Among Us FBI Modu, Ateş edin!

“Among Us” geliştiriciler, InnerSloth geçtiğimiz günlerde uzun zamandır beklenen “Red Airship” haritasının 31 Mart’ta oyuna geleceğini duyurdu. Bu, Fortnite’deki Epic Games’in topluluğuna düzenli güncellemeler veren yaklaşımının aksine, geliştiricilerin oyunda uzun zamandır yaptıkları ilk büyük değişiklik. Among Us FBI Modu detayları bu yazıda… Open the door FBI!

Sonuç olarak, Among Us oyuncu topluluğu, oyunun önemini korumada etkili oldu. Oyuncular bunu, oyunculara benzersiz yetenekler sağlayan modlar geliştirerek yaptılar. Bu yetenekler genellikle aşırı derecede güçlüdür ve bir oyunun dinamiği üzerinde muazzam bir etkiye sahip olabilir.

SSundee, LazarBeam, TBNRFrags ve Socksfor1 gibi YouTuber’lar bu modları videolarında sergiliyor. Daha önce, Thanos sahtekarlığı, Medic modu ve Enderman sahtekarlığı gibi modları test etmişlerdi.

FBI Imposter rolü

Son zamanlarda, YouTuber BetweenUs Adventures, yeni bir FBI sahtekarlık modunu gösteren bir video yükledi. Bu mod, sahtekarlığa üç farklı yetenek kazandırır. İlk olarak, sahtekarlar bir silahı alıp mürettebat arkadaşlarını vurmak için kullanabilir. Bu silah sadece sahtekar tarafından görülebilir; ancak mermileri tüm oyuncular tarafından görülebilir. Dahası, silahı kullandıktan sonra bekleme süresi yoktur, bu da silahı son derece güçlü kılar.

İkincisi, sahtekarların casus kamera yeteneği vardır. Bu, güvenlik kameralarına haritanın herhangi bir bölgesinden erişmelerine olanak tanır. Sonuç olarak, mürettebat arkadaşlarını tuzağa düşürüp izole edebilirler.

Son olarak, sahtekarlar, kilitli veya kilitli olmadıklarına bakılmaksızın tüm kapıları açma yeteneğine sahiptir. Bu yetenek, FBI ajanlarının çeşitli giriş noktalarından bir şüphelinin evine baskın yaptığı “FBI kapıyı açın!” akılda tutmak için tasarlanmıştır.

Among Us Oyun Modları – Oyun Modları Arasındaki Farklılıklar Nelerdir ?

Among Us Oyun Modları – Oyun Modları Arasındaki Farklılıklar Nelerdir ? , Among Us, son zamanlarda piyasadaki en popüler oyunlardan biridir ve Among Us, oyuncuların Sahtekarlar ve Ekip Arkadaşlarına bölündüğü bir oyundur, burada Sahtekarların ana görevi Mürettebat arkadaşlarını öldürmek iken Mürettebat arkadaşlarının ana görevi, Sahtekârları yakalamaktır.

Among Us Oyun Modları  ile ilgili görsel sonucu

Benzer Yazılar: Among Us Oyun Modları – Oyun Modları Arasındaki Farklılıklar Nelerdir ?

Among Us Oyun Modları 

Bu oyunda, çok azının farkında olduğunuz ve birkaçını henüz duymadığınız farklı modlar var. Bu yazımızda Among Us Oyun Modları, Among Us Farklı Oyun Modları, Among Us Özel Oyun Modları, Among Us Slasher Oyun Modu, Among Us Oyun Modu Fikirleri, Aramızda Oyun Modları En İyisi, Among Us Oyun Modu Listesi ile ilgili her şeyi sizlere aktaracağız.

●Karanlık Mod-( Dead by Daylight )

● Saklambaç – (Hide and Seek)

● Konuşma Yok  – (No Talk)

●Cinayet Modu – (Murder, She Wrote)

● Renk Körü Modu -(Colourblind Mode)

●Kısa Konuşma -(Small Talk)

● Zombi Modu  -(Zombie Mode)

●Canavar Modu -(Monster Mode)

● Slasher Modu -( Slasher Mode)

● Çılgın Mod  -(Frantic Mode)

● Among Us FBI Modu

Yukarıda Among Us En İyi Oyun Modlarının listesi bulunmaktadır.