Roblox Hata Kodu 267 | Roblox Error Code 267 nasıl düzeltilir?

Roblox Hata Kodu 267 | Roblox Error Code 267 nasıl düzeltilir? ; Roblox Hata Kodu 267 Nedir ve Hata Kodu 267 Nasıl düzeltilir , Roblox’ta 267 hata koduyla karşılaşıyorsanız, oyununuzda bazı sorunlar yaşıyorsunuz demektir. Hata, bazı nedenlerden dolayı gerçekleşir, ancak Roblox’un her zaman hatayı düzeltmek için bazı yolları vardır. Roblox Hata Kodu 267 Nedir ve Roblox Hata Kodu 267 Nasıl Onarılır? hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edin.. 

Roblox Hata Kodu 267

Hata Kodu 267 , oyun, oyuncuların Roblox hesabında herhangi bir şüpheli etkinlikle karşılaştığında ortaya çıkar. Oyunu hacklemeyi, oyun sunucusunu Windows Güvenlik Duvarı ile engellemeyi veya bir oyun dosyasını bozmayı içerir.

Roblox’ta Hata Kodu 267 Ne Anlama Geliyor?

Hata Kodu 267 , bir kullanıcı, yönetici komutları içeren bir komut dosyası kullanılarak bir oyundan atıldığında bir hata mesajı olarak görünür. Hata mesajı, ekranın ortasında bir iletişim kutusu şeklinde görünür. 267 hata kodu meydana geldiğinde, aşağıdaki mesaj belirir:

BAĞLANTI KESİLDİ: Bu oyundan atıldınız [Hata Kodu 267].

Bu mesaj, Windows Güvenlik Duvarı ile ilgili bir sorun ve yavaş bir internet bağlantısı veya Roblox’ta bir Boş Oyun verisi varsa görünür.

Roblox Hata Kodu 267 Nasıl Düzeltilir?

267 hatasını düzeltmek için oyuncular aşağıda verilen adımları izleyebilir ve sorundan kurtulabilir.

1. Chrome’u Varsayılan Tarayıcı Olarak Kullanın

 Roblox’u başlatırken hatalı hatalar oluşturduğundan eski bir tarayıcı kullanmayın . En iyi çözüm, tarayıcıyı güncellemektir. Google Chrome’u en güvenilir Tarayıcı olarak kullanmaya çalışın. Yardım> Google Chrome Hakkında‘ya gidin. Tarayıcı, güncellemeleri otomatik olarak kontrol edecek ve en son sürümü yükleyecektir.

2. İnternet Tarayıcısı Ayarlarını Sıfırlayın

İnternet tarayıcısını sıfırlamak 267 hatasını düzeltmeye yardımcı olacaktır. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Varsayılan Tarayıcınızı açın.
 2. Dişli simgesini seçin ve İnternet seçeneklerini açın.
 3. Gelişmiş seçeneklere gidin.
 4. Sıfırla düğmesini seçin ve tarayıcıyı kapatın.
 5. Roblox oyununu başlatın.

3. İnternet Bağlantısını Kontrol Edin

Her zaman İnternet Bağlantınızı kontrol edin çünkü internet kararlı değilse, o zaman bir hata meydana gelebilir.

 • Ayarlar penceresini açmak için Win + I tuşlarına basın.
 • Güncelleme ve Güvenlik> Sorun Giderme> İnternet Bağlantıları’na tıklayın.
 • Sorun Giderici’yi çalıştırın ve Windows’un İnternet ile ilgili sorunları tanılamasına ve düzeltmesine izin verin.

4. Tarayıcı Güvenlik Ayarlarını Doğrulayın

Tarayıcıdaki güvenlik ayarlarının Roblox’un başlatılmasına izin verdiğinden emin olun. Tarayıcının güvenlik ayarları herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

5. Reklam Engelleyicileri Devre Dışı Bırakın

Reklam engelleyiciler bir oyunun yüklenmesini durdurabilir, bu nedenle ROBLOX’u başlatmadan önce bunları devre dışı bıraktığınızdan emin olun. Google Chrome Ayarlarına gidin ve Uzantıları Yönetin. Şimdi AdBlocker’ları devre dışı bırakın ve Roblox’u yeniden başlatın.

6. Hata Kodu 267 baypas

Oyuncular, güncellemelerinde hataların düzeltilmesine yardımcı olacak Hata Kodu atlama seçeneğine gidebilir. Bunu yapmak için Roblox’u yeniden yükleyin ve en son Roblox oyununu indirin. Şimdi düzeltmek için uygulamayı yükleyin. Denetim Masası> Bir Programı Kaldır> Roblox Oynatıcı> Kaldır’a gidin. Şimdi 267 hatasını almamak için oyunu daha kaliteli bir VPN kullanarak başlatmayı deneyin.

7. Ağ Sürücülerini Güncelleyin

Son olarak, sürücülerinizi güncel tutun. Böyle yaparak:

 • Windows Cortana’yı kullanarak Aygıt Yöneticisi’ni arayın.
 • Ağ Adaptörlerine tıklayın ve Sürücülerin güncel olup olmadığını manuel olarak kontrol edin.
 • Sürücüyü web kullanarak otomatik olarak güncelleyin ve Roblox’u yeniden başlatın.

Roblox Hatası 267

Hata, beklenmedik bir olay meydana geldiğinde ekranda görüntülenen bir bilgi parçasıdır. Hata mesajları, istenen bir işlemin başarısız olduğunu belirtmek ve önemli uyarıları iletmek için görünür. Bu hata mesajları Roblox boyunca görülür ve her Roblox sürümünün bir parçasıdır.

Hata Kodu 267 Roblox Mobile

Roblox, 267 numaralı hatadan sorumlu değildir. Hata, komut dosyasının oyun geliştiricisi tarafından yasa dışı bir şekilde eklenmesi nedeniyle meydana gelir. Bir oyun, bir oyuncudan düzensiz bir etkinlik tespit ettiğinde, korsanlığı / istismarı önlemek için oyuncuyu oyundan çıkarır. Bununla birlikte, oyunun oyun dışı bırakılması için birden fazla neden olabilir. Örneğin, bazı oyunlar 30 günden daha eski hesapları atar.

Roblox Hataları İçin Genel Düzeltmeler

Sunucular kapalıysa, oturum açamazsınız. Ancak, oyunu kapatıp yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Bu nedenle, Roblox’taki yaygın hataları düzeltmek için burada verilen adımları deneyin:

 • Roblox’u yeniden yükleyin
 • Roblox oyununda yeni bir Sunucu başlatın