Score! World Goals APK Ücretsiz APK İndir – v2.80

Score World Goals APK Android ve iOS için Ücretsiz Oyun Uygulamasını İndir(En Son Sürüm) – APK İndir Hunt. Puan! World Goals, şüphesiz tuhaf bir futbol maçıdır. Tam oyunlar oynamak yerine, dünyanın dört bir yanından farklı halka açık grupları kontrol etmek ve şimdiye kadarki en önemli hedefleri yeniden yaratmak istiyorsunuz.

Score’un en son uyarlamasını indirin ve tanıtın! Android, iOS, PC için buradan Dünya Hedefleri APK. Uygulamanın Android ve iPhone uyarlamalarındaki indirme döngüsü için, her ikisi de burada ayrıntılı olarak verilmiştir, APK İndirme Avı’na geldiğiniz için bir teşekkür borcumuz var. Burada size bu Uygulamanın en son güncelleme formunu vereceğim.

 • First Touch Games Ltd. Tarafından Yüklendi
 • Kategori Oyun
 • 10.000.000+ indirildi

Score! World Goals APK nedir? Nasıl bir oyundur?

Score World Goals, Android için bir dönüşlü bir futbol maçıdır. Oyunda, oyunculardan tüm futbol maçlarını oynamaları beklenmeyecek; her şey eşit olduğunda, şimdiye kadarki en ünlü hedefleri yeniden canlandıracaklar. Bu hedeflerin eğlencesi sırasında, dünyanın her yerinden çeşitli kamu gruplarından biri sorumlu olacaktır.

Oyun, kırk yıl süren yaklaşık 200 ayrı aşamaya bölünmüştür. Magnum opuslarını tamamladıkça, dünyanın gelmiş geçmiş en dikkate değer oyuncularından bir kısmının ayakkabılarına gireceksiniz. Bu hedefler, Iniesta’nın Dünya Kupası’nı kazanma hedefinden Roberto Carlos’un Fransa’ya karşı inanılmaz faulünün yanı sıra Makedonya’nın İngiltere’ye karşı Olimpiyat hedefine kadar uzanıyor.

Uygulama, Google Play Store Uygulamasının Eğlence Sektöründeki en iyi uygulamadır. Bu uygulamayı teslim ettikten sonra, iyi bilinen önemli noktaları ve iyi müşteri deneyimi için kısa bir zaman dilimi içinde web’de dolaşır.

Bu oyun kırk yıl süren 200’den fazla aşamaya ayrılmıştır. Biri, objektif puanlama magnum opusunu bitirmek için dünyanın en dikkate değer oyuncularının yerini alacak. Dünya Kupası Finalinde Iniesta hedefi, Roberto Carlos’un Fransa’ya yaptığı kötü şöhretli faul ve Makedonya’nın Olimpiyat rekabet hedefi hedeflerden sadece birkaçı.

 • Oynaması basit, bağımlılıkta ustalaşması zor.
 • Ödüller kazanın, kupalar kazanın, goller atın, kulüpleri değiştirin, ülkenizi temsil edin ve zafer için gidin!
 • Yeni Puan! Her zamankinden daha fazla özgürlük ve stratejik oyun sağlayan motor!
 • Akıllı AI, paslarınıza ve her oyunu farklı kılan şutlara uyum sağlar
 • En yakın arkadaşlarınızla rekabet etmek için Facebook ile bağlanın!
 • Çarpıcı 3D grafikler, kesilmiş sahneler ve animasyonlar.
 • Benzersiz bir görünüm ve his için Hero oynatıcınızı özelleştirin.
 • Kimin en üst sırada olduğunu görmek için Google Play başarıları ve skor tabloları!
 • Google Play Cloud ile cihazlar arasında ilerlemeyi senkronize edin!
 • İlgi çekici bir hikaye, gelecek vadeden bir gençten onu büyüten bir oyuncuya yükselişinizi gösteriyor.

 

Yüzlerce APK indirmek için tıklayın!

Score! World Goals APK indirme ve kurma

Bu bölümde, Apk’yi APK mobileiues’tan Herhangi Bir Android Cihaza veya iOS’a Nasıl İndirip Yükleyeceğinizi öğreneceksiniz.

Bilinmeyen bir dosya olarak, tüm cihazlar onu yüklerken bazı sorunlar yaratır. Böylece önce cihaz komut bölümünde buna izin vermiş oldunuz.

Bilinmeyen kaynağı kontrol edin, Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar adımlarını izleyin.

Son olarak, Bilinmeyen Kaynakların Score World Goals APK İndirme dosyasını yüklemesine izin verin.

İndirme Sayfası

Score! World Goals APK Genel Bakış

Puan! World Goals, bir sürü saçmalık içeren bir spor etkinliğidir. Üstelik olağanüstü bir oyun. Futbol hayranı olmayan kişiler için çok sıkıcı olsa da, hayran olan insanlar için bitmiş bir eğlence olacaktır.

İlk hedefi gerçekten ne kadar çoğalttığınıza bağlı olarak, her aşama için sınırlı bir yıldız ölçüsü alacaksınız. Üç yıldız aldığınızı varsayarsak, amacınız ilkinden ayırt edilemez. Her halükarda, bir yıldız bunu gösteriyor, hedefiniz ilki gibiydi, ancak birkaç bileşen eksikti.

Dört seviyenin her biri boyunca, oyunculara benzersiz bir hedefi gerçekten ne kadar yeniden ürettikleri ışığında belirli sayıda yıldız verilecek. Bir oyuncunun bir hedef için üç yıldız aldığını varsayarsak, bir yıldız, hedefin benzer olduğunu, ancak birkaç bileşenin bulunmadığını gösterse de, hedef yürütmelerinin ilkinden ayırt edilemez olduğu anlamına gelir.

Genel olarak konuşursak, oyun oyuncuların hem dünya çapındaki etkinliklerden hem de kamu derneklerinden futbol tarihindeki en ünlü 1000 golün anlık görüntüsünü hatırlamalarına izin verir. Oyuncunun tek işi, hedefleri beklendiği gibi tam olarak kopyalamaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir