Pubg Haritaları Araba ve Loot Yerleri

Pubg Haritaları Araba ve Loot Yerleri ; Pubg haritaları oyuncuların birbirlerine karşı savaştıkları alanlardır. Bu haritaların içinde, rastgele şehirler, kırmızı alanlar ve sürekli daralan zehirli bir alan vardır. Harita üzerinde bulunan evlerde ve bölgelerde silahlar ve araçlar vardır. Bu yazımızda Pubg oyunundaki haritalarda bulunan araba yerleri, pubg en çok nerede silah çıkıyor, tekneler hepsi için bir rehber hazırladık.

Şu anda Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi haritaları tüm oyun modları için kullanılıyor. Sizler için aşağıda bu haritaların hepsi için bir rehber hazırladık.

Haritaların üzerindeki işaretlerden araba yerleri ve pubg en iyi loot yerlerini görebilirsiniz. Pubg kasma sorunu yaşıyorsanız fps arttırmanız gerekebilir.

Pubg Haritaları Araba ve Loot Yerleri

Erangel Haritası

Şüphesiz ki, PUBG Haritaları içerisinde en çok sevilen ve en çok oynanan pubg haritası diyebiliriz. Erangel isimli harita, PUBG’nin ilk haritasıdır ve çok sevilmiştir. İçerisindeki binaların çokluğu ve ağaçlar sayesinde kolay kamufle olunabilen bu haritada binaları sayesinde ise sıcak çatışma alanları çok olan Erangel’in oynaması en zevkli oyun bölgelerinden biri olduğu apaçık ortada.

Erangel Araba Yerleri

Pubg oyunundaki erangel haritasındaki araba yerlerine aşağıdaki haritadan bakabilirsiniz.

pubg haritaları erangel

Erangel En İyi Loot Yerleri

Eğer haritadaki loot yerlerini iyi bilirseniz rakiplerinizden de bir adım önde başlayabilirsiniz.

  • Georgopol – Çok fazla loot olan ve kıyı şeridi olan çok keyifli bir yer ama çok kişi oraya atlayacağı için ayrıca dikkat edilmesi gereken de bir yer.
  • Novorepnoye – Çok büyük olan nakliye bir nakliye deposu var. Orada çok fazla silah ve techizat çıkıyor.
  • Pochinki – Erangel haritasının en çok ev olan bölgesi. Fazla loot olması sebebiyle de çok kişi oraya atlıyor.

Miramar Haritası

Pubg haritaları içerisinde en az bina olan mod diyebiliriz. Size bir çöl savaşı zevki yaşatan haritada yoğun dağlar ve kanyonlar bulunmaktadır. Bu haritada kamufle olmak da hiç kolay değil. Miramar da farklı araçlar da bulunuyor. Çeşitli çöl arabaları, klasik haritalar ve minibüsler var.

Miramar Araba Yerleri

Miramar haritasında çok renkli araçlar var. Size gerçekten sürüş zevki yaşatan bu araçlara aşağıdaki haritadan bakabilirsiniz. Miramar araba ve tekne yerleri aşağıda işaretlenmiştir.

Miramar En İyi Loot Yerleri

Aşağıda paylaştığımız Miramar loot yerlerini inceleyerek paraşütle nereye ineceğinize daha kolay karar verebilirsiniz. Bu bölgeleri iyi öğrenerek maç içinde diğer rakiplere karşı birkaç adım daha önde olabilirsiniz.

Sanhok Haritası

Bolca ağaçlık alan ve sürekli şiddetli çatışmaya girebileceğiniz bir harita olan Sanhok, çok fazla ormanlık alana sahiptir. PUBG Mobile Haritaları arasında en küçük harita diyebiliriz. Küçük olduğu için sürekli başka bir rakiple karşılaşmanız mümkün. Sanhok haritasında bolca loot var ve silahlara ulaşmak diğerlerinden daha kolay. Ayrıca bu haritada QBZ95 gibi farklı türde silahlar da mevcut.

Sanhok Araba Yerleri

Küçük bir harita olduğu için Sanhok da fazla araca ihtiyaç duymuyorsunuz ve her yere koşarak gidebilirsiniz. Sanhok loot yerleri her yerde bulunabilir.

sanhok araba yerleri

Sanhok En İyi Loot Yerleri

Paradise Resort bölgesi ve sanhok haritası loot yerleri etrafında gördüğünüz kamp bölgelerinin pek çok kısmında zengin loot yerleri vardır.

Vikendi Haritası

PUBG Vikendi haritası Sanhok’dan sonra gelen oyunun ilk kar bulunan bölgesidir. Haritanın büyüklüğü sanhok haritası gibidir yani diğer haritalardan daha küçük boyutlarda.

Vikendi Araba Yerleri

Aşağıdaki Vikendi haritasında araç yerlerini ve en çok loot bulunan yerleri görebilirsiniz.

Vikendi En İyi Loot Yerleri

Vikendi haritasında Volnova isimli bölümün tıpkı Sanhok’un Bootcamp bölümü gibi olduğunu fark edeceksiniz. Volnova bölgesine çok sayıda oyuncu atlamaktadır ve sıcak çatışmalar yaşayabilirsiniz.

PUBG Mobile V1.2.0 FULL APK 2021 – Tam Sürüm

PUBG Mobile Kore Apk Android için Ücretsiz İndir

PUBG Mobile V1.2.0 FULL APK 2021 – Tam Sürüm

Pubg Mobile Lite BC Hilesi 2021 Son Güncel