Among Us v2021.3.5 MOD APK – Kilitler Açık

Among Us v2021.3.5 MOD APK – Kilitler Açık ; seçim yapma, kaçış ve kovalama üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Innersloth LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.Among Us Mod Apk indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz…

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz uzay aracı içinde suçlu veya kaçan taraf olup galip gelmeye çalışmaktır. Among Us içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan kostümlerin, şapkaların, evcil hayvanların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonunu kadar çıkarabilir, diğer oyunculara karşı farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Gerçek oyuncular, zor görevler, haritaların gizli bölgeleri ve dahası sizleri bekliyor. Among Us v2021.3.5 sürümünde sohbet bölümü için düzenlemeler yapılmıştır. Grafikler 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Among Us Play Store’da 10.680.000’den fazla indirilmiştir.

Among Us  4 ve 10 kişi arasında gerçek oyuncularla birlikte oynanan bir oyundur.Oyuncular içerisinde bir adet sahtekar var ve diğerlerini sabote etme peşinde. Bu konseptle casusu bulmaya çalışmalı ve işlere müdahale etmeden durdurmalısınız. Ayrıca serbest oynama modunu da deneyebilirsiniz. Among Us Hile Apk İndir 2021 Son Sürüm –Among Us v2021.3.5 MOD APK – Kilitler Açık hilesiyle indirebilirsiniz.

Among Us v2021.3.5 MOD APK – Kilitler Açık

Genel bakış bilgileri

Uygulama Adı : Among Us
Yayıncı: Innersloth LLC
Tür : Arcade
Boyut : 102 M
En Son Sürüm : 2021.3.5
MOD Bilgisi : Kilitler Açık
İndirme : Google Play
Güncelleme : 6 Mart 2021

Bir Güven Mücadelesi

Tam burada gece yaşayacağınız ikinci sorun mürettebat üyeleridir. Her ne kadar en güvendiğiniz insanlar bunlar olsa da, ihanet edenler de var. The Impostor adlı bir karakter, her şeyi sessizce yok etme görevinde olacak. Geminizin asla geri dönmemesinin nedeni o. Ya da belki geminin onarımını yavaşlatır. Oyunu çok daha zor kılan da budur.

Among Us Hile Apk İndir 2021 Son Sürüm - 2020.11.17 b128
Among Us v2021.3.5 MOD APK – Kilitler Açık

Oyuncuların bu oyunu tamamlamasının yolu

Aramızda son derece büyük bir inanç mücadelesi var. Bir mürettebat çok sayıda insana sahip olacak ve tüm bu insanlar ortak görevler yapmak zorunda kalacak. Bu, oyunun gemiyi tamir edebilmeniz için size görevler vereceği anlamına gelir. Siz ve takım arkadaşlarınız en kısa sürede tamamlamak için bu görevleri paylaşmanız gerekecek. Bu görevler tamamlanırsa, o zaman elbette ki bu oyun size ait olan galibiyetle bitecek.

Ancak gerçek o kadar kolay değil. Sahtekâr, her zaman sizin ve takım arkadaşlarınızın yaptıklarını sabote etmeye çalışır. O sizlerden biri olacak, kafa karıştırıcı bir şekilde yaşayan ve çalışan, asla keşfedilmeyecek. Bu karakterin görevi, her şeyi yok etmenin bir yolunu bulmaktır. İnsanları öldürmek için boşluğu bile kullanabilirdi. Bir şey açıktır, eğer tüm ekibi öldürürse, zafer bu kötü adama aittir. Siz ve takım arkadaşlarınız suçluyu bulmanın ve onu yok etmenin bir yolunu bulmalısınız.

Among Us Hile
Among Us Hile

Oyuncunun tüm görevleri tamamlayarak bu oyunu kazanmasının iki yolu vardır. Mürettebat birlikte çalışırsa ve düşmanın sabotaj yapması için bir açıklık yaratmasa bu yine de mümkün olabilirdi. Diğer yol, argümanınızı kullanmak ve yıkıcıyı yok etmektir. Tartışmalar sık sık gerçekleşebilir. Daha yıkıcı oylar alanlarla kesinlikle ilgilenilecektir. Ancak, buna dikkat edin çünkü yanlış yaparsanız düşmanın kazanma şansı artar. Stres, sizi akıllıca kararlar almaya zorlayan birçok farklı kaynaktan gelir. Ancak, bu duruma itilen oyuncular genellikle yanlış yollar seçer.

Among Us Hile Apk İndir 2021 Son Sürüm - 2020.11.17 b128
Among Us v2021.3.5 MOD APK – Kilitler Açık

İyi bir deneyim için çok oyunculu mod

Bu, aynı odaya birçok kişiyi davet edebileceğiniz bir oyundur. Minimum 5 kişi ve maksimum 10 kişi ile 1 oyun oynayabilirsiniz. Çevrimiçi savaş modu ile oyuncular, birçok farklı bölgeden birçok karakterle karşılaşacak. Onlar dünyanın her yerinden insanlardır. Bu karakterlerin kendi fikirleri olacak. Yüksek IQ’ya sahip bir spoyler ile karşılaşırsanız, bu oyunu kazanmak belki de zordur. Bununla birlikte, bu oyunda dahili maçlar oynamak için bir wi-fi bağlantı modu da vardır. Bu, aynı Wi-Fi setini paylaşan oyuncuların oynamak için özel bir oda oluşturabileceği anlamına gelir. Bu insanlarla birlikte birbirinizin kişiliklerini anladığınızda her şey daha da eğlenceli olacak. Elbette bu maçlarda, her zaman tehlikeli olarak değerlendirilen kendi tarafında önce elenecek bazı insanlar var. Gerçekten şımarık olsalar da olmasalar da önce bu insanlar idam ediliyor.

Eğlenceli grafikler

Gerçekten bu, spoiler bulmaya odaklanmak için tasarlanmış bir oyundur. Oyuncuya bir RPG’den daha ilgi çekici bir bulmaca oyunu hissi vermek istiyordu. 2D grafikler, bu oyunun çok fazla baskı değil normal bir atmosfer yaymasını sağlar. Böylece ailenizle rahatça oynayabilirsiniz.

Among Us v2021.3.5 MOD APK – Kilitler Açık

YEDEK LİNK

KURULUMU

Among Us v2021.3.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Among Us 2021.3.5 hile apk : oyun içindeki tüm şapka, kostüm ve evcil hayvan kilitleri açıktır.