Genshin Impact: Golden Wolflord Nasıl Yenilir?

Genshin Impact: Golden Wolflord Nasıl Yenilir? ; Genshin Impact’in Golden Wolflord’u göz korkutucu görünebilir, ancak aslında doğru stratejiyle yenmek zahmetsizdir.

Genshin Impact , oyunu yeni yerler ve düşmanlarla genişletmeye devam ediyor. Sürüm 2.3’te, yeni bir patron olan Golden Wolflord artık açık dünyada mevcut. Bu düşman Geovishaps ailesinde Geovishap Yavrusu, Geovishap, Primo Geovishap ve Vishaps Kralı’nın (Azhdaha) olduğu önceki modeli takip ediyor. Rifthound ailesine gelince, Rifthound Whelp, Rifthound ve Golden Wolflord var.

Canavarın, birçok iblis tasarlayan ve hatta dev bir ejderhayı bozan bir Simyacı olan Gold tarafından yaratıldığı söyleniyor. Birçok kişi Altın’ın Tebeşir Fiyatı Albedo’nun ustası (ve yaratıcısı) Rhinedottir’in takma adı olduğuna inanıyor. Genshin Impact 2.3’teki son etkinlikte, Gold’un Rhinedottir olduğu onaylandı.

Genshin Impact Altın Wolflord Konumu | Nerede Bulunur?

Wolflord, Tsurumi Adası’nda önceden boş olan arsada bulunabilir. Tsurumi’nin güneyindeki Teleport Waypoint kullanılarak erişilebilir. İlk bakışta sadece bir “yarık” görülüyor. Patronu çağırmak için Gezginlerin bu yarığa yaklaşması gerekiyor.

Altın Wolflord Nasıl Yenilir?

Golden Wolflord , diğer Rifthounds gibi, yüzebilme yeteneğine sahiptir. Ancak bu sefer patron, yakın dövüş saldırılarının erişemeyeceği bir yere uçabilir. Bu nedenle, Wolflord‘u yenmek için ilk ipucu, menzilli karakterleri (Bow veya Catalyst) kullanmaktır.

Daha sonra Kurt, oyunculara vururken Korozyon debuff’ı da uygulayabilir.

Korozyon: Her saniye sürekli olarak HP kaybedersiniz. Bu debuff, Aktif karakterleri indirebilir. Aktif olmayan bir karakterin HP’si %15’in altındaysa, Korozyon artık onları etkilemeyecektir.
Gezginler patronu çabucak öldürebilirse bu etki hiçbir şey değildir, ancak mücadele edenler için özel bir şifacıya ihtiyaçları vardır. Bennett ve Diona gibi karakterler yaşayabilir, ancak aşırı tavsiye edilmez. Bunun yerine, oyuncular daha kolay bir dövüş için Barbara’yı ortaya çıkarmak isteyeceklerdir.

Golden Wolflord , HP’sinin yaklaşık üçte birini kaybettikten sonra, patron kendini koruyacak ve üç Rifthound Skulls çağıracak. Koruma altındayken canavar herhangi bir hasara karşı savunmasızdır. Oyuncular patronu o zamandan önce tek atış yapabilirse bu aşama atlanabilir.

Bu Kafatasları Elemental saldırılar kullanılarak yok edilebilir. Herhangi bir Öğe çalışır, ancak Geo hasarı en etkilidir. Örneğin, Ningguang Kafatasını üç vuruşta yok edebilirken Ayaka’nın yaklaşık 30 vuruşa ihtiyacı var.

Sistem (hasar miktarı yerine) yalnızca isabet sayısıyla ilgilendiğinden, oyuncular bu tek iş için takımlarına kolayca düşük seviyeli bir Ningguang koyabilirler. Diğer Geo karakterleri, Geo hasarı vermek için becerilerine ihtiyaç duydukları için güvenilir değildir.

Ancak, bu patron bir Geo canavarı olduğundan, Geo karakterleri genellikle oldukça uygulanabilir. Normal Rifhound’lar gibi, Wolflord da Devourer State’e girebilir. Bu durumda, saldırıları daha güçlü hale gelir, ancak karşılık gelen öğelerin direnci azalır. Bu, bir noktada Wolflord’un Geo için diğer hasar türlerinden daha zayıf olduğu anlamına gelir.

Genshin Impact: Golden Wolflord Nasıl Yenilir?
Genshin Impact: Golden Wolflord Nasıl Yenilir?

Kafatasları yok edildikten sonra patron kalkanını kaybeder ve yere düşer. Tipik patronlar gibi, Wolflord’u çabucak yenmenin zamanı geldi.

Sonuç olarak, Golden Wolflord’u yenmek için dört ipucu var:

  • Menzilli karakterler getir
  • Takımda özel bir şifacı var
  • Takımda Ningguang var
  • Coğrafi karakterleri getir

Yeterince komik, Ningguang dört kriterden üçüne uyuyor. Görünüşe göre sonunda Tianquan’ın gerçekten parlamasının zamanı geldi.