Sims 4 Hileleri

Sims 4 Hileleri ;The Sims 4 Hileleri ile harika bir oyun keyfine hazır mısınız? Sims 4 Para Hilesi ;Sims, bir dönemin en popüler bilgisayar oyunu olarak bilinmektedir. Yaşamın elektronik ortama indirgenmesi sonucunda farklı bir oyun olarak karşımıza çıkan Sims 4 2014 yılında kullanıcılarla buluşmuştur. Tek oyunculu oyun olarak da ifade edilen bu oyun türü, farklı seviyelerde bulunmaktadır. Oyunun 4. Bölümü, diğer bölümlere göre daha fazla geliştirilmiştir. 

The Sims 4 içerisinde oyuncuların yürüme şekillerine kadar pek çok noktayı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Dilerseniz nazlı, cilveli ya da enerjik olarak oyuncunuzu yürütebilirsiniz.

Sims 4 Para Hileleri Hakkında

Sims oyununda üst düzey bir konuma gelmek adına hileler kullanabilirsiniz. Sims 4 ilişki hileleri kullanılmadan önce, oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Oyuna girdiğiniz zaman CTRL + SHIFT + C tuşlarına basın. Karşınıza bir alan gelecek. Buraya aşağıda vereceğimiz kodları vermeden önce işlemi “Testingcheats true” olarak yazmanız gerekmektedir. İşte the sims 4 hileleri şu şekilde:

 • 1,000 Simoleon almak için: KACHİNG
 • 1,000 Simoleon almak için: ROSEBUD
 • 50,000 Simoleon almak için: MOTHERLODE
 • Aile bütçesi almak için: Money (Sayı yazmalısınız)
 • Ücretsiz arazi satın almak istiyorsanız: FREEREALESTATE (On ya da Off)

Satın Alma ya da İnşa Etme Hileleri Hakkında

Sims 4 hile denilince akla satın alma ya da inşa etme hileleri de gelmektedir. Bu hile kodlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Nesneleri taşımak için: Bb.Moveobjects
 • Bütün kariyer ödüllerini açmak için: Bb.ignoregameplayunlocksentitlement
 • Nesnelerin boyutlarını büyütmek için: Shift + )
 • Nesnelerin boyutlarını küçültmek için: Shift + (
 • Çatıların şekli için daha fazla seçenek: Click roof and use Shift + C
 • Fazladan nesne eklemek için: Bb.showhiddenobjects
 • Bilim Laboratuarı, Polis Merkezi ve Hastane gibi alanların düzenlenmesi için: Bb.enablefreebuild

Doğum Hileleri Hakkında

Bildiğiniz gibi Sims oyununda evlenebilir, çocuk sahibi olabilirsiniz. Bunun için çoklu doğum ve hamilelik hileleri bulunmaktadır. Bunun dışında ikiz, üçüz ya da dördüz doğum yapabilirsiniz. “Try for Baby” hilesini kullanmanız bunun için yeterli olacaktır.

Diğer Sims Hileleri Hakkında

Shifte basarak zemine dokunun. Bu şekilde Teleport’a erişim sağlayabileceksiniz.

Shifte basarak nesnelere dokunun. Bu şekilde kırılan nesneleri onarabilirsiniz.

Shifte basarak NPC Sims’e dokunun. Bu şekilde onları evinize ekleyebilirsiniz.

Bütün bunların dışında, yukarıda da belirttiğimiz gibi, nesnelerin boyutlarıyla da oynayabilirsiniz. Sims oyununu günümüzde bu hileler ile oynayan pek çok kişi bulunmaktadır. Siz de bu hileler sayesinde sanal ailenizi daha da geliştirebilir, bu oyunda uzman olabilirsiniz.

Hileleri Test Etme

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, hileleri test ederek kullanabilirsiniz. Bunun için testCheats kodunu kullanmanız gerekmektedir. Yani “Left CRTL + Shift + C” şeklindedir. Bütün bu tuşlara basılı tuttuğunuzda üst taraftaki 4 düğmeyi açın ve belirttiğimiz kelimeyi yazın. Burada işlem doğru olduysa, “Hileler Etkin” şeklinde bir uyarı gelecektir. Bu şekilde bütün hileleri sırasıyla aktif edebilirsiniz.

 

IMS Nedir?

SIMS, ister online isterseniz de çevrimdışı bir şekilde oynanabilen bir hayat simülasyon oyun serisidir. Dünya çapında milyonlarca takipçisi olan oyun ülkemizde de sevilerek oynanmaktadır.

SIMS 4 Ücretli mi?

SIMS Oyunlarını Steam üzerinden ücretli bir şekilde indirmek mümkündür. Ücretsiz olarak yayınlanan siteler güvenilir olmamakla birlikte yasadışıdır.

SIMS 4 Hilelerini Nereden Bulabilirim?

SIMS 4 oyunu için düzenlemiş olduğumuz blog yazımızdan oyun ile ilgili tüm detaylara ulaşabilir ve hilelerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Hile Kullanmak Tehlikeli mi?

Oyunlarda hile kullanmak zararlıdır. Oyunlardan uzaklaştırmaya almaya neden olabilir.

SIMS Serisi Ne Zaman Ortaya Çıkmıştır?

İlk sims oyunu 2000 yılında piyasaya sürülmüştür. Son 20 yılda 4 adet oyun üretilmiştir.

NPC Nedir?

NPC’ler oyun içerisinde yer almakta olan yapay zeka karakterlerdir.

 

Brawl Stars, Minecraft, LoL, Roblox vb. tüm oyun hileleri için tıklayın…