PUBG Mobile Helikopter Böceği Seti

PUBG Mobile Helikopter Böceği Seti ;  arayanlar oyuncular için kaç uc fiyatında olduğunu ve nasıl alacağınızı anlatacağız. Bedava olarak sahip olmak isteyen şanslı oyunculara hediye olarak dağıtıyoruz. Evet yanlış duymadınız PUBG Mobile oyuncularına özel olarak hazırladığımız bu etkinliğe katılan şanslı oyuncular arasında hak kazananlara Helikopter Böceği Seti hediye ediyoruz. Daha fazla detay yazımızda bulunmaktadır.

PUBG Helikopter Böceği Seti

Helikopter Böceği Seti son güncelleme ile oyuna eklenen ve UC ile satına alınabilen bir kostümdür. Şapka ve kıyafet olarak bir paket halinde satılan helikopter böceği seti diğer paketlerin aksine daha uygun fiyatlı olarak satışa sunulmuştur. Oyuna girdiğiniz zaman mağazadan 150 UC fiyatına seti satın alabilirsiniz.

Mağazaya girin, Diğer yazısına tıklayın ve altında çıkan 1.500 UC fiyatından %90 indirimle 150 UC fiyatına düşen Helikopter Böceği Seti eşyasını kutu şeklinde göreceksiniz. Oradan satın alabilirsiniz. Fakat hesabınızda para yoksa ve kostümü almak istemenize rağmen satın alamıyorsanız aşağıdan başvuru yapabilirsiniz. Yorum yazanlardan oluşturulan listedeki oyunculara tarafımızca helikopter böceği seti hediye olarak alınacaktır. İndirim bitene kadar bu hediyeleri göndermeye devam edeceğiz.