Genshin Impact 1.4 İndirme -Ön Yükleme Tarihi Açıklandı

Genshin Impact 1.4 İndirme -Ön Yükleme Tarihi Açıklandı ;Genshin impact 1.4 nasıl önceden indirilir ve önceden yüklenir bu yazımızda bulabilirsiniz.

Genshin Impact 1.4 İndirme -Ön Yükleme Tarihi Açıklandı

miHoYo, Genshin Impact, Invitation of Windblume sürüm 1.4’ün ön yükleme indirmesinin yayınlanma zamanını duyurdu. Sürüm 1.4 güncellemesinin ön yüklemesi tüm sunucular için 14 Mart 23.00 ET itibarıyla kullanıma sunulacak.

PT’dekiler için bu, 14 Mart, 20:00 PT. Son olarak, GMT’de bu 15 Mart GMT saatiyle 03.00 olacak. Diğer saat dilimleri için zaman dönüşümlerine ihtiyacınız varsa, dünyanın çeşitli şehirlerini içeren bir tablo için burayı tıklayın. Sizinki için basitçe ctrl + f.

Ön yükleme, ön indirme nedir ve Genshin Impact 1.4 nasıl indirilir?

Bu, Genshin Impact oynamaya devam ederken, sürüm 1.4 güncellemesi için gerekli kaynakları önceden indirip kurmanıza olanak tanır. Bununla birlikte, yükleme başına bant genişliğinizin belirli bir miktarını tüketeceğinden, bağlantınız yeterince güçlü değilse gecikme ve yavaşlamalar yaşayabilirsiniz.

Ön yükleme zamanı geldiğinde, Genshin etki başlatıcısını açmanız ve pencerenin altında yer alan “Oyun Öncesi Kurulum düğmesini” tıklamanız yeterlidir. Bu şekilde, 17 Mart’ta 1.4 güncellemesi başladığında, birkaç dakikalığına güncellemeniz gerekecek ve o zaman güncellemeyi indirmek yerine işleminiz tamamlanmış olacak.

YENİ SİLAHLAR – Genshin Impact sürüm 1.4 için kılavuz ve yapımlar
SIZINTILAR – En son Inazuma söylentisini çürütmek

Genshin Impact 1.4, Hangout Etkinlikleri veya Buluşma Etkinlikleri dahil olmak üzere birkaç yeni öğe ekleyecektir. Birkaç dört yıldızlı karakterin kendi çoktan seçmeli hikayelerini alacağı yer. Şimdilik uygulanan karakterler Barbara, Bennett, Noelle ve Chongyun’dur.