yazının devamında.

Asphalt 8: Airborne (MOD, Free Shopping)

220’den fazla süper otomobil modelini keşfedin

Başlangıçta, oyunu başlatabilmeniz için size varsayılan bir araç verilir. İlk olarak, yarışmaya başlamak için yarış modunu, klasik, zorlukları veya turnuva sezonlarını seçmeniz gerekir. Bundan hemen önce, destekleyici öğelerden oluşan bir arayüz dahil: çift kredi, Nitro Başlangıç, Ekstra tank ve Dönme Kiti görünecek, gerekli şeyleri seçip satın alabilirsiniz. Bundan sonra yarış başlayacak ve sürüş becerilerinizi göstermeye başlayacaksınız.

Asphalt 8: Airborne (MOD, Free Shopping)

Kontrol etmek için ekranı sallayın veya dokunun

Konsol, batık bir arayüzdür; Arabayı çalıştırmak için ekrana dokunmanız yeterlidir. Arabada gezinmek için ekranı sola veya sağa eğmeniz gerekir, araba sizi takip etmek için otomatik olarak dönecek ve sizin için küçük bir ipucu, keskin izlerde yavaşlamak istemediğinizde, Arabayı yengeç kırma moduna çevirmek için ekran. Bu oldukça önemlidir çünkü yengeci kıramazsanız, aracınızın etrafındaki engellerle çarpışması veya başkalarının sizi geçmesine izin vermesi daha olasıdır. Dahası, pistte çok sayıda nitro pot var, onları toplamaya çalışın çünkü her zamanki gibi iki kat daha hızlı hızlanmanıza yardımcı olacaklar.

Asphalt 8: Airborne (MOD, Free Shopping)

Muhteşem dönüşler yapmak istiyorsanız, pistteki virajlara dikkat edin. Sadece güzel akrobasi göstermez, aynı zamanda işleri hızlandırmak için nitro puanlar da alırsınız. Yarışı her tamamladığınızda, başarılarınıza bağlı olarak, sistem sizi biraz para ile ödüllendirecektir. Parayı garajda yeni araba satın almak için kullanabilir veya arabanızı değiştirmek için daha kaliteli aksesuarlar satın almak için kullanabilirsiniz. Asphalt 8 : Airborne MOD APK Hileli 2021 – V5.6.0İ linki yazının devamında.

40’tan fazla yarış pistini keşfedin

Muhteşem Tokyo şehrini, soğuk İzlanda’yı veya tehlikeli Nevada çölünü keşfetmeye hazırsınız… Tüm ünlü simge yapılar ve göz alıcı güzellikler bu oyunda yer alacak. 40’tan fazla farklı yarış pistini keşfedin, gizli kısayolları bulmak için ekranın köşesindeki mini haritadan yararlanın ve tehlikeli kovalamacalarda kendinize avantaj sağlayın.

Grafikler ve Müzikler

Gloft’un tanıdığım en güzel video oyun stüdyolarından biri olduğu söylenebilir. Oyunun tüm sahneleri, özellikle yarış arabaları, detaylandırmak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. HD ışık efekti ile birleşen yeni nesil shader teknolojisi sayesinde oyunculara son derece gerçekçi görüntüler getirdi. Oyunda harika rock müziği olduğunu unutmayın; Bu oyunda yer alan düzinelerce müzik hitini tanıyacaksınız. Elbette Gloft, bu şarkıları oyunlarında oynayabilmek için Studio’dan telif hakkı satın almak zorunda kaldı.

Asphalt 8: Airborne iyi ama oldukça ağır bir oyundur. Toplam kapasitesi 2 GB’a kadar çıkmaktadır, cihazınızın bellek kapasitesi düşükse, bu oyunu Asphalt Nitro ile değiştirmeyi düşünün. Bu Gloft’tan başka bir yarış oyunu ama çok hafif. Düşük profilli cihazlar ve düşük dahili bellek için uygundur.

Ara

Şampiyona yarışlarına ve dünya turlarına katılmak ister misiniz? Güzel Tokyo şehrinden, rüya ülkesi Venedik’e, keşfedilmeyi bekleyen diğer birçok yerin bulunduğu Nevada çölüne. Şimdi Asphalt 8: Airborne’u indirin, kemerinizi bağlayın ve yarışa başlayın.

Asphalt 8: Airborne MOD APK sürümü

Android için Asphalt 8 : Airborne MOD APK Hileli 2021 – V5.6.0İ

Asphalt 8: Airborne MOD APK Hileli 2021- V5.6.0İ