Apex Legens 1.59 Yama Notları

Apex Legens 1.59 Yama Notları ;Apex Legends 1.59 Yama Notları ayrıntıları ve yama güncellemesinin dosya boyutu burada verilmiştir ve Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ücretsiz bir birinci şahıs nişancı savaş royale oyunudur. Apex legends oyunu başlangıçta Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için piyasaya sürüldü, Nintendo Switch sürümü Panic Button tarafından geliştirildi. Apex Legends, Electronic Arts tarafından tüm platformlarda yayınlandı. Güncellemelerle birlikte birçok güncelleme yayınlandı, en son Apex Legends 1.59 Yama Notları geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Aşağıda verilen bu makalede Apex Legends 1.59 Yama Notları,Apex Legends 1.59 Yama Notları Yayın Tarihi, Apex Legends 1.59 Yama Boyutu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi için.

Apex Legens 1.59 Yama Notları

Apex efsanesi ilk olarak 4 Şubat 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için önceden herhangi bir duyuru veya pazarlama olmaksızın piyasaya sürüldü. Apex efsanelerinin Nintendo Switch sürümünün 9 Mart 2021’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.Bu sefer Apex, desteklenen tüm platformlar arasında bir çapraz platform oyunuyla piyasaya sürülecek. Geliştiriciler ayrıca oyunun 2022’nin sonunda piyasaya sürülmesi planlanan iOS ve Android cihazlarda da yayınlanacağını doğruladılar. 1.59 yama notları yakın zamanda yayınlandı.

Apex Legends 1.59 Yama Notları Yayın Tarihi

Bu yama ile eklenen değişikliklerin ve düzeltmelerin tam listesi bu makalede burada verilmiştir. Apex Legends 1.59 Patch küçük, habersiz bir güncellemedir, bu nedenle bu en yeni yama notlarında apex efsanelerinde önemli eklemeler veya değişiklikler bekleyemeyiz. Apex Legends’ın 8. Sezonu kısa süre önce başladı, oyuna yeni bir Legend ve daha fazlasını ekledi. Ayrıca, Apex Legends’ta yıldönümü etkinliği yakında geleceği için birçok yeni güncelleme ve içerik bekleyebiliriz.

Apex Legends Yeni Güncelleme Yama Notları

Bu güncelleme için yayınlanan resmi yama notları yok, ancak Apex Legends’ın Trello panosu, bu güncellemenin yama notları olarak ele alınabilecek yakın zamanda çözülmüş sorunların bir listesine sahip. İşte düzeltilen her şey.

  • Legend Banter VO, amaçlandığı gibi oynamıyor
  • Özel Maç ile ilgili hatalar
  • Legend Skins hatası, nişan alırken sorunlara neden oluyor
  • Heirloom Store ile ilgili hatalar
  • Rampart Event Skin (“Gold Standard”) renksiz dişlere sahip

Apex Legends 1.59 Yama Boyutu

Respawn Entertainment resmi bir yama notları listesi yayınlar, ardından bu makaleyi daha da güncelleyeceğiz. Birçoğu Apex efsaneleri güncelleme 1.59 yama notlarının dosya boyutunu soruyordu. Bazı bilgilere göre, bu yama yaklaşık 480 MB  olacak, ancak bu güncellemenin indirme boyutu platformunuza göre değişiklik gösteriyor. Bu güncelleme şu anda oyunun mevcut olduğu tüm platformlarda kullanıma sunuluyor. Apex Legends artık PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’te mevcut.

 

Apex Legends Team Deathmatch Söylentileri