FNaF 5 APK Son Sürüm İndir Freddy’s 5’te Beş Gece

Freddy’s 5’te Beş Gece: Kardeş Konumu (MOD, Kilitsiz) – önünüzde Android cihazlardaki en popüler korku oyunlarından biri. Oyunun mekaniği, önceki bölümlere göre tamamen yeniden tasarlandı. Artık hayatta kalmak için oturup sabahı beklemenize gerek yok çünkü kendinizi mankenler üreten bir fabrikada bulacaksınız ve hayatta kalmak için mümkün olduğunca hareket etmeniz ve fark edilmeden kalmanız gerekiyor. Onlar sizi bulmadan çıkış yolunuzu bulun, oldukça uzun bir kampanya ve çok korkutucu bir atmosfer, tüm becerilerinizi ve sinirlerinizi sonuna kadar zorlayacak. Saklan, koş, saklan, hayatta kalmak için elinden geleni yap!

Ya en sevdiğiniz oyuncak ayınız bir anda canavara dönüşürse? Oyun zorludur ve heyecan verici özellikleriyle sizi meşgul edecek,

  • Çevreleyen sürükleyici oyun
  • Ana oyundan sonra oynanacak mini oyunlar
  • Gelişmiş ödüllendirme sistemi
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı animatronik karakterler
  • Oyun görünümünü ve diğer yönleri değiştirin
  • Benzersiz kontroller ayarlayın

“Five Nights at Freddy’s: Sister Location” oyun sahnesi Tanıdık Freddy Fazbear’s Pizza pizzacısından sirke kadar, oyun içi oyuncu bir sirk bebeği için gece vakti çalışan bir teknisyeni oynar ve gecenin gelişi bebeğe karşı bir savaşın sinyalini verir. Perdeyi yeniden açacağız. Scott, yeni Circus Pizza World’de oyunun eğlencesi ve etkileşiminin ‘diğer’ pizzacıda gördüğünüzden daha ağır bastığını söyledi. ”

Önceki çalışmalarda, temel olarak terörist oynanışında kullanılan bireysel stil mutasyonlarının çalışmalarına ek olarak, oyun sahneleri, gündüzleri oldukça popüler olan bazı oyuncak ayıların yerleştirildiği bir mağazada seçilmiştir. Çocukları hoş karşılar, oyuncu buraya geldiğinde. Bir gece bekçisi ancak gündüz vakti bu oyuncak ayıların akşam bile hareket ettiğini keşfeder ve daha da korkutucu olan bu oyuncak ayıların insanlara saldıracakları, Allah bilir gece bekçisi neyle karşılaşmıştır. Oyuncuların yapması gereken, güvende olmak için şafak sökene kadar beş gece boyunca sorunsuz bir şekilde hayatta kalmaktır, ancak görünen o ki bu sefer sirk nöbeti işi o kadar kolay olmayabilir. FNaF 5 APK olarak geçence 5.sürüm fnaf sizlerle!

FNaF 5 APK Son Sürüm İndir

Oyunun başında oyuncu henüz harekete geçmemiştir, kulakta bir erkek sesi duyulmuştur, sirk hala çok ilerlemiş gibi görünmektedir, sese oyuncu eşlik edecek ve ilk geceyi geçirecek ve bu gecede Oyuncu, bu oyun serisinde ilk kez verilen sesli komutlara göre oyunun oynanışına ve işleyişine aşina olabilir, belki birçok eski oyuncu kasvetli ortama uyum sağlayamayacak, kulaklarda dırdır eden bir ses var. Ancak oyunun resmi olarak başladığı ikinci geceye doğru, yumuşak bir kadın sesi duyuldu, ancak bu oyuncak anne ve çocuğun sesinden geliyordu, insanlar bir süre arkadan duydular, oyuncu hemen bulmak için bir odayı sakladı.

Örneğin ikinci gece oyuncu önce bir kapının arkasına saklanır ama çukurun babasının kapısı tamamen kapanmamıştır ama kapıda bir delik vardır, olanlardan sonra bu deliklerden Teddy Bear oyuncuyu bulacaktır. apaçık ortadadır. Yani oyuncuların el feneriyle delikleri açması gerekiyor ve oyuncak ayı yaklaştığında oyuncu onlarla uğraşmak zorunda kalmıyor, yoksa keşfedilecek. Oyuncak ayıyı başarıyla atlattıktan sonra oyuncunun orijinal odaya dönmeden önce şarj işlemini tamamlamak için güç dağıtım odasına gitmesi gerekir. Bu oyunda oyuncular her gece tamamlaması gereken bir görev vardır ve sadece gümrük işlemleri tamamlanabilir, önceki işlerin aynısı yerine, geçmesi gereken süreyi izleyerek zorluk bir hayli arttı.-apkaWard.com

Genel olarak eserin orijinal korku temasına döndüğünü görmek beni sevindiriyor. İlk kez yeni sahne ve yeni karakterin yanı sıra oyuna özel bir sistem eklenerek oyuncunun geceyi kendi kendine ayarlayabileceği dizide ilk kez karşımıza çıktı. Oyunun toplamda iki sonucu olduğunu da belirtmekte fayda var, oyuncular iki hafta boyunca bambaşka bir sonuçla karşılaşabiliyor.